18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 11:18
Szopka smoleńska
Dziechu • 2011-02-04, 21:52
Już dawno po świętach, a szopka dalej trwa... Oto kolejny podejrzany w "zamachu terrorystycznym" - Jezusek Malusieńki. Niby taki niepozorny a samolot rozpieprzył...


Zgłoś
Avatar
fleischmann 2011-02-04, 23:21 1
Rzygać mi się chce, jak widzę kolejny post związany ze Smoleńskiem. Gdziekolwiek się, kurwa, nie ruszę w sieci - Smoleńsk: onet - Smoleńsk, facebook - Smoleńsk, mail - to samo. Niedługo, kurwa, otworzę lodówkę i wyskoczy z niej Kaczyński.
Zgłoś
Avatar
salsamichal 2011-02-05, 10:36 10
up dla Ciebie
Zgłoś
Avatar
nucturnal 2011-02-05, 20:06 2
o kurwa, ale paint master
Zgłoś
Avatar
P................z 2011-04-06, 10:20 1
Japonia sraponia...
Smoleńsk kurwa!
Zgłoś
Avatar
Cryan 2011-04-06, 17:59
Ja pierdolę, dajcie spokój z tym. Jak macie gadać o Smoleńsku to gadajcie z sensem. A nie, jeden robi sobie jaja, a drugi, że już rzyga smoleńskiem. Wyprowadźcie się z kraju jak Wam tak te sprawy na sercu leżą.

Kretyńskie media zaczęły podział, a Wy chcecie już go dociągnąć do końca. Nie ważne, że nic nie wiadomo o tej katastrofie, że zginęło tam całe Polskie dowództwo sił zbrojnych, że zginęła masa znamienitych ludzi, którzy się liczyli. Wy macie wyjebane, bo już "rzygacie smoleńskiem" bo jedyne co czytacie to WP Onet itp. gdzie w kółko powtarza się te same informacje.

Ogarnijcie się ludzie :/ Robicie sieczkę w temacie. Co? tak niby modnie i światowo?

dramat. To jest kurwa sadistic a nie żałostic
Zgłoś
Avatar
zurik 2011-04-06, 18:07 1
@up
dramat. To jest kurwa sadistic a nie żałostic

dlatego skończ to żałosne pierdolenie.
Zgłoś
Avatar
Timorol 2011-04-06, 18:21
Można mówić o tym. Można płakać z tej katastrofy. Można cieszyć się z tego. Ale nie wolno robić takiej szopki, bo to kurcze nie wypada. To co zrobili media z tego, a szczególnie Kaczyński, więc przez to, rzygam tą katastrofą.
Pewnie ciekawe szopki wywiną w rocznicę, ale jak zwykle, nasi śmieszni politycy coś zrobią.
Zgłoś
Avatar
W................a 2011-04-06, 21:00 1
Timorol napisał/a:

Ale nie wolno robić takiej szopki, bo to kurcze nie wypada.



Nie wypada, bo...?

Jeśli z powodu religii, to mam złą wiadomość.

Zgłoś
Avatar
R................x 2011-04-07, 8:55
Timorol napisał/a:

Ale nie wolno robić takiej szopki, bo to kurcze nie wypada.



Pfff, świeżak.
Zgłoś
Avatar
R................t 2011-04-07, 12:40
Tka długo jak pisiory będą istnieć, tak długo ta szopka będzie trwać. Nie można by ich wysłać w delegacje do konga?
Zgłoś