18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 2 minuty temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 2024-09-13, 13:31
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:33
Avatar
wudun 2013-01-08, 10:15
Dla czego nie nagrali jak liczy?
Jej jedyną pracą było pewno oddzielenie 1,2 i 5 o ile ma stary model maszyny do liczenia bilonu bo przy nowej nawet tego nie musi robić;D
Zgłoś
Avatar
Damianix 2013-01-08, 10:37 2
Ukarać? Gość chyba sam siebie ukarał. Babce pewnie to zwisa, siedzi tam 8h i idzie do domu, a gościu musiał siedzieć i patrzeć się jak baba liczy pieniądze. Na miejscu tej babki jebną bym się z 2 razy, żeby debil sobie postał przy okienku z 3h.
Zgłoś
Avatar
bigosamigos77 2013-01-08, 11:00 1
Pieniądz to pieniądz na chuj drążyć temat
Zgłoś
Avatar
booore 2013-01-08, 11:02
"... w każdej sprawie karzą nam latać..."
W tym momencie, już wiadomo kto i co. Dziękuję, do widzenia.
Zgłoś
Avatar
C................n 2013-01-08, 11:10 1
piratv90 napisał/a:

widzę że pięknie autor filmu ukarał panią "Wiesławę" która pracuje 8 godzin 5 dni w tygodniu za góra 1200 zł na rękę

szkoda że tak mało jest takich bohaterów.........

a tak na serio
ciekawe czy też był taki wygadany jak wypisywali mu ten mandat
w końcu trzeba na kimś słabszym odreagować



To idź pracować za Panią ,, Wiesławę''... Praca jak każda inna i nie uważam, że powinno się jej w jakiś sposób żałować (nie dzieje jej się krzywda ani nikt jej nie obraża). Już rzygam tym sztucznym współczuciem. Ciekawe czy jesteś takim dobrym człowiekiem na co dzień, bo z twojego posta aż bije troska i empatia w stosunku do jakiejś obcej kobiety. Natomiast w stosunku do całkiem obcego mężczyzny wyrażasz pewien rodzaj odrazy i zakładasz, że jest jakimś przygłupem, który chce się w pewien sposób odegrać na niewinnej kobiecie. Prawda jest taka, że Panie ,,Wiesławy'' w urzędach i pocztach najzwyczajniej w świecie się opie*dalają i najczęściej na swój sposób cwaniaczą. Na wszystko mają czas tylko nie na wykonywanie swoich obowiązków. Ponadto mężczyzna z filmiku płaci legalnym środkiem płatniczym akceptowalnym w naszym kraju i nie ma wymogu aby daną sumę uiszczać tylko w formie papierkowej albo podzielonej nominałami w wypadku kiedy jest to bilon (Pani ,,Wiesława'' właśnie to zarzuca mężczyźnie). To mnie boli w mojej ojczyźnie, że dba się o tych co nie potrzeba.
Zgłoś
Avatar
PaczekDNA 2013-01-08, 12:01
Aj tam problem:) Na każdego cwaniak znajdzie się większy, Pani z okienka nie zawiniła mu! Dlatego na jej miejscu długo bym liczył, parę razy się pomylił i od nową jakaś partie i tak do 17 i do domu!
Zgłoś
Avatar
tom1700 2013-01-08, 12:07 1
Proximate napisał/a:

Momęt kurwa?
Jacy oni do chuja orginalni, było to pokazywane już tyle razy, że ten kolejny jest już denny, poza tym po takiej ortografii autora wnioskuję, że to wiejski przygłup albo tępy dres.



Hhahahahaha, ale ty jesteś przyjebany

Autora znam osobiście, przepraszał za literówke, nie jest tępym dresem. Ty za jesteś pierdolonym hipokrytą, bo czepiasz się "momętu" a sam piszesz "orginalni".

Dla ciekawych.

Babka liczyła kasę ok 2 godzin
Dostał pół worka reszty
Zgłoś
Avatar
Moby_Dick 2013-01-08, 12:07
Temu kurwa chcą żółte wycofać z obiegu! Coraz częściej w urzędach z tym się spotykają. Więc władza znowu se na rękę kombinuje żeby roboty za dużo nie mieli!
Zgłoś
Avatar
bialysrem 2013-01-08, 12:43
Spinacie dupy, dał babie do liczenia i tyle. A jak liczyła 2 godziny to już o niej świadczy. Ilekroć rozbijałem skarbonki liczenie nie zajmowało mi więcej niż 15 minut, a wcale mniej tam tego nie było. wystarczy ruszyć łbem a nie liczyć moneta po monecie.
Btw. Bronicie baby w okienku, która przychodzi odpierdolić swoje, jak widać na filmie w ogóle się przy tym nie śpiesząc, nie szanując w ogóle czasu klienta/płatnika. Możecie spinać dupy, ale po pierwszej wizycie w państwowej instytucji z okienkami (nie mówię tu o poczcie i płaceniu za premium account w tibii) zrozumiecie skąd ta nienawiść do owych ludzi. Pozdrawiam.
Zgłoś
Avatar
mateelv 2013-01-08, 12:48
co za zasrany ćwiek, dostał mandat bo bidul musi jezdzić autobusem cale życie i teraz sie odgrywa na całym systemie, nędznik. Pani mogła powiedziec ze brakuje kasy, on by musiał znowu liczyć. Pryszczaty szczyl, życzę mu jak najgorzej
Zgłoś
Avatar
maniunio 2013-01-08, 13:36
A kobieta pewnie sobie pomyślała "No to sobie teraz poczekasz pajacu :]"
Zgłoś
Avatar
s................1 2013-01-08, 14:29
Co za idiotka ,przecież wystarczy się dowiedzieć ile waży 1 moneta i zważyć całość
Zgłoś
Avatar
tom1700 2013-01-08, 15:20
Mateelv - mandat był za parkowanie

Shark - to były różne nominały.
Zgłoś
Avatar
piratv90 2013-01-08, 16:15
Chlebson napisał/a:

ble ble ble ble



a wiesz co mnie boli? że takie cwaniaczki jak ten gość na filmie zapominają języka w gębie jak ktoś im się postawi i odreagowują to na innych ludziach
Wielki bohater który wychujał cały system (jak ktoś to ładnie wcześniej napisał)

ja nigdy nie miałem problemu z żadnymi urzędnikami
jak mi listonosz chamsko wepchał paczkę do skrzynki poszedłem na pocztę zjebałem tam wszystkich łącznie z nim i od tamtej pory dostarcza mi wszystko wprost do rąk

ja nawet bym nie mógł tam tak stać bezczynnie i patrzeć jak ona liczy.......
a na miejscu jej powiedział bym że się nie zgadza o 10zł i "jak chce to może sam przeliczyć i sprawdzić bo jestem już stara i słabo widzę"
Zgłoś
Avatar
MrOmnibus 2013-01-08, 16:27 2
Przeciętny sadol : Obrońca słabych i uciśnionych

Co tutaj się dzieje kurwaa
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie