18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Szwecja w ogniu
ZiZU • 2013-05-24, 23:24


Reportaż z dnia wczorajszego, najgorszego pod względem zamieszek dla Sztokholmu.

Dzisiaj szmatogłowi wysypali się na ulicę już piątą noc z rzędu, policja zaczyna się bać, tak samo jak i całe społeczeństwo.
Ja tego kurwa nie rozumiem, gdzie oni mają wojsko?!? Przecież jakby chcieli to mogliby to nawet podciągnąć pod zamach(jeśli się mylę, to niech mnie ktoś poprawi), cokolwiek żeby tylko uspokoić tą dzicz.
A Wy? Jakie macie pomysły?
Zgłoś
Avatar
S................n 2013-05-25, 2:49 4
Ja mam tylko jeden pomysl > walić z ostrej..... tyle w temacie
Zgłoś
Avatar
cerastes 2013-05-25, 2:50 2
DUST DEVIL największy zwolennik UE nagle przeciwko Francji i UK gdzie podobno studiuje, teraz jak jest źle to się odwraca od wspaniałej Brukseli.. Poglądy trąbki powietrznej (dust devil) są tak zmienne jak wiatr, w którym kierunku wieje tam i on ze swoimi mądrościami.. jeszcze 4 miechy temu, to był wielki zwolennik multikulti engela-marka, bo to nowoczesność.. Żałosny gość. Właśnie tacy jak on doprowadzają społeczeństwa do ruiny, forsują głupie poglądy i kierunki myślenia.... a jak się system sypie to go nie ma, on już inaczej myśli..

tak się kończą nieodpowiedzialne pomysły lewicowych baranów
Zgłoś
Avatar
iron.the.great 2013-05-25, 3:14 5
Autor pyta o pomysły. Mi się wydaje, że należy pilnować własnego podwórka przede wszystkim i obserwować rozwój wydarzeń. Prawda jest taka, że pewne rzeczy w Europie będzie coraz ciężej cofnąć. Oglądamy sobie tu na sadolu filmiki z Syrii i śmiejemy się z okrzyków "Allah akbar" i jest fajnie jak "ciapate" się tłuką miedzy sobą. Prawda jest taka, że w Libii, Egipcie, Tunezji i wielu innych krajach arabskich w wyniku tzw arabskiej wiosny ludów (http://pl.wikipedia.org/wiki/Arabska_wiosna) doszło do przewrotów i zmian władzy. Cała Europa kibicowała tym zmianom. Ba w Libi nawet zbrojnie się do nich przyczyniła. Jakoś kurna nikt nie zauważył, że obaleni tam dyktatorzy trzymali tą swołocz za mordy. Oczywiście nie jestem zwolennikiem dyktatury, ale w wyniku tych przewrotów do władzy doszli przywódcy religijni, a prawo zostało podporządkowane prawu islamu czyli szariatowi. I powiem więcej. Saddam w Iraku też był lepszy od tego co dzieje się tam teraz. Trzeba zrozumieć, że Islam, to nie tylko poglądy i religia. Islam to odrębny, dobrze ukształtowany i zorganizowany ustrój polityczny. Do tego jest bardzo agresywny i ekspansywny. Islam nie toleruje wolności słowa i inności oraz odstępstw od przyjętej religii. Wracając do Syrii, to wydaje nam się, to bardzo odległe i nie realne na naszym podwórku. Gówno prawda. Wystarczy tylko poczekać i będziemy mieli Islamską wiosnę ludów w Europie. I o ile reżim w Syrii jest dobrze zorganizowany i pomimo licznych embarg i zakazów eksportu uzbrojenia dzielnie się broni o tyle w Europie nie jesteśmy ni jak przygotowani na wojnę domową. I tu zgadzam się z opinią, że Polska może wyjść obronną ręką z całego tego zamieszania. U nas nie będziemy mieć problemu z imigrantami tak długo jak będziemy mieć marny socjal i dużo mniejsze PKB niż na zachodzie. Problem emigrantów nam na razie nie grozi no chyba, że wszyscy Ci nasi rodacy, którzy wyjechali dzielnie na zachód postanowią stamtąd spierdalać przed pogromem w wykonaniu muzułmanów jaki sobie szykuje Europa Zachodnia. Swoją drogą nie mogę doczekać się powrotu tych wszystkich mądrych, którzy pierdolą na lewo i prawo jak to Polska jest be i jak im się tu krzywda działa, a w UK to mają życie i są bonzami i jak to na zachodzie jest fajnie, a Polsce cebulaki i katole.
Zgłoś
Avatar
socjalmmv 2013-05-25, 7:33 1
Panie i panowie szykuje się powtórka z historii. W przeciągu kilkunastu lat wojna jest nie unikniona.
Zgłoś
Avatar
Shaggy93 2013-05-25, 7:47 1
Dzions napisał/a:

No kurwa, ludzie, czy Wy nie widzicie do czego to zmierza ?

Według przepowiedni różnych speców, tudzież czarodzieji, którzy przepowiedzieli, że Polska będzie potęgą w XXI w. A wiecie dlaczego ?

Bo jesteśmy jebanymi rasistami i homofobami, i gdy już wielbiciele multikulti się tak rozplenią, że to właśnie tylko Polska zostanie na placu boju, i rozpierdoli w pył całą ciapatą europe !

Kurwa, żebym ja dożył tych czasów i dał rady trzymać broń w ręku


poznamy sie w okopach widze ciekawy jestem jak wtedy zareagują polskie lemingi poprwne politycznie ?? czy się przeciwstawią bądź co bądź braciom (nam) czy będą strzelać do swoich ukochanych pedałów, muslimów, i innych degeneratów .... co ciekawe żydzi się nie lubią z muslimami ... czy to znaczy że będą z nami ?? sam nie wiem kogo bardziej trzeba się obawiać. skoro po dostawaniu w cipe założyli kraj to co będzie jak będą w zwycięskiej stronie ?? strach i ciary na plecach.
Zgłoś
Avatar
Morgennes 2013-05-25, 8:09 1
To było do przewidzenia że multikulti odbije się wszystkim ciężką czkawką.
Zgłoś
Avatar
Hedonic 2013-05-25, 8:36
Moim zdaniem tyłki ruszyć powinni Szwedzi z dziada pradziada i rozprawić się z gówniarzami. Sytuacja jest analogiczna do zamieszek w Londynie, tam rozróby też spowodowali imigranci niezasymilowani. Porządek na własną rękę zaczęła wprowadzać organizacja zrzeszająca osoby o antymuzułmańskich poglądach.
Zgłoś
Avatar
OstatniLogin1987 2013-05-25, 8:41 5
Zgłoś
Avatar
PogromcaDziewic 2013-05-25, 10:05
Dzions napisał/a:

No kurwa, ludzie, czy Wy nie widzicie do czego to zmierza ?

Według przepowiedni różnych speców, tudzież czarodzieji, którzy przepowiedzieli, że Polska będzie potęgą w XXI w. A wiecie dlaczego ?

Bo jesteśmy jebanymi rasistami i homofobami, i gdy już wielbiciele multikulti się tak rozplenią, że to właśnie tylko Polska zostanie na placu boju, i rozpierdoli w pył całą ciapatą europe !

Kurwa, żebym ja dożył tych czasów i dał rady trzymać broń w ręku



Ciapatą, pod sztandarem pejsa.
Zgłoś
Avatar
S.W.A.T 2013-05-25, 10:31 5
Czekam aż powstanie jakaś nieislamska grupa terrorystyczna, która będzie wysadzać meczety itp.
Zgłoś
Avatar
p................a 2013-05-25, 11:00
głupcy, szwedzi nic nie moga zrobic, myslicie ze tam nei ma ludzi którzy chcieli by zabic tych cweli? jak tylko podniosa reke na ciapatego to im dokurwia dożywocie albo dadza kare która zadłuzy rodzine na pokolenia kurwa, oni nie maja wsparcia ze strony rządu, rząd ma na nich tak wyjebane ze szok, niech sie motłoch bije my popijamy drogiego szampana, kurwa nasz rzad tak samo by mial wyjebane i ma. przypominam akcje z rumunami ktorzy dostali mieszkanie, a rodak ciezko pracujacy nigdy sobie na takei nie pozwoli. o to tu chodzi wiec rosja na pewno od tej strony jest zajebista, ze broni swojego, kraj i ojczyzna jest wartoscia nadrzedna i jak ktos powie cos zlego to wpierdol i do gazu, lecz osobiscie wole kurwa europejski styl zycia nie pierdolona swołocz rosyjka, bywalem na rosji na kurwach i po benzyne i wiem co to za patologia, jak nie masz hajsu to jestse nikim, dywersyfikacja spoleczenstwa ogromna, albo fest bogaty albo fest biedny i kraj rownie ma wyjebane w ciebie bo zabiera ci wszystko, zarcie tak chujowe ze wolalbym gowno które da mi raka zjesc niz tamto co sprzedaja w sklepach, dlatego rosja tez nie jest zajebista, jest wrecz chuujowa poza tym wzgledem narodowosciowym.
Zgłoś
Avatar
4x4offroad 2013-05-25, 11:32
się porobi,w Szwecji jest bardzo wielu skinheadów,poczekajmy aż uderzą
Zgłoś
Avatar
LICH0 2013-05-25, 11:33
Zachciało się UE i integracji to maja teraz! (:
Zgłoś
Avatar
d................6 2013-05-25, 11:52 1
Czy oni w tej Szwecji nie mają karabinów?
50 żołnierzy, trochę amunicji i po sprawie. ciapaty to ciapaty co najwyżej rzuci kamieniem lub swoją 20 żoną.
Zgłoś
Avatar
kapral 2013-05-25, 12:22 1
Zapraszamy wszystkich brudasów.. ekhm muzułmanów do Polski!

Przygotowaliśmy dla was Pakiet Socjalny:



Aby wam pomóc, wyszkoliliśmy całą, można powiedzieć armię, przewodników:



Pracę i warunki mieszkalne godne niemieckich standardów:



zapraszamy!
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie