18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 6:52
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 5:57
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 10:29
Avatar
McMenel 2012-08-08, 11:28 5
Wow w NP potrafią zawieśnaczyć ingliszem. Gdyby jeszcze mieli IQ wyższy od poziomu rozwielitki było by dobrze.
Zgłoś
Avatar
white_rabit 2012-08-08, 11:33 92
@McMenel
za to ci od Palikota nie znają angielskiego, za to biegle posługują się rosyjskim (if you know what i mean) a na dodatek nawet nie wiedzą czym jest rozwielitka... proszę cię, lepiej idź budować zamki z klocków i nie wstawiaj więcej debilnych komentarzy na sadisticu... źle ci to wychodzi.
Zgłoś
Avatar
twojamatkajestgruba 2012-08-08, 11:42 2
@McMenel
Za to Tusk, Komor, Rostowski, Pawlak potrafią mówić po angielsku...
Co to jest "poziom rozwielitki"?
Zgłoś
Avatar
A................h 2012-08-08, 11:44
Niesamowite. Nie pomyślałby, że w Polsce możemy mieć jakiegoś inteligentnego polityka. Do tej pory myślałem, że każdy polityk to zakłamany skurwiel i imbecyl, tak samo jak każdy przeciętny Polak to jebany alkoholik, złodziej samochodów i damski bokser.
Trzeba to dać na główną i niech na Onecie zrobią z tego artykuł.
Zgłoś
Avatar
Zaebauem 2012-08-08, 11:56 1
@up czy dlatego, że potrafi się biegle posługiwać angielskim znaczy, że jest "mondry"? Połowa forum ogarnia angielski :x
Zgłoś
Avatar
lapps 2012-08-08, 12:53 13
@up nie, jest madry bo zdaje sobie sprawe, ze kontrolowanie przez panstwo wszystkich aspektow zycia za pieniadze podatnikow(jak to co mozna jesc, co wolno kupowac, po ile, komu trzeba pomagac itd) jest kompletnym idiotyzmem, ktore rozpierdala gospodarke(co zreszta widac) i prowadzi do strasznych naduzyc i niesprawiedliwosci. ale tego juz prawie nikt na tym forum nie ogarnia, a na pewno nikt w rzadzie.
no a przy okazji nie robi obciachu za granica.
Zgłoś
Avatar
McMenel 2012-08-08, 13:00 2
@ debile posądzające mnie o jakiekolwiek sympatie politycznie. Jesteście równie inteligentni co wymieniani przez was politycy. Nigdzie nie wspomniałem o jakimkolwiek poparciu dla innych partii politycznych. Ale wiadomo dla polskich pseudointeligentów istnieją tylko dwa stany albo z nami albo przeciwko nam. Echhh... Ergo zwolennicy NP prezentują ten sam poziom inteligencji co fani PiS, PO, RP, SLD i PSL. Co jasno dowodzi że są kolejną grupą zmanipulowanych przez swoich guru idiotów.
Zgłoś
Avatar
Nuck4d- 2012-08-08, 13:08 5
@up



Co do filmiku to ok. (Teraz nie dostane warna)
Zgłoś
Avatar
MrPink 2012-08-08, 14:28 13
McMenel napisał/a:

Wow w NP potrafią zawieśnaczyć ingliszem. Gdyby jeszcze mieli IQ wyższy od poziomu rozwielitki było by dobrze.


Ty już wystarczająco zakozaczyłeś i zawieśniaczyłeś w temacie o obniżce podatków w Chinach. Tam nie dałeś rady prowadzić merytorycznej dyskusji z argumentami to tutaj wpadłeś wrzucać?

Daruj sobie te żenujące wypowiedzi ukazujące Twój wysoki IQ, na bank wyższy od rozwielitki.
Zgłoś
Avatar
PawełGM 2012-08-08, 14:30 5


Tak mi się przypomniało
Zgłoś
Avatar
JezusToŻyd 2012-08-08, 14:40 3
Jeżeli (tak jak niektórzy tu twierdzą) poziom angielskiego jest wyznacznikiem jakości polityka, to mamy najlepszy rząd od lat:

Rostowski i Sikorski:
Zgłoś
Avatar
Dzichader 2012-08-08, 14:45 38
A u mnie w Rybniku nowa prawica wywalczyła referendum w sprawie likwidacji straży miejskiej. Dobrzy są.
Zgłoś
Avatar
AdmirałFloty 2012-08-08, 14:55 9
Tu leszek jak cisnął beke z donalda angielszczyzny
Zgłoś
Avatar
masafahi 2012-08-08, 15:15 3
Doszło do tego, że szokuje nas jak ktoś robi to co powinien na poziomie podstawowym...
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie