18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Szpitalom nie opłaca się używać sprzętu Owsiaka
p................o • 2014-01-08, 16:10

Szpitalom nie opłaca się używać sprzętu Owsiaka

Jerzy Owsiak, kreowany przez media na wielkiego filantropa, musi zmagać się ze zmasowaną krytyką. W ostatnich dniach w sieci pojawiła się taki tekst:

„W tym samym roku, w którym Owsiak promując przy okazji satanizm i orgie w błocie zebrał 30 mln – Caritas zebrała… 300 mln zł. Koszty operacyjne Caritas to ok 2%. Koszty „operacyjne” Owsiaka oblicza się na 50%.

Poza tym dwie Firmy Owsiaków, dzięki WOŚP, mają zyski idące w miliony. Promocję uzyskują grupy, które bezpośrednio i pośrednio przyczyniają się do niszczenia zdrowia fizycznego, psychicznego i moralnego.

Cały tekst: wolna-polska.pl/wiadomosci/szpitalom-nie-oplaca-sie-uzywac-sprzetu-ows...

Nie dawajcie na WOŚP.
Zgłoś
Avatar
P................h 2014-01-08, 20:14
krishna napisał/a:

Caritas zbiera cały rok, WOŚP jeden dzień.
To po pierwsze. Po drugie nie będziesz mi mówił komu mam dać moje pieniądze. Po trzecie to: „W tym samym roku, w którym Owsiak promując przy okazji satanizm i orgie w błocie...". Pierdolnij ty się.



Po pierwsze, nikt nikogo nie zmusza to niepłacenia na WOŚP. Po drugie, radzę ci się zapoznać ze znaczeniem symbolu pacyfizmu. Po trzecie jedź na Woodstock i nie wracaj.
Zgłoś
Avatar
Maguniu 2014-01-08, 20:16 1
Mój dziadek przed śmiercią leżał w szpitalu, który to posiadał sprzęt od Owsiaka, między innymi materace przeciwodleżynowe czy jak to tam się nazywa z których dziadek korzystał. Może to i nic, ale inaczej wygląda opieka, gdy jest czym człowiekowi ulżyć przed śmiercią. Dlatego zawsze na WOŚPIE dam te 5 złotych, bo gość robi sporo dobrego, a że na tym zarabia? Nikt za darmo nie będzie się wysilał, a większość i tak by zebrała kasę i wyjebała między swoich.
Zgłoś
Avatar
Steti 2014-01-08, 20:16
Treść komentarza został ukryta - użytkownik otrzymał ostrzeżenie za ten wpis.
Avatar
jacek44 2014-01-08, 20:16
krishna napisał/a:

Caritas zbiera cały rok, WOŚP jeden dzień.
To po pierwsze. Po drugie nie będziesz mi mówił komu mam dać moje pieniądze. Po trzecie to: „W tym samym roku, w którym Owsiak promując przy okazji satanizm i orgie w błocie...". Pierdolnij ty się.



nick mówi wszystko.
Zgłoś
Avatar
Catacombe 2014-01-08, 20:20 2
BędęRzygał napisał/a:


To na chuj nas o tym informujesz i zaśmiecasz forum?



Żeby poczuć czyiś ból dupy. Bo czytając to całe pierdolenie człowiekowi może totalnie mózg wypłynąć.

Ale już pamiętam, czekam aż Golonko nagra o tym odcinek, i społeczność sadistica uwierzy od samego tytułu
Zgłoś
Avatar
solarhh 2014-01-08, 20:22 1
orgie w błocie są spoko
Zgłoś
Avatar
Gordon 2014-01-08, 20:24 13
Wnoszę o zbanowanie autora tekstu za podawanie KŁAMLIWYCH i NIEPRAWDZIWYCH informacji na temat WOŚP i Caritasu oraz prowadzenie kampanii finansowanej przez polityków oraz Kościół.

Przychdy WOŚP za 2012: 50.638.801,30
Koszty operacyjne: 1 908 827,74 zł = 3,7%
Wynagrodzenia: 1 856 073,36 = 3,6%
ZUS: 412 967,68 = 0,8%

Gdzie tutaj jest kurwa 50% ? Autor pierdoli i szkaluje.

I teraz dla porównania Caritas Warszawski
Przychód: 10 794 047,94 zł
Koszty operacyjne: 371 586,60 zł = 3,44%
Wynagrodzenia: 122 349,94 zł = 1,13%
ZUS: 28 938,58 zł = 0,27%

I gdzie jest te niby 2% ?? Autor pierdoli i szkaluje.

Podstawowym błędem w ocenie Caritasu jest to, że bierze się sumę zabranych datków i porównuje do kosztów 1 (!) Caritasu, a ich są dziesiątki i KAŻDY generuje koszty na poziomie 3-5%.
Proszę sobie sprawdzić sprawozdania OGÓLNODOSTĘPNE i PUBLICZNE, a nie pierdolić fekaliami na lewo i prawo.

WOŚP: s2.wosp.org.pl/uploaded/files/files/Bilans%202012.pdf
Caritas: caritaspoznan.pl/files/strony/156.pdf
Zgłoś
Avatar
Raskolnikow 2014-01-08, 20:31 1
Autor oddal walkowera w jakiejkolwiek dyskusji w momencie gdy pojawily sie slowa "promując przy okazji satanizm i orgie w błocie"
Dziekuje, dobranoc.
Zgłoś
Avatar
MateuszMmz 2014-01-08, 20:33
@McMenel Co ty kurwa z tymi gimbo-prawiczkami jak tu się mówi o organizacjach charytatywnych (i "charytatywnych") ?
Zgłoś
Avatar
p................s 2014-01-08, 20:36
co to za gówno - skąd te dane?
Zgłoś
Avatar
Pokażptaka 2014-01-08, 20:38 3
Caritas? Chyba cie kurwa pojebalo.NIE DAM TYM ZLODZIEJOM NAWET PUSZKI PO PIWIE, co by sobie "zarobili"... Zbierają zbierają a chuja widać co robią z tymi pieniędzmi, i takiego samego uja kłade na to ich zbieranie.
Owsiak przynajmniej jawnie wszystko organizuje, jasne, że przygotowanie tego wszystkiego kosztuje. Ale bez tego nie było by nic! Czy ktoś inny wpadł na taki pomysł jak on? Czy ktoś inny rok w rok sie tym zajmuje?!! Czy księżulek da choc grosza na biednych? NIE! Wiec odpierdolta sie!

Tak, mam ból dupy
Zgłoś
Avatar
p................s 2014-01-08, 20:40 1
Nigdy nie dam grosza na dziadów w sukienkach siedzących na złotych tronach. Wydatki kościoła są niejawne i chuj wie gdzie idą nasze podatki
Zgłoś
Avatar
uthero 2014-01-08, 20:40
jebac owsiaka
Zgłoś
Avatar
farras 2014-01-08, 20:43 2
Obrażacie się jak tępe pizdeczki. A tak naprawdę w 1 i 2 przypadku pieniądze idą na potrzebujących oczywiście nie w 100% bo to jest niemożliwe. I jak ktoś nie chce dawać na jedno to niech da na drugie, a jak nie chce dawać w ogóle to niech nie daje i chuj. pozdrawiam
Zgłoś
Avatar
ponuras 2014-01-08, 20:44 1
Pomijając wyssane z palca brednie - autor musi być jakimś kretynem. Stwierdzenie "Szpitalom nie opłaca się używać sprzętu Owsiaka". Czytam dalej a tam piszę że Caritas zbiera więcej hajsu. Szpitalom opłaca się używać tego sprzętu bo dostają go ZA DARMO baranie. To tak merytorycznie. A ogólnie to jakim musisz być ignorantem żeby pisać rzeczy typu "woodstock to szatan i brud". Nigdy tam pewnie nie byłeś chłopaczku ojca tadzia. Ja jestem co roku i widzę że przeważającymi gatunkami są rock i regge czyli nic co "szatana" (patrz - metalu) na oczy nie widziało. A sama impreza jest zajebistą reklamą dla Kostrzyna i naszego kraju ogólnie. Plus daje mieszkańcom w chuj miejsc pracy chociaż po to by sobie dorobić. Gnij w lochach lewaku
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie