18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:10
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 16:10
Avatar
213213 2024-08-22, 19:08 9
to jeden z tych cudów, w które aż trudno uwierzyć. Cud polega tu na tym, że taka niezdara dożyła dorosłości.
Zgłoś
Avatar
Kogucik_Bałamucik 2024-08-22, 19:09 11
chuj z nią ale dzieciaka szkoda bo nie jego wina że matka durna jak but
Zgłoś
Avatar
Teqkilla 2024-08-22, 19:26 50
213213 napisał/a:

to jeden z tych cudów, w które aż trudno uwierzyć. Cud polega tu na tym, że taka niezdara dożyła dorosłości.



Ona się zatrzymała, bo typ jechał lewym pasem po czym zjechał na środek i wyglądało jak by jechał prosto w nią więc zaczęła biec , żadna jej wina przechodziła na zielonym, a zjeb z samochodu wjechał na czewonym.
Zgłoś
Avatar
elim 2024-08-22, 19:29 23
Po pierwsze to ten debil za kierownicą miał czerwone światło i powinien się zatrzymać, a baba po prostu w takie sytuacji zgłupiała i ustawiła się najgorzej jak mogła.
Zgłoś
Avatar
suborg 2024-08-22, 19:36 5
Dobrze starej kurwie. Przetopić na smalec razem z gówniakiem
Zgłoś
Avatar
Heliar 2024-08-22, 19:55 5
elim napisał/a:

Po pierwsze to ten debil za kierownicą miał czerwone światło i powinien się zatrzymać, a baba po prostu w takie sytuacji zgłupiała i ustawiła się najgorzej jak mogła.



Jak tak chcesz wnikliwie, to zauważ, że kurwie wlazło na czerwonym na to przejście.
Zgłoś
Avatar
BambiPMT 2024-08-22, 20:00 9
Teqkilla napisał/a:

Ona się zatrzymała, bo typ jechał lewym pasem po czym zjechał na środek i wyglądało jak by jechał prosto w nią więc zaczęła biec , żadna jej wina przechodziła na zielonym, a zjeb z samochodu wjechał na czewonym.



No i teraz pierdolisz jak pojebane lewaki w uni.
Ohhh on nie miał prawa tam wjechać, jego wina.
Co tu kurwa zrobić, żeby nic ci się systemowo nie mogło stać. Takie myślenie sprawia, że ludzie stają się debilami. Wtedy nie rozglądają się jak mają zielone, albo lezą jak głupie pizdy po pasach bo mają pierwszeństwo. Wyłącza się instynkt samozachowawczy.
Zawsze się może trafić pojęć jakiś, albo najebany, albo nawet ktoś zaslabnie.
Tutaj mamy taki przypadek. Trzeba było ruszyć pizde przez te pasy, a nie tańczyć na środku.
Tak się to kurwa robi.

Zgłoś
Avatar
Teqkilla 2024-08-22, 20:32 19
BambiPMT napisał/a:

No i teraz pierdolisz jak pojebane lewaki w uni.
Ohhh on nie miał prawa tam wjechać, jego wina.
Co tu kurwa zrobić, żeby nic ci się systemowo nie mogło stać. Takie myślenie sprawia, że ludzie stają się debilami. Wtedy nie rozglądają się jak mają zielone, albo lezą jak głupie pizdy po pasach bo mają pierwszeństwo. Wyłącza się instynkt samozachowawczy.
Zawsze się może trafić pojęć jakiś, albo najebany, albo nawet ktoś zaslabnie.
Tutaj mamy taki przypadek. Trzeba było ruszyć pizde przez te pasy, a nie tańczyć na środku.
Tak się to kurwa robi.



Ale Ty nie widziałeś zjebie, że właśnie się rozglądała dlatego stanęła na środu ulicy, bo jakiś zjeb zapierdalał? Kurwo jebana mam nadzieje, żę prawa jazdy nie masz.
Zgłoś
Avatar
BambiPMT 2024-08-22, 20:36 5
Teqkilla napisał/a:

Ale Ty nie widziałeś zjebie, że właśnie się rozglądała dlatego stanęła na środu ulicy, bo jakiś zjeb zapierdalał? Kurwo jebana mam nadzieje, żę prawa jazdy nie masz.



Dokładnie widziałem jak tańczyła. Trzeba było spierdalać w jedną, albo w drugą stronę.
Jakby przechodziła przez tory i zobaczyła pociąg to miała by stać na środku? Widać dobrze napisałem o pizdach takich jak ty co je trzeba orze rękę przeprowadzać.
A co ma do tego moje prawko? Mam już 20 lat i wiem jak się prowadzi samochód.
Zgłoś
Avatar
MDR 2024-08-22, 20:37 5
Heliar napisał/a:

Jak tak chcesz wnikliwie, to zauważ, że kurwie wlazło na czerwonym na to przejście.



No ja się przyjrzałem wnikliwie i oprócz tego że na samym początku wlazła jeszcze na czerwonym, to potem zanim doszła na środek było już dawno zielone.
Zgłoś
Avatar
dżonyłojlker 2024-08-22, 20:38 3
Teqkilla napisał/a:

Ona się zatrzymała, bo typ jechał lewym pasem po czym zjechał na środek i wyglądało jak by jechał prosto w nią więc zaczęła biec , żadna jej wina przechodziła na zielonym, a zjeb z samochodu wjechał na czewonym.



elim napisał/a:

Po pierwsze to ten debil za kierownicą miał czerwone światło i powinien się zatrzymać, a baba po prostu w takie sytuacji zgłupiała i ustawiła się najgorzej jak mogła.



Ważne, że trafił
Zgłoś
Avatar
Siriuz 2024-08-22, 20:51 7
Teqkilla napisał/a:

Ale Ty nie widziałeś zjebie, że właśnie się rozglądała dlatego stanęła na środu ulicy, bo jakiś zjeb zapierdalał? Kurwo jebana mam nadzieje, żę prawa jazdy nie masz.



To może ja spróbuje dotrzeć do Ciebie. Po jezdni zapierdalają ciężkie maszyny manualnie sterowane przez kierowców. Jest pierdyliard powodów dla których w trakcie tego zapierdalania coś może pójść nie tak, począwszy od awarii kierowcy a skończywszy na awarii maszyny. Tworzenie tego typu przejść dla pieszych - czyli skrzyżowań ruchu pieszego i samochodowego to najbardziej prymitywna, niebezpieczna i najtańsza metoda. Robi się to z powodu biedy - albo ekonomicznej albo umysłowej. Rozwiązania, które systemowo rozwiązują takie problemy to skrzyżowania bezkolizyjne, czyli ruch na dwóch niezależnych poziomach gdzie uczestnicy ruchu nie przecinają swoich torów poruszania się. Natomiast sugerowanie pieszym, że pasy czy nawet światła zapewniają im bezpieczne przejście na drugą stronę jezdni jest skurwysyństwem czystej postaci.
Zgłoś
Avatar
Lukash2107 2024-08-22, 21:19 2
Raczej specjalnie sie wjebała
Zgłoś
Avatar
winnywalen 2024-08-22, 21:30 5
Glupi to jest autor tematu. A kierowcy chuj w dupe za ucieczkę z miejsca zdarzenia
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie