18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 21 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Avatar
lesii 2012-08-28, 9:03 3
Hehehe dobre... mnie teraz przy poszukiwaniu pracy jedno strzela, kłamstwo jakie piszą w ofercie pracy... Niby praca na umowę, a jednak się okazuje, że na zlecenie. Niby praca z podstawą a jednak się okazuje, że prowizja tylko. Powiedzmy, że na 30 ofert jakie dostałem, 20 zawierało któreś (bądź oba) kłamstewka i do tego tak perfidnie kłamią, że pytając się przez telefon czy na umowę o pracę, podstawa+prowizja, usłyszałem TAK. Jak się później okazało dopiero pracownica mi powiedziała prawdę jak to wygląda... aż krew zalewa i jak tu człowiek ma szanować "szefa" i pracę skoro na starcie próbują go w kręcić..
Zgłoś
Avatar
sovva 2012-08-28, 9:35 4
Chuja prawda, niestety nastały takie czasy gdzie większość ludzi ma dwie lewe ręce do wszystkiego. Podam przykład: Mój dziadek od małego uczył się spawać, głupie spawanie a robił to całe życie, wykształcił sobie fach w ręku za czasów młodości. I niestety ale ludzie którzy chcą się w czymś wykwalifikować i włożą w to i prace i czas i poświęcenie, to prace znajdą. A tak to siedzicie przed kompem napierdalajcie CS'a i szukajcie pracy pokroju akwizytora i najlepiej biadolić że niegdzie pracy nie ma, a dlaczeo nie ma BO NIC NIE UMIEMY, MY młodzi ludzie. Musimy sami się czegoś przyuczyć a dopiero później iśc do pracy, no chyba że ktoś całe życie chce latać z miotłą, ale niestety sprzątać też trzeba umieć.
Zgłoś
Avatar
Ork.Fajny 2012-08-28, 9:35 1
lesii napisał/a:

Hehehe dobre... mnie teraz przy poszukiwaniu pracy jedno strzela, kłamstwo jakie piszą w ofercie pracy... Niby praca na umowę, a jednak się okazuje, że na zlecenie.


Tylko idiota dziś zatrudnia na umowę o pracę...
Zgłoś
Avatar
snik0 2012-08-28, 9:42
eee jak nie ma doświadczenia to go nie zatrudnię.
Zgłoś
Avatar
Matuus 2012-08-28, 10:09
Bo w necie się nie szuka pracy. Ruszyć dupę i składać CV osobiście.
Zgłoś
Avatar
S................e 2012-08-28, 10:10
Arashel napisał/a:


Tylko idiota dziś zatrudnia na umowę o pracę...



Nie idiota, lecz frajer.
Zgłoś
Avatar
gregor40 2012-08-28, 10:15 6
Ta, no pewnie, jak się skończyło religioznawstwo albo europeistykę to faktycznie bida z robotą...
Zgłoś
Avatar
S................i 2012-08-28, 10:29
Kiedyś przeglądając oferty pracy znalazłem dwie takie oferty, gdzie w jednej chcieli osoby z wyższym wykształceniem w wieku od 25-30 lat z 5 letnim doświadczeniem. Kurwa mać, śmiech na sali. A gdzie czas na zdobycie doświadczenia w międzynarodowej korporacji, jaką jest mcdonalds? W kolejnej chcieli osoby,również z wykształceniem wyższym, tylko na trzy miesiące, z 3 letnim doświadczeniem.
Zgłoś
Avatar
p................6 2012-08-28, 10:42 15
gregor40 napisał/a:

Ta, no pewnie, jak się skończyło religioznawstwo albo europeistykę to faktycznie bida z robotą...


pewnie jesteś idiota albo nie wiesz jak to jest szukac dobrej pracy bez znajomosci debilu

Matuus napisał/a:

Bo w necie się nie szuka pracy. Ruszyć dupę i składać CV osobiście.


co sprowadza sie do 8 godzin lazenia i tygodnia czekania jak ktos ci te papierki przyjmie bo polowa konczy sie tym ze nawet nie przyjma ci cv. wiec skoncz
Zgłoś
Avatar
Dieeiervonsatan 2012-08-28, 10:51 2
"Zdobywać wiedze doświadczenie
Palcami złapać szczęście
Więcej nie chcę
Tylko daj mi pracę w moim mieście"

Zgłoś
Avatar
JezusToŻyd 2012-08-28, 11:03 10
Ha, kretyni z europeistyk się odezwali co teraz pracy znaleźć nie potrafią. Do roboty buce to może nie będzie chociaż słychać tego narzekania waszego. Poszlibyście na dobre studia i uczyli się to byście dobrze skończyli.
Z moich znajomych na 4 roku FINANSÓW pracę ma większość. Niektórzy swoje biznesy nawet. Nie chcecie sobie kalać rączek praktykami przez dwa miesiące za darmo to potem nie macie doświadczenia i nawet ksero nie potraficie obsłużyć.
U kumpla na technicznych kto chciał i był dobry w tym co robił to też od razu znalazł zatrudnienie.

Narzekające na brak pracy kobiety po studiach to już w ogóle kosmos. Myślą, że skoro skończyły kosmetologię to "mają zadbany wygląd", jak umieją przeglądać kwejka czy pudelka to mają "podstawową wiedzę o komputerach". Do tego po pijaku obciągnęły trzem facetom na jednej imprezie więc wpisują "dobry kontakt z ludźmi". A jak przychodzi co do czego to CV okazuje się nie mieć żadnej wartości. I zaczyna się narzekanie że jaki to zły kraj bo bez znajomości to nie da się nic.

Ja mam w tym momencie niecałe 25 lat, pracuję w trzeciej firmie i obecnie mam ponad 4500 brutto. Do wszystkiego doszedłem sam, w branży w której pracuję nie mam żadnych znajomości.

Ale hejtujcie dalej. Co macie robić skoro politologów nie potrzeba w Polsce poza McDonaldem...
Zgłoś
Avatar
makabrax 2012-08-28, 11:03
Matuus napisał/a:

Bo w necie się nie szuka pracy. Ruszyć dupę i składać CV osobiście.



mhm, szkoda tylko że co widzę ofertę to na dole jest dopisek o takiej treści
"Prosimy o kontakt wyłącznie e-mailowy, telefonicznie i osobiście nie udzielamy żadnych informacji i nie przyjmujemy aplikacji."

Arashel napisał/a:


Tylko idiota dziś zatrudnia na umowę o pracę...



spoko, tyraj sobie na zleceniu przedłużanym co miesiąc po 50-60h tygodniowo, może ci umowe przedłużą na następny okres...

sovva napisał/a:

(...)a dlaczeo nie ma BO NIC NIE UMIEMY, MY młodzi ludzie. Musimy sami się czegoś przyuczyć a dopiero później iśc do pracy (...)



zrobiłem sobie 2 kursy za swoją kasę, i co? a ma pan doświadczenie? no nie, ale mam uprawnienia. Co mnie uprawnienia, ja potrzebuje z doświadczeniem...
No i chuj, albo znajdziesz kogoś kto cię może zatrudni za 300zł żeby ci się chociaż dojazd zwrócił ale napisze ci potem świstek że robiłeś to i to. Albo niestety musisz mieć znajomości...

JezusToŻyd napisał/a:


Ja mam w tym momencie niecałe 25 lat



JezusToŻyd
Wiek: 27

no, to było podkreślało prawdziwość całego posta... no chyba że dilujesz to wtedy te 4,5k, czemu nie...
Zgłoś
Avatar
JezusToŻyd 2012-08-28, 11:17
Mam też wpisane za miejsce zamieszkania "Smoleńsk". Nikt normalny w internecie nie podaje swoich prawdziwych danych na patelni.
Zgłoś
Avatar
goralesko 2012-08-28, 11:56
@JezusToZyd glupi jestes i tyle lepiej nie pisz nic jak nie znasz reali Polskiego zycia.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie