18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Szpitalom nie opłaca się używać sprzętu Owsiaka
p................o • 2014-01-08, 16:10

Szpitalom nie opłaca się używać sprzętu Owsiaka

Jerzy Owsiak, kreowany przez media na wielkiego filantropa, musi zmagać się ze zmasowaną krytyką. W ostatnich dniach w sieci pojawiła się taki tekst:

„W tym samym roku, w którym Owsiak promując przy okazji satanizm i orgie w błocie zebrał 30 mln – Caritas zebrała… 300 mln zł. Koszty operacyjne Caritas to ok 2%. Koszty „operacyjne” Owsiaka oblicza się na 50%.

Poza tym dwie Firmy Owsiaków, dzięki WOŚP, mają zyski idące w miliony. Promocję uzyskują grupy, które bezpośrednio i pośrednio przyczyniają się do niszczenia zdrowia fizycznego, psychicznego i moralnego.

Cały tekst: wolna-polska.pl/wiadomosci/szpitalom-nie-oplaca-sie-uzywac-sprzetu-ows...

Nie dawajcie na WOŚP.
Zgłoś
Avatar
maciek24043 2014-01-08, 22:16
Wkurwia mnie niesamowicie podejście ludzi typu autora do Owsiaka. Nawet jeśli wziął coś dla siebie, jebać to i tak pomógł bardzo wielu osobom. Tyle, ile on nazbierał, żaden polityk nigdy nie oddał na potrzebujących.
Zgłoś
Avatar
brzuchomufca 2014-01-08, 22:18 2
prontlo napisał/a:

„W tym samym roku, w którym Owsiak promując przy okazji satanizm i orgie w błocie zebrał 30 mln – Caritas zebrała… 300 mln zł. Koszty operacyjne Caritas to ok 2%. Koszty „operacyjne” Owsiaka oblicza się na 50%.



Dziwnym trafem w szpitalach sprzęt z serduszkami widać na każdym kroku i jak najbardziej w użyciu, bo to czasem jedyny sprzęt na oddziale. Reszta to jakieś kurwa zabytki. W szczególności jest to zauważalne na oddziałach neonatologii i pediatrii.

A co Caritas kupuje za te 300 mln zebranych w rok? Konserwy?
Zgłoś
Avatar
JURIJ_77 2014-01-08, 22:18 1
Cytat:

10 tys. zł – za taką kwotę wicedyrektor Caritas Archidiecezji Warszawskiej kupiła od kierowanej przez siebie organizacji posiadłość. Ponad sześć tysięcy metrów kwadratowych ziemi i swój rodzinny dom dwie starsze pani podarowały dla Caritas na cele charytatywne. Ich dar miał służyć potrzebującym. Jak to możliwe, że za bezcen trafił do zastępcy szefa organizacji?



pewnie że tak - WSPOMAGAJMY WAŁKARZY !!!
Zgłoś
Avatar
Ojciec_Stiffmeistera 2014-01-08, 22:50 2
Niech ten popierdolony autor pacnie się w łeb i zastanowi ile ludzkich istnień uratowano dzięki sprzętowi Jurka.
Zgłoś
Avatar
Obsidiann 2014-01-08, 22:54
Kazać to Sobie możesz pastuchu kurwa!! Dzięki WOŚP kilku Moich znajomych żyje bo szpitala nigdy by nie było stać na zakup uzrądzeń, więc kurwa bądź tak łaskawy i wypierdalaj na pole pastuchu!!
Zgłoś
Avatar
Peter-Norivotset 2014-01-08, 23:04
Owsiak sluga satana, demon, zlodziej.
Zgłoś
Avatar
Pan Kot 2014-01-08, 23:32 5
Pierdolnij się w banie pojebany autorze!!! Dzięki owsiakowi moja jednostka ma zestaw do ratownictwa medycznego połowa gminy ma torby ospr1 ponad polowa szpitali w mojej okolicy ma jego sprzęt- ba nawet 1 z nich stracił sprzęt "dla seniorów" bo nie wywiązywał się z umowy etc.,.... wiec skurwielu nie pierdol że nic nie robi a ja żyje dzięki spr sprzętowi owsiaka
Zgłoś
Avatar
moniuuch 2014-01-08, 23:50
Mam sąsiadkę co to w Caritasie pomaga, non stop kradnie ciuchy które miały być dla biednych i sprzedaje po wiosce za śmieszne pieniądze, z jedzeniem to samo
Zgłoś
Avatar
nico_b 2014-01-09, 0:03 1
Jakieś 9 lat temu dostałem sprzęt z WOŚP o wartości 15tys. zł. Masz na myśli, że gdy teraz dam na Orkiestrę chociaż dyszkę, to będzie to dokładka na Woodstock? Pojebało? PS. Po kilku latach sprzęt przestał działać, po oddaniu go dostałem nowszy, lepszy bez żadnego kłopotu. Tylu ludziom pomogło WOŚP, a niektórzy i tak pierdolą smęty. Bezsens.
Zgłoś
Avatar
Cr4sh3r 2014-01-09, 0:16
Pierdolicie smuty z tym opłacaniem reklam, Woodstocku etc. Przecież to sponsorzy ładują gruby hajs w Owsiaka aby mogli się rozreklamować. Ból dupy mogą mieć niestety jebnięci ludzie, którzy co rok jeździli do bandy także jebniętych ludzi, aby się z nimi wybawić. Chociążby przez Play Woodstock mocno się komercjalizuje , i jest tam coraz więcej normalnych obywateli którzy tylko na koncerty wpadajo i błota się brzydzo.
Chociażby taki Carlsberg, oficjalne piwo Woodstockowe, przysponsorzy, a i tak z popularności masochistów którzy są w stanie jeszcze pić tego zielonego sikacza po Woodstocku, i z zysków na samym festiwalu mogą tylko radować się serdecznie.
Zgłoś
Avatar
WalniętyKnur 2014-01-09, 0:27
moje pieniądze, co z nimi zrobie to moja sprawa, wypierdalac po masc bólodupną!
Zgłoś
Avatar
IwanMT 2014-01-09, 0:33 2
Cała ta akcje hejtu na Owsiaka, która zaczęła się rok temu jest najgorszym kurestwem jakie ostatnimi czasy miałem okazję usłyszeć w tym kraju pełnym pierdolonych jebanych nieudaczników.
Tak mnie to wkurwia, że jakbym tylko miał możliwość to każdego kto pieprzy takie głupoty jak ten cymbał co ten temat napisał to bym skurwiela wysłał do kamieniołomu albo innej przyjemnej okolicy.
Jak tak chce oddać kase to niech zapierdala 18 godzin dziennie i cieszy się jaki to on dobry człowiek, bo póki co to jebany nic nie robi w życiu, a każda złotówka, która mu zniknie z wypłaty to jakby mu ręke odjebali.
Co za skurwysyny są w tym kraju...i jeszcze na polityków narzekają, a sami takimi samymi chujami są.
Zgłoś
Avatar
gerst 2014-01-09, 0:47
Jeśli (nie życzę) urodzi Ci się kiedyś dziecko z wadą serca, jeżeli ktoś z Twojej rodziny będzie potrzebował specjalistycznej pomocy, to rozumiem, że odmówisz, jeśli jedyna taka aparatura w województwie będzie oznaczona czerwonym serduszkiem? Skoro WOŚP jest taki zły i satanistyczny?

A pieniądze dam komu będę chciał i chuj Ci do tego.

Zgłoś
Avatar
lugi18 2014-01-09, 1:48 1
Owsiak to kurwa złodziej, który kupuje sprzęt ten co nie schodzi i teraz zalega w szpitalach bo nie jest używany.
Zgłoś
Avatar
tabacca 2014-01-09, 2:51 1
Niee Owsiak jest w porządku, mało kradnie. Poczytajcie o spółce "Złoty Melon"
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie