18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 8:34
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 2024-07-27, 23:13
🔥 Olimpiada - teraz popularne
Szopka z antychrystem
pazuzu • 2021-12-23, 12:33
Na Kapitolu w Illinois co roku prezentowane są tradycyjne szopki bożonarodzeniowe ze Świętą Rodziną.
Tym razem kościół Satanic Temple zrobił szopkę z baphometem/szatanem/antychrystem
Szef tej organizacji powiedział "Naszym prawdziwym przesłaniem jest przywrócenie pluralizmu" - powiedział Greaves "Journal-Register". - "To nie znaczy, że ludzie o przeciwnych poglądach muszą być w konflikcie" - dodał."

Zgłoś
Avatar
outline 2021-12-23, 12:45 14
Co za pojeby
Zgłoś
Avatar
c................k 2021-12-23, 13:31 17
I bardzo kurwa dobrze, rege satanas, ave satanas! Na pohybel dzieciojebcom i mącicielom w czarnych sukienkach!
Zgłoś
Avatar
dadar123 2021-12-23, 13:49 7
outline napisał/a:

Co za pojeby



Znasz ideę satanizmu? Jak nie znasz to dlaczegoś twierdzisz, że pojeby? W nagłówku masz odpowiedź o co biega - ""Naszym prawdziwym przesłaniem jest przywrócenie pluralizmu"
Zgłoś
Avatar
HejterSadola 2021-12-23, 13:49 7
Przydał by się tam jakiś Ahmed z detonatorem.
Zgłoś
Avatar
_................_ 2021-12-23, 13:50 46
No i bardzo kurwa dobrze. Im więcej pojebów fanatyków chrześcijańskich, tym więcej będzie reakcji i sprzeciwu wyrażanego chociażby przez ten kościół szatana. Dlatego propsuje. Tym bardziej że ten kościół ani w żadne afery finansowe, ani pedofilskie nie jest uwikłany, ani tym bardziej nikt nie znajdywał masowych grobów dzieci pod ośrodkami tego kościoła.

Niech każdy sobie żyje jak chce, wierzy w co chce, ale niech nie wpierdala się w cudze życie i jeśli zarabia na tym hajs, niech nie oczekuje zwolnień z podatków, tylko rozlicza się jak każda inna firma i będzie spokój. Nie widzę różnicy pomiędzy jakimś standuperem który dostarcza ludziom emocje i pozwala zapomnieć o świecie, od pana kapłana tej czy innej religii który robi dokładnie to samo, a czasem nawet i więcej obiecując wspaniałe życie po życiu jeśli tylko odda mu się swoje pieniążki.

Cytat:

Przydał by się tam jakiś Ahmed z detonatorem.


To się nazywa projekcie. Zawsze mnie to bawi, kiedy ktoś nie chce bawić się w te wasze religijne rzeczy, to część z was krzyczy PRZYDAŁBY SIĘ CIAPATY Z BOMBĄ, albo PRZYJDO CIAPACI TO ZOBACZYTA. Tak bardzo wam tęskno do terroru sprzed wieku, i do siłowego nawracania na waszą religię, że teraz chcecie by ciapaci wam w tym pomogli? Przykre.
A może by się przydało, żeby jeden nie wpierdalał się w życie drugiego i każdy sobie robił co chce w kwestiach wiary i praktyk.
Zgłoś
Avatar
mariusz3pl 2021-12-23, 14:08 23
Prowokacja błaznów aspołecznych. Najczęściej w demonstracjach widać brzydkie grube antify których nikt nie chce ruchać i w ramach zemsty odpierdalają takie właśnie akcje.
Zgłoś
Avatar
Krakus36 2021-12-23, 14:19 6
podlizują się szatanowi bo myślą że on będzie dla nich dobry xD ? no tak oczywiście... ale musza mieć miny po śmierci u bram szatana ja sam tam trafie pewnie za lenistwo itp xD
Zgłoś
Avatar
c................k 2021-12-23, 14:44 7
mariusz3pl napisał/a:

Prowokacja błaznów aspołecznych. Najczęściej w demonstracjach widać brzydkie grube antify których nikt nie chce ruchać i w ramach zemsty odpierdalają takie właśnie akcje.


Przepraszam, ale czemu opisujesz procesje na Boże Ciało?
Zgłoś
Avatar
mariusz3pl 2021-12-23, 14:50 17
czarnybombelek napisał/a:

Przepraszam, ale czemu opisujesz procesje na Boże Ciało?



Różnica jest też taka że Ci od procesji nie odpierdalają szopek tym drugim. Lewary jak nie wsadzą gdzieś ryja to spać nie mogą.
Zgłoś
Avatar
pitagoraseq 2021-12-23, 14:57 2
Beka z jamników
Zgłoś
Avatar
pazuzu 2021-12-23, 16:08 10
Tylko i aż tyle

Zgłoś
Avatar
c................k 2021-12-23, 16:15 18
mariusz3pl napisał/a:

Różnica jest też taka że Ci od procesji nie odpierdalają szopek tym drugim. Lewary jak nie wsadzą gdzieś ryja to spać nie mogą.


No nie wiem, a może - hipotetycznie - jestem satanistą i obraża mnie popierdalanie po ulicy śpiewając pieśni maryjne. W Polsce jest absurdalne, niezgodne z prawem do wolności słowa, prawo mówiące o "obrażanie uczuć religijnych". Tylko że to prawo dotyczy tylko wyimaginowanego obrażania uczuć jednej sekty, zwanej kościołem katolickim. Procesja w miejscach publicznych - wszystko git, wolność wyznania. Darcie Biblii na zamkniętej imprezie - hurr durr obrażają uczucia religijne ludzi, którzy nawet tam nie byli.

Akurat między prawakami, a lewakami różnica jest symboliczna - ten sam brak tolerancji, ten sam ból dupy i przeświadczenie o monopolu na prawdę, a Ty idealnie wpasowujesz się w podziały polityczne, które jedni i drudzy prowokują, aby czerpać korzyści z polityki i bycia u władzy. To, że sram na tą sektę pedofili i nygusów, nie czyni mnie lewakiem - tak się składa że Twoi idole z PiS to żadna prawica, są gospodarczo na lewo od Gomułki, tylko że powodują że zakrzewiono u Ciebie podział ludzi na lewaków i prawaków, dzięki któremu będą u władzy, mimo że mamy podatki jak w Skandynawii, a służbę zdrowia, edukację jak Rumunii. Jakże łatwo mają te kurwy bez żadnych poglądów, żeby rządzić tak ogłupionym społeczeństwem.

Nie winię Cię, że nie rozumiesz po co ten happening w USA miał miejsce, ciężko mieć mózg prany od dziecka i rozumieć punkt widzenia innych ludzi.

Jak dla mnie możecie nawet dawać własne dzieci do ruchania księżom, tylko utrzymujcie sobie tą patologiczną ideologię za własne dobrowolne datki, tak jak to ma miejsce w Niemczech.
Zgłoś
Avatar
silwerbalk 2021-12-23, 16:46 4

Och wielka kometo pierdolnij w końcu w tą kulkę gliny i żwiru
Zgłoś
Avatar
JanJankowski 2021-12-23, 16:46 1
I się qrwy w piekle będą smażyć razem ze swoim antychrystem. Teraz tylko czekać muszą nic poza
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie