18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (7) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 1:05
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 2024-09-13, 13:31
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:33
Tabacznik
PepsiQ • 2012-10-10, 20:20
Reportaż przedstawiający wyroby tabaki na Kaszubach



Nie tylko gimbusy zażywają tabakę.
Zgłoś
Avatar
x................s 2012-10-10, 21:02
jakie działanie ma tabaka?
Zgłoś
Avatar
WyscigowyJELCZ 2012-10-10, 21:16 1

Tabaka jest świetnym stymulantem dla wszystkich sportowców. Wielu z nich używa Tabaki, ponieważ oczyszcza jamę nosową i ma właściwości odświeżające, co pomaga podczas ćwiczeń sportowych...

a ja po 5 latach zażywania tego cudownego środka powiem, że nie mam kataru oprócz grypy tabaczanej
w małych ilościach szczególnie rano fajnie i lekko pobudza, jednak po całym dniu wciągania sporych ilości potrafi zamulić.

Pamietajcie! gimbazja wciąga tabakę zwykle red bulla po to żeby się popisać- redbulla nie kupujemy bo jest chujowy. Na polskim rynku da się znaleźć tyle rodzai i zapachów tabaki że każdy znajdzie coś dla siebie.
Zgłoś
Avatar
eragon2201 2012-10-10, 21:20 7
No ale najlepiej pobudza z rana faja wyjarana
Zgłoś
Avatar
Fazer6 2012-10-10, 21:29 1
my na dole sznupiemy ostro
Zgłoś
Avatar
tofur 2012-10-10, 21:55
patrząc na niego widać, że tabaka banie ryje bardziej niż heroina..
Zgłoś
Avatar
p................1 2012-10-10, 22:49 1
Co prawda to prawda. Kiedyś to sportowo wciągałem przez lufkę, ale teraz to tak czasem z rączki sobie zażyję. Polecam gawith apricot. Nie polecam chapmanów, bo pachną jak śliwki z grzybami i nieprzyjemnie się to zażywa. Redbull jak dla mnie za mocny, ale w mieszankach z czymś mdlejszym daje radę.
Zgłoś
Avatar
MaszSziwe? 2012-10-10, 23:00
Nawet tabakę nakrapiają no masakra ;/
Zgłoś
Avatar
1408 2012-10-10, 23:10
No żeby aromat był...
Zgłoś
Avatar
megaromek 2012-10-10, 23:15
jesli chodzi o tabaki dla mnie rację bytu mają tylko te mentholowe. Z ''owocowych'' jedynie stary poczciwy Gawciu daje rade...
Zgłoś
Avatar
Jemruz 2012-10-10, 23:50 2
"Wyjątkowi ludzie, ginące zajęcia"

Nie ma się co dziwić, że jest coraz mnie osób zajmujących się "produkcją" tabaki, skoro te eurocwele z UE wymagają (bądź to chcą wprowadzić) jakiś certyfikatów, pozwoleń i chuj wie czego jeszcze, by się tym zajmować ;/ Podobna sytuacja rozgrywała się z oscypkiem. Za niedługo trzeba będzie mieć pozwolenie na użycie łopaty w celu wykopania dziury we własnym ogródku. Pierdolona niewola ot co.
Zgłoś
Avatar
R.G. 2012-10-11, 0:21 6
Kurdę tych to podziwiam. No normalnie ludzie z pasją. Nie jakąś tam jak w naszym pokoleniu jak rowery, asg czy jakieś komputery... to są stare ludowe tradycje przenoszone z pokolenia na pokolenie. kolega wyżej pisze coś o UE. Ale spójrzmy na to okiem takiego gimbusa. Przeca on ma serdecznie wyjebane na takich kaszubskich tabaczników albo nie wiem np. starych górali czy może ułanów. Moim zdaniem gwoździem do trumny takich kultur będzie zapomnienie ich przez następne pokolenia ludzi, którzy są obojętni na nie, nawet nie mieli szansy z nimi się zapoznać. Smutne to jest. A jeszcze gorsza jest dyskryminacja wśród znajomych takiego przykładowego Jurka co zobaczył i mu się spodobało. Społeczeństwo niestety krzywo patrzy na takich, że niby oni są zacofani, że oni zamiast interesować się giełdą samochodową czy sportem wolą jakieś "pierdoły". Nasze społeczeństwo zapomina o tradycjach... A żem się rozpisał, dawno mnie tak nie tchnęło do podzielenia się moimi opiniami z innymi. Big respect dla Pana Andrzeja i piwo dla wrzucającego!
Zgłoś
Avatar
jankol 2012-10-11, 1:04 1
@R.G.
Polać Ci wódki, nie jakieś tam piwo!
Zgłoś
Avatar
Spoon9 2012-10-11, 9:53
R.G. dobrze prawi

a tak w ogóle to właśnie przed chwilą sobie 'zażyłem' tabaczki z madafakersiej tabakierki mojego pradziadka, a co, tradycję trzeba podtrzymywać tradycję i wspomóc pana Andrzeja
Zgłoś
Avatar
xoludus 2012-10-11, 14:26
piosenka o spidku
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie