18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Szwecja w ogniu
ZiZU • 2013-05-24, 23:24


Reportaż z dnia wczorajszego, najgorszego pod względem zamieszek dla Sztokholmu.

Dzisiaj szmatogłowi wysypali się na ulicę już piątą noc z rzędu, policja zaczyna się bać, tak samo jak i całe społeczeństwo.
Ja tego kurwa nie rozumiem, gdzie oni mają wojsko?!? Przecież jakby chcieli to mogliby to nawet podciągnąć pod zamach(jeśli się mylę, to niech mnie ktoś poprawi), cokolwiek żeby tylko uspokoić tą dzicz.
A Wy? Jakie macie pomysły?
Zgłoś
Avatar
brudny 2013-05-24, 23:27 29
hmm ja proponuję na początek dać im na ramię wstążkę z pół twu księżycem i zamknąć za murem
Zgłoś
Avatar
m................t 2013-05-24, 23:48 4
Zaprosić jeszcze więcej, dać pakiet socjalny żeby robić nie musieli, będą mieli jeszcze więcej czasu na szerzenie pokoju. Taka logika Europy.
Zgłoś
Avatar
m................r 2013-05-24, 23:49 47
tu mówi o młodych ludziach. Słyszałem jeszcze o nieeuropejskich rysach i nieetnicznych europejczykach. Każdy się tylko wystrzega powiedzieć IMIGRANT, MUZUŁMANIN bo to słowa klucze. Poprawność polityczna przekroczyła granice absurdu. Kto w przeprosił za to co zdarzyło się w Londynie? Czy jakiś tamtejszy przywódca duchowy się od tego odciął? Nie . Tamtejsza społeczność? Nie. Zrobił to kurwa premier który jeszcze wspomniał o tym jak wiele zawdzięczają muzułmanom.
Dyskutować można z ludźmi, nie - zwierzętami. Kiedy pies jest wściekły i gryzie musisz przełamać się i strzelić mu w łeb mimo, że czasami szkoda ci psa
Zgłoś
Avatar
kontownik 2013-05-24, 23:50
ja proponuje wysiedlić tych wszystkich którzy są z krajów mocno muzułmańskich, tych których koran mówi o zabijaniu
mają swoje kraje więc niech wypierdalaja
bez nich gospodarka europy sie nie załamie
Zgłoś
Avatar
hamusq 2013-05-25, 0:11 9
Niech Tuszczenko zaproponuje wycieczke naszym kibolom... Kibole beda miec wakacje, a muslimy stula mordy
Zgłoś
Avatar
Ja1948 2013-05-25, 0:14
Sami się o to prosili to mają swoje multikulti....
Zgłoś
Avatar
ssiwy 2013-05-25, 0:22 19
ZiZU napisał/a:

(...) cokolwiek żeby tylko uspokoić tą dzicz.
A Wy? Jakie macie pomysły?



Wybić.

Bardziej humanitarnie-oblać tłuszczem świńskim i wywieźć w pizdu.
Zgłoś
Avatar
_kwiatek_ 2013-05-25, 0:36 18
trzeba jechać do Austrii i szukać charyzmatycznego bruneta z oryginalnym wąsem... dać mu trochę pogadać z narodem i sprawa sama się rozwiąże... indeed
Zgłoś
Avatar
s................n 2013-05-25, 1:22 7
Bo szwedy to cipy są.... mają karę za topienie polski
Zgłoś
Avatar
bravoteampolska 2013-05-25, 1:24 3
Dobrze im tak i niech cierpią . Przyjęli gówno pod swój dach to teraz niech się z nim męczą .
Zgłoś
Avatar
darek4099 2013-05-25, 1:24 2
liveleak.com/view?i=0e3_1367736672
Zgłoś
Avatar
MasterMefisto 2013-05-25, 1:26 275
No kurwa, ludzie, czy Wy nie widzicie do czego to zmierza ?

Według przepowiedni różnych speców, tudzież czarodzieji, którzy przepowiedzieli, że Polska będzie potęgą w XXI w. A wiecie dlaczego ?

Bo jesteśmy jebanymi rasistami i homofobami, i gdy już wielbiciele multikulti się tak rozplenią, że to właśnie tylko Polska zostanie na placu boju, i rozpierdoli w pył całą ciapatą europe !

Kurwa, żebym ja dożył tych czasów i dał rady trzymać broń w ręku
Zgłoś
Avatar
S................l 2013-05-25, 1:29 1
tymczasem każdy szanujący się sadysta powinien wnosić o prawo do posiadania broni i przynajmniej kałacha (wprawdzie półautomat, ale słyszałem, że dla kolekcjonerów są i full auto pistolety maszynowe) na stanie. W razie zamieszek wiecie co z nimi zrobić
Zgłoś
Avatar
kubczyk 2013-05-25, 1:30 1
Masowe bombardowania mięsem wieprzowym wszelkich muzłumańskich akcji protestacyjnych. A tak poważnie, ogłosić stan wojenny, puścić wojsko na ulice i eksterminować ile się tylko da.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie