18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Szpitalom nie opłaca się używać sprzętu Owsiaka
p................o • 2014-01-08, 16:10

Szpitalom nie opłaca się używać sprzętu Owsiaka

Jerzy Owsiak, kreowany przez media na wielkiego filantropa, musi zmagać się ze zmasowaną krytyką. W ostatnich dniach w sieci pojawiła się taki tekst:

„W tym samym roku, w którym Owsiak promując przy okazji satanizm i orgie w błocie zebrał 30 mln – Caritas zebrała… 300 mln zł. Koszty operacyjne Caritas to ok 2%. Koszty „operacyjne” Owsiaka oblicza się na 50%.

Poza tym dwie Firmy Owsiaków, dzięki WOŚP, mają zyski idące w miliony. Promocję uzyskują grupy, które bezpośrednio i pośrednio przyczyniają się do niszczenia zdrowia fizycznego, psychicznego i moralnego.

Cały tekst: wolna-polska.pl/wiadomosci/szpitalom-nie-oplaca-sie-uzywac-sprzetu-ows...

Nie dawajcie na WOŚP.
Zgłoś
Avatar
dogip 2014-01-08, 17:21 16
Tak kurwa, dla Caritasu, żeby te jebane spaślaki w sukienkach mogli jeździć lepszymi furami na podryw chłopców.
Zgłoś
Avatar
necrofallus8 2014-01-08, 17:29 6
Od dawna wiadomo że Owsik to złodziej, tylko teraz wstyd o tym powiedzieć więc jadą z koksem dalej...
Zgłoś
Avatar
anger 2014-01-08, 17:31 6
No ale jeżeli dam te 2zł czy chuj wie ile to i tak jego zakup z naszych pieniędzy ratuje życie naszym dzieciakom, polakom. A to, że on tam sobie upierdoli coś dla siebie lub nie mam centralnie w nosie. Miał pomysł, wdrożył go no i chuj. Jesteś lepiej zorganizowany, masz pomysł to kurwa otwieraj fundacje i zapierdalaj tak jak ten sztab ludzi. Proste to jak jebanie.
Zgłoś
Avatar
BongMan 2014-01-08, 17:34 6
Nie przepadam za owsikiem, ale prędzej dam jemu, niż caritasowi. Caritas jest kościelny. Wiecie co to znaczy?
Zgłoś
Avatar
Roszp 2014-01-08, 17:44 3
Dziwi mnie tylko dlaczego Caritas promuje się wykorzystując do tego internetowy hejt na Owsiaka. Każdy płaci na co chce, nie płacić przecież też może, a ludzie mi próbują wmówić że lepiej płacić na tę organizację bo koszty prowadzenia zbiórki w tamtej są większe. Dane z palca wyssane, populizm i pierdolenie.
Zgłoś
Avatar
Astarot 2014-01-08, 17:52 14
Mają dużo większy zysk to po chuj ta spina na WOŚP, aaa chciwość - któryś tam z grzechów głównych, poza tym to mimo, że caritas tyle kasy zbiera to nie słyszałem żeby kupował sprzęt do szpitali, karmienie cyganów i dawanie małpom wody w afryce to nie cel na który chciałbym przeznaczyć jakiekolwiek pieniądze.
Zgłoś
Avatar
krzywycfx 2014-01-08, 18:13
Ojciec dyrektor już czeka żeby przejąć WOŚP )
Zgłoś
Avatar
bubusz 2014-01-08, 18:17
Kumpla rodzina od dziadka co roku na święta dostaje ogromne kartony z jedzeniem sygnowane znaczkiem "caritas", ogólnie słyszałem o wielu przekrętach caritas... Wolę WOŚP
Zgłoś
Avatar
PogromcaDziewic 2014-01-08, 18:28 3
A ja ani złotówki nie dołoże do odmóżdżającego spędu alkoholików, ćpunów lewaków itd. Raz byłem, wystarczy mi do końca życia.Mało tego, ma tam miejsce również jedna z większych agitacji politycznych w Polsce. Ani złotówki również dołoże na reżimowe media, które dalej będą nam wpajać propagande. Kiedy tylko widzę puszeczki caritas zawsze dam jakiś pieniądz, pomimo tego że to organizacja katolicka a sam jestem antychrześcijaninem. ale na WOŚP nie dawałem, nie daje i nie będe dawał.
Zgłoś
Avatar
GoldRoger777 2014-01-08, 18:55 14
Chuj Ci w dupe zdewociały berecie. Moje pieniądze i moja sprawa komu je daję. W każdym szpitalu widać efekty pracy WOŚP a kasa z caritasu trafia go grubych czarnych skurwysynów.
Zgłoś
Avatar
Armandoprawilniak 2014-01-08, 19:34 4
Cytat:

Nie przepadam za owsikiem, ale prędzej dam jemu, niż caritasowi. Caritas jest kościelny. Wiecie co to znaczy?

ta, doprawdy? a mój znajomy ateista woli dać na caritas niż na tych jebanych brudasów na woodstock, zresztą ostatnio była afera że owsiak zabrał sprzęt ze szpitala bo "był źle użytkowany" dlatego że kościelny to wolicie wośp, bojownicy ateizmu sie znaleźli

dodam jeszcze to
youtube.com/watch?v=u47k8CSdtFQ
dlaczego nie pokaże tych jebanych faktur skoro jest taki uczciwy i nie ma nic do ukrycia
Zgłoś
Avatar
Black Snake 2014-01-08, 19:44
Caritas z tego co wiem wspomaga też ciapaków i innych brudasów - dlatego ani grosza ode mnie nie dostaną.
Zgłoś
Avatar
Ospenson 2014-01-08, 19:44 1
Oho! W kuriach widac brakuje kasy bo już się bracia pedofile biorą za konkurencje :- )
Zgłoś
Avatar
Polacco Sivusco 2014-01-08, 19:45
Musisz być na którejś z tych list , autorze paszkwila szkalującego WOŚP

tvn24.pl/zdjecia/ujawnione-datki-w-tygodniku-sw-rocha,35977,lista.html
Zgłoś
Avatar
minich16 2014-01-08, 19:46
WOŚP-100% dla nas
Caritas- kasa leci do jebanych nierobów, którzy tylko czekają na pomoc. Do roboty, kurwa!
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie