18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Avatar
piratv90 2013-01-08, 16:47 1
MrOmnibus napisał/a:

Przeciętny sadol : Obrońca słabych i uciśnionych



tak mi się nudziło
Zgłoś
Avatar
Eresol 2013-01-08, 17:17 1
To właśnie przez takich skurwysynów są kolejki po urzędach KURWA kocham takich debili -.-
Zgłoś
Avatar
cielakhsb 2013-01-08, 17:39
Czajol3 napisał/a:

Brawo gościu zdobyłeś nagrodę ci**a miesiąca na sadolu - swoją nieporadność życiową kierujesz przeciwko komu, bogu ducha winnej babce z kasy? Czekaj tylko aż twoja stara się dowie że całą kase z rzebrania która miała iść na czynsz przejebałeś na mandat



a napisałem gdzieś jebany złamasie,że ja jestem na filmie ?

"rzebrania" grubo ,półmózgu
Zgłoś
Avatar
damian88719 2013-01-08, 18:22
już tyle tu tych komentarzy. Ach , dodam i swój.
Zgłoś
Avatar
Nobsonik 2013-01-08, 19:04
Z tego co się orientuje, Koleś który poszedł zapłacić mandat, dostał go niesłusznie, przez co kłócił się z Czarnuchami (chodza po miescie i wystawiają mandaty tym co stoją bez karty postojowej),ale oni nie chcieli odpuścić, więc postanowił tak się zemścić, podobno liczenie zajęło jej 2 godziny ;D Mnie również przyszło płacić u nich mandat, ale nie wpadłem na taki pomysł
Zgłoś
Avatar
Yourichi 2013-01-08, 19:17 1
To może ja się wypowiem bo akurat pracuję w tej samej branży. Dają 1300-1700 na rękę zależnie od stażu pracy. Takim grubiańskim zachowaniem niczego nie osiągnie. Ja na miejscu tej babki liczyłbym powoli grosz po groszu to by się kretyn oduczył pajacowania.
Zgłoś
Avatar
MrOmnibus 2013-01-08, 20:11
Tak się zastanawiam nad tym tematem, no i dochodzę do jednej konkluzji, na sadolu jest morze hipokrytów. Jakby za okienkiem siedział rudy gościu, to byście bili brawa dla tego typa od groszy.
Jak typowi urywa rękę, potrąci go samochód czy widzicie babę z kutasem większym od was, to ziewacie, bo co to takiego? Ale jak gościu daje biednej babce, pięćdziesiąt kilka złotych w groszach, to święte oburzenie

Hipokryci
Zgłoś
Avatar
szefooo 2013-01-08, 20:17
Bardzo dobrze powinni mu dojebać mandat 2 tys. Sam przyjadę i przeliczę po groszu byle chuj zapłacił za stawanie jak pizda gdzie popadnie.
Zgłoś
Avatar
mentor123 2013-01-08, 21:20
8 godzin?oO No kurwa żeby się nie przepracowała i nie czaje jak można pracować aż 5 dni w tygodniu!!! pójdziesz jebany szczylu do roboty to zobaczysz co to znaczy 8 godzin na stołku i weekendy wolne.
Zgłoś
Avatar
piratv90 2013-01-08, 21:45
mentor123 napisał/a:

pójdziesz jebany szczylu do roboty to zobaczysz co to znaczy 8 godzin na stołku i weekendy wolne.



dzięki za rade
Zgłoś