18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Szpitalom nie opłaca się używać sprzętu Owsiaka
p................o • 2014-01-08, 16:10

Szpitalom nie opłaca się używać sprzętu Owsiaka

Jerzy Owsiak, kreowany przez media na wielkiego filantropa, musi zmagać się ze zmasowaną krytyką. W ostatnich dniach w sieci pojawiła się taki tekst:

„W tym samym roku, w którym Owsiak promując przy okazji satanizm i orgie w błocie zebrał 30 mln – Caritas zebrała… 300 mln zł. Koszty operacyjne Caritas to ok 2%. Koszty „operacyjne” Owsiaka oblicza się na 50%.

Poza tym dwie Firmy Owsiaków, dzięki WOŚP, mają zyski idące w miliony. Promocję uzyskują grupy, które bezpośrednio i pośrednio przyczyniają się do niszczenia zdrowia fizycznego, psychicznego i moralnego.

Cały tekst: wolna-polska.pl/wiadomosci/szpitalom-nie-oplaca-sie-uzywac-sprzetu-ows...

Nie dawajcie na WOŚP.
Zgłoś
Avatar
dewey-18 2014-01-08, 16:13 124
tobie za to możemy dac kopa w dupę
pójdź do jakiegokolwiek szpitala dziecięcego i pooglądaj sobie dokładniej sprzęt który tam jest-na większości będzie nalepka wośp
Zgłoś
Avatar
E................m 2014-01-08, 16:15 37
Pieniądze najlepiej wpłacać cały rok BEZPOŚREDNIO na konto fundacji którą chcemy wesprzeć (niekoniecznie WOŚP i Caritasu).

Większość dzieciarni łażąca z puszkami tak naprawdę zbiera nie z potrzeby serca, tylko dla zysku (puszkę po całym dniu łowów można przechylić i trochę kasy wybrać). Myślicie że po co dzieciaki 13-16 letnie łażą cały dzień po mieście? Dla idei?
Zgłoś
Avatar
p................o 2014-01-08, 16:15 31
dewey-18 napisał/a:

tobie za to możemy dac kopa w dupę
pójdź do jakiegokolwiek szpitala dziecięcego i pooglądaj sobie dokładniej sprzęt który tam jest-na większości będzie nalepka wośp



A co Owsiak Ci płaci za oklejanie sprzętu naklejkami?
Zgłoś
Avatar
krishna 2014-01-08, 16:17 341
Caritas zbiera cały rok, WOŚP jeden dzień.
To po pierwsze. Po drugie nie będziesz mi mówił komu mam dać moje pieniądze. Po trzecie to: „W tym samym roku, w którym Owsiak promując przy okazji satanizm i orgie w błocie...". Pierdolnij ty się.
Zgłoś
Avatar
kuba149 2014-01-08, 16:21 5
o ty kurwa zajebana!
Zgłoś
Avatar
j................x 2014-01-08, 16:26 13
to nie przypadkiem caritas polska groziło z dziesięć lat temu bankructwo tak zajebiście nią ktoś zarządzał, jestem pewien że to wynik jakiegoś grubego przekrętu ale nie mogę znaleźć materiałów tak ładnie to zakopali

oo mam ssijcie pałę asa-der11.blog.onet.pl/2011/12/27/caritas-polska-czy-malpa-podzieli-sie-bananem/
Zgłoś
Avatar
m................t 2014-01-08, 16:29 24
Kurwa.. jestem satanistą, byłem na woodstocku, kurwa nieeeeeeeeee! A tak poważnie, co roku to samo pierdolenie, chcesz ,daj Jurkowi, chcesz daj na caritas, pajacyka, huje muje, po co tyle pierdolenia. Każdy świadomy darczyńca może sobie poczytać o wybranej przez siebie fundacji, wybrać tę która wpisuję się w jego światopogląd. Można też nie dawać i cieszyć się, zarobionymi w znoju, pieniędzmi, co z lubością czynię.
Ps. Wośp rozlicza się całkiem jawnie, można sobie przejrzeć ich sprawozdania i samemu zweryfikować te ciągłe mity.

Cytat:

Niestety, nie jesteśmy w stanie wziąć odpowiedzialności, niemniej jednak w myśl zasady, ze w każdej bajce jest trochę prawdy, prosimy Was o przekazywanie nam wszelkich sygnałów mogących potwierdzić lub obalić tezy przekazywane w tych dniach na portalach społecznościowych. Wszystkie informacje obiecujemy sprawdzić.



A to, to już mistrzostwo świata. Mogę napisać że papież to pirat i syn stalina, dojebać największe głupoty a na końcu dodać tenże, cytowany powyżej fragment. Kurwa. genialne.
Zgłoś
Avatar
Dupa_Zza_Krzaka 2014-01-08, 16:29 8
Cytat:

Niestety, nie jesteśmy w stanie wziąć odpowiedzialności za te słowa, niemniej jednak w myśl zasady, że w każdej bajce jest trochę prawdy

- Michał Polak

Źródło:
Cytat:

http://www.prawy.pl/z-kraju/4455-hit-internetu-ostatnich-dni-szpitalom-nie-oplaca-sie-uzywac-sprzetu-owsiaka



I to powinno wystarczyć każdemu myślącemu człowiekowi, żeby podetrzeć się takim tekstem.
A autorowi chuj w dupę i na imię, za zacytowanie połowy tekstu, oczywiście z pominięciem najważniejszego kawałka.
Zgłoś
Avatar
j2m2 2014-01-08, 16:33 26
bede dawał na wośp bo lubie "satanizm i orgie w błocie". a caritas nie umożliwia słuchania dobrej muzyki w doborowym towarzystwie.
Zgłoś
Avatar
Dupa_Zza_Krzaka 2014-01-08, 16:34 5
krishna napisał/a:

Caritas zbiera cały rok, WOŚP jeden dzień.


Również o tym miałem napisać, ale okazało się, że datki można wysyłać cały rok. Różnica jest jednak taka, że wośp jest promowane zaledwie pare dni w roku, gdzie o caritasie słychać ciągle i wszędzie.
Zgłoś
Avatar
~Imperator 2014-01-08, 16:38 38
Wyjebcie to
Zgłoś
Avatar
shegge.reggae 2014-01-08, 17:08 7
Wyjebać! Wszyscy wbijają na owsiaka, i choćby 90% zysków z wośpu trafiało do jego kieszeni to i tak zrobił więcej niż niejeden bogaty polak :/
Zgłoś
Avatar
McMenel 2014-01-08, 17:08 37
Ładna manipulacja prawiczków. Szpitalom nie opłaca się używać sprzętu WOŚP bo są chujowo zarządzane przez znajomych burmistrza czy prezydenta miasta... Już nie wspomnę o chujowym NFZ. Co do Caritasu to powiem tak ta organizacja to jeden wielki przekręt. Zebrali podczas tragedii w halach wystawowych w Katowicach grube miliony po czym poszkodowali dostali po 500 zł jednorazowej zapomogi. Caritas dodatkowo nie publikował przez cholernie długi czas sprawozdań finansowych mimo iż wedle ustawy był do tego zobligowany. Ale tego już do waszych prawicowo-gimbuskich mózgów nie dociera. Z dwojga złego wolę WOŚP niż Caritas. Jako szkrab pomagałem w czasach komuny w kościele przy tzw darach z zachodu mających wspomóc polaków. Co się na tym pewien proboszcz dorobił to głowa mała. Lecz to pewnie też zostanie skatalogowane przez gimbo-prawiczków jako kłamstwo. Bo gimbo-prawiczki mają zabetonowany umysł.
Zgłoś
Avatar
trabus 2014-01-08, 17:16 8
Piękna idea jednoczenia się i pomocy innym, wspólnej zabawy bo na koncerty WOŚP chodzą starzy i młodzi. Wspaniała okazja do porozmawiania i wspólnej próby zmienienia czego... Nie kurwa nie pasuje! Żle! Chuj, tu nie chodzi o te 30 milionów, nawet nie o 300. Jeśli chociaż część ludzi zacznie myśleć inaczej niż do tej pory i robić coś dla kogoś bezinteresownie to niech Owsiak zabiera całą kasę jaką zbierze. Razem z pojebami pokroju autora tematu, i wszystkich innych gimbochuji i chuj wie kogo tam jeszcze. Wielki soczysty chuj wam w dupę a potem do gardła aż do pożygu.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie