18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Szpitalom nie opłaca się używać sprzętu Owsiaka
p................o • 2014-01-08, 16:10

Szpitalom nie opłaca się używać sprzętu Owsiaka

Jerzy Owsiak, kreowany przez media na wielkiego filantropa, musi zmagać się ze zmasowaną krytyką. W ostatnich dniach w sieci pojawiła się taki tekst:

„W tym samym roku, w którym Owsiak promując przy okazji satanizm i orgie w błocie zebrał 30 mln – Caritas zebrała… 300 mln zł. Koszty operacyjne Caritas to ok 2%. Koszty „operacyjne” Owsiaka oblicza się na 50%.

Poza tym dwie Firmy Owsiaków, dzięki WOŚP, mają zyski idące w miliony. Promocję uzyskują grupy, które bezpośrednio i pośrednio przyczyniają się do niszczenia zdrowia fizycznego, psychicznego i moralnego.

Cały tekst: wolna-polska.pl/wiadomosci/szpitalom-nie-oplaca-sie-uzywac-sprzetu-ows...

Nie dawajcie na WOŚP.
Zgłoś
Avatar
M................n 2014-01-08, 19:55 2
Powiem tak moja matka pracuje w szpitalu (matka polka łodź) i na jej oddziale są tylko i wyłącznie maszyny fundowane przez orkiestre ani jedno urządzenie nie jest od NFZ czy innych źródeł.Owsiak pomaga i to w chuj.Nawet jeżeli bierze kasę na swoją pensje to co z tego?I tak pomaga bardziej niż te wszystkie pieprzone nieroby ze służby zdrowia
Zgłoś
Avatar
PogromcaDziewic 2014-01-08, 19:55 5
minich16 napisał/a:

WOŚP-100% dla nas



Co? 100%? Hahaha!
1.Opłacenie brudstoku - zespoły czy artyści za darmo raczej nie grają.
2. Opłacenie aktorów, tzn znanych osobistośc na brudstoku - Ktoś musi wpajać młodzieży, że "zło jest złe"
3.Opłacenie reżimowych mediów - No w TV ciągle słysze o WOŚPie a jakoś nigdy o caritas. Chyba że TVN od razu pojawia się temat pedofili w kościele.
4. Opłacenie reklamy i propagandy.

Cytat:

Caritas- kasa leci do jebanych nierobów, którzy tylko czekają na pomoc. Do roboty, kurwa!



Ale również do ludzi, którym huragan lub powódź zniszczyła dorobek życia. Ludzi, którzy ciężko na to pracowali. U mnie w mieście sam nosiłem paczki z caritas po powodzi.
Również dla ludzi, którzy zapierdalają w kopalni narażeni na wyjebanie w powietrze przez gaz ziemny, którzy nie mają jak dożyć do "dziesiątego" bo państwo nakłada złodziejskie podatki. [/b]
Zgłoś
Avatar
Ajodegi 2014-01-08, 19:55 1
Jak mnie wkurwiają takie szmaciane wstawki co roku... ja pierdole... Powiedz mi głąbie w takim razie czemu w tysiącach szpitali na terenie kraju jest taki sprzęt... Kurwa... jaka w tym logika, może niech te szpitale zaczną wypierdalać ten sprzęt warty grube miliony przez okna, to przecież wedle twojego toku myślenia jest bardziej opłacalne...
Zgłoś
Avatar
Catacombe 2014-01-08, 19:56 5
No i kurwa zapomniałem co miałem pisać
Zgłoś
Avatar
vass 2014-01-08, 19:57 3
necrofallus8 napisał/a:

Od dawna wiadomo że Owsik to złodziej, tylko teraz wstyd o tym powiedzieć więc jadą z koksem dalej...


Masz dowody to zgłoś, jak wiesz i nie zgłaszasz jesteś chujem.
Jak nic nie wiesz, a tak piszesz jesteś jeszcze większym chujem.
Zgłoś
Avatar
donRafael 2014-01-08, 19:57 2
odpierdol się od moich pieniędzy, będę chciał to je dam Twojej matce za obciągnięcie mi
Zgłoś
Avatar
RYJ23 2014-01-08, 20:01 2
Najbardziej smieszne jest pierodolenie w tym temacie osob ktore nie mieli stycznosci ani z jednym ani z drugim,w dupie byliscie gowno widzieliscie,obyczaj nakazuje milczec w tematach o ktorych sie nic tak naprawde nie wie.Tak sie sklada ze pracuje w miejscu ktore bardzo blisko wspolpracuje z caritas i dobrze wiem jak ''lobbowany'' jest owsiak przez media,wladze (chociazby lokalne) a jakie klody stawia sie caritasowi ''pod nogi''.Widze to na codzien jaka dorazna pomoc niesie Caritas,znam osobiscie ludzi ktorym pomogli,jak i tym ktorym pomagaja caly czas (hospicja etc).Owsiak odstawi teraz szopke jak co roku,hajs wleci na konto,kupi troche sprzetu ktory w wiekoszci wyladuje w szpitalnym magazynie a on sie bedzie wylegiwal na cieplych wyspach...zyc nie umierac.
Zgłoś
Avatar
PogromcaDziewic 2014-01-08, 20:05
Ajodegi napisał/a:

Jak mnie wkurwiają takie szmaciane wstawki co roku... ja pierdole... Powiedz mi głąbie w takim razie czemu w tysiącach szpitali na terenie kraju jest taki sprzęt... Kurwa... jaka w tym logika, może niech te szpitale zaczną wypierdalać ten sprzęt warty grube miliony przez okna, to przecież wedle twojego toku myślenia jest bardziej opłacalne...



A co powiesz na koszty utrzymania takiego sprzętu przez NFZ? Kupił? Kupił. I leży i nie ma co z tym zrobic. Bo eksploatacja jest zbyt kosztowna.Nie mówie, że wszystko, ale większość.
Zgłoś
Avatar
Plecionkarz 2014-01-08, 20:05 3
Owsiak ubierze czerwone rajtuzy, żółtą kapotę, kolorowe okurarki i powie coś w stylu: hej hej siemanko, jestem jurcio i zbieram kasę na szpitale, kto nie da ten jest chujem. A banda baranów ma kisiel w dupie bo ich guru przemówił. Po prostu daliście się nabrać na sztuczki starego PR-owca i łykacie wszystko co powie jak pelikany. "Siema świątecznoorkiestrowicze, jakieś chuje mówią, że biorę kasę dla siebie, ale nie mają racji, udowodnię to nie podając żadnych argumentów tylko mówiąc że są czarnymi charakterami rodem z kreskówki a ja biednym żuczkiem".
Zgłoś
Avatar
BędęRzygał 2014-01-08, 20:05
krishna napisał/a:

Caritas zbiera cały rok, WOŚP jeden dzień.


To, że FINAŁ orkiestry trwa jeden dzień, nie znaczy, że organizacja zbiera pieniądze tylko wtedy... Gdyby codziennie armia dzieciaków z puszkami zaczepiała ludzi, to po tygodniu ludność chybaby zlinczowała Owsiaka.
Zgłoś
Avatar
darnok99 2014-01-08, 20:05
PogromcaDziewic napisał/a:


Również dla ludzi, którzy zapierdalają w kopalni narażeni na wyjebanie w powietrze przez gaz ziemny, którzy nie mają jak dożyć do "dziesiątego" bo państwo nakłada złodziejskie podatki. [/b]



mam nadzieję, że żartujesz z tymi biednymi ludźmi pod ziemią. Co do podatków - w Rosji są niższe i co? Żyje się tam lepiej? Nie tylko o podatki tu chodzi.
Zgłoś
Avatar
BędęRzygał 2014-01-08, 20:07
Catacombe napisał/a:

No i kurwa zapomniałem co miałem pisać


To na chuj nas o tym informujesz i zaśmiecasz forum?
Zgłoś
Avatar
rysiu12f 2014-01-08, 20:08 10
Co do "hejtu" na Owsiaka.
Jesteśmy jednym z nielicznych krajów gdzie noworodki są badane na obecność wad słuchu!
Tak, w ogromnej mierze przyczynił się do tego sprzęt WOŚP. Bez tej akcji nadal byśmy uważali, że mamy upośledzone umysłowo dzieci do 3 roku życia, a prawda byłaby taka, że są po prostu głuche i pomóc im w wielu przypadkach nie jest tak bardzo ciężko.
Co do zarzutów, że Owsiak ma z tego pieniądze. Za to, że zapieprza cały rok w tej organizacji jestem w stanie się człowiekowi zrzucić na pensję w ten sam sposób jak misjonarzowi i innym w akcjach Kościoła.
A co do "brudstoku", reklamy, serduszek i innych tego typu sytuacji. To czy inne organizacje się nie reklamują? Serduszka drukarnie drukują za frajer. Wielu artystów jest za darmo, a jeśli chcą zarabiać na tym to sorry, ale obecność "gwiazdy" na scenie ściągnie większą ilość osób chcących wrzucić do puszki niż miejscowy zespół pieśni i tańca.
Zgłoś
Avatar
hendrix_radek 2014-01-08, 20:10 3
Przydałoby się żeby każdy napinacz był na Woodstocku podczas spotkania z Jurkiem.

Do mikrofonu podeszła dziewczyna i łamiącym się głosem powiedziała: "Dziękuję panie Jurku za życie" i się rozpłakała.

Kto uratował chociaż jedno życie może hejtować, reszta niech spierdala.
Zgłoś
Avatar
Frank Hoorigan 2014-01-08, 20:12 1
Mój znajomy jest założycielem fundacji na Śląsku. Miał od znajomego dostęp do rozliczeń wykonywanych przez Caritas. Banda złodziei i tyle. Nie ufam tej organizacji, nie ufam kościołowi.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie