18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Avatar
tepad.no 2013-01-08, 1:33 6
No ale teraz on tam musi czekac az to babka policzy bo co jesli wyjdzie za malo? Bedzie mial nie zaplacony mandat. No dobrze mogl odliczyc dokladnie ale jak odejdzie od okienka to babka moze zabrac sobie 20zl za liczenie i powiedziec, ze on jej dal taka kwote. Gosciu nie udowodni, ze tak nie bylo. Tak czy inaczej troche sam sie wkopal...
Zgłoś
Avatar
zerwikaptur 2013-01-08, 1:44 1
"mógł sie pruć do tego co mu mandat wypisywał"no niby tak ale wtedy by zarobił kolejny kwit tym razem na kolegium a tu chodziło o urzedasów co to w okienku czy za biurkiem maja cie w dupie i jak im sie chce to zalatwia sprawe jak sie należy albo cie podkurwia ile wlezie poodsyłaja po pietrach a na koniec powie ci kurwa ze musisz przyjsc jutro ,jesli nie mieliscie wkurwiajacej wizyty w jakims urzedzie to zapewne nic sami nigdy nie załatwialiscie .Ja miałem ostatnio na lotnisku konkret akcje niby nie urzad ale mentalnosc baby rodem urzednicza a mianowicie dzieciak katował o snikersa z maszyny a ze miałem najdrobniej 10 w papierku to wale do sklepiku by rozmienic wiec pytam baby czy mi to rozbije

B-nie
ja-czemu
B-bo nie
ja-ale dla dzieciaka chcialem na snikersa
B-a czy to mój problem

i chuj musiałem leciec caly termianal zmienic kaske bo u niej tylko szlugi i gazety zadnych slodyczy
Zgłoś
Avatar
wojtek666 2013-01-08, 1:54 2
tak kurwa brońcie ten zjebany system i te stare psity w urzędach jakie to one nie są spracowane, a cały dzień kawke piją i ploteczki a jak przychodzisz coś załatwić, to z mordą co tu chcesz i z wielką łaską wyślą Cie dalej w świat z papierami....
Zgłoś
Avatar
s................r 2013-01-08, 2:22
co ta stara kurwa mu pierdoli ? żeby nominałami jej poukładał ?

ja jej kurwie bym poukładał w głowe bo jej sie poprzewrcałó
Zgłoś
Avatar
Proximate 2013-01-08, 2:46 3
Momęt kurwa?
Jacy oni do chuja orginalni, było to pokazywane już tyle razy, że ten kolejny jest już denny, poza tym po takiej ortografii autora wnioskuję, że to wiejski przygłup albo tępy dres.
Zgłoś
Avatar
Darksaider 2013-01-08, 3:13 2
Brawo! Brawo! Zrobiłeś w chuja cały system, skoro jakaś baba musiała to wszystko policzyć, oj ty sprytny. A skoro już żeś taki cwany to tylko ładunek Ci zostało na wiejskiej zdetonować!
Zgłoś
Avatar
Loaloa 2013-01-08, 3:25 3
Jeśli jeździ samochodem z taką samą wprawą, jak posługuje się polszczyzną to nie dziwne, że mandaty zbiera. Kobieta powinna to przeliczyć, tym samym trzymając typa przed okienkiem te parę godzin.
Zgłoś
Avatar
Sajgonski 2013-01-08, 4:38
Waluta to waluta, polski złoty to polski złoty. Ma przyjąć i chuj.
Zgłoś
Avatar
Mom and Death 2013-01-08, 5:16 1
a jak dla mnie ten filmik pokazuje tyle, że płacący jest zwykłą złośliwą podłą kurwą której trzeba zajebać w ryj.
Zgłoś
Avatar
tigerqaz 2013-01-08, 8:01 1
Zgłoś
Avatar
Vulpes 2013-01-08, 8:32 1
ja jebie panowie, gdzie tu złośliwość - chyba względem siebie samego. Pracuje w sklepie i jak ktos ma fantazje dać mi taki worek miedziaków, to sie ciesze. Serio. Pomyślcie - w takim sklepie czy urzędzie jest cały czas sporo rzeczy do zrobienia, a tak można w to wbijać, siedziec spokojnie, liczyc i popijac kawke. Zwykle to druga strona wymięka i dostaje trzęsodupu. Ja sobie licze bezstresowo w ogole sie nie spieszac i mi za to placa, nie musze z nikim gadac, wystawiac faktur, rozmawiać. O, a w tle sobie mogę sadola przeglądać.
Zgłoś
Avatar
Vendal 2013-01-08, 8:58
piratv90 napisał/a:

widzę że pięknie autor filmu ukarał panią "Wiesławę" która pracuje 8 godzin 5 dni w tygodniu za góra 1200 zł na rękę

szkoda że tak mało jest takich bohaterów.........

a tak na serio
ciekawe czy też był taki wygadany jak wypisywali mu ten mandat
w końcu trzeba na kimś słabszym odreagować



A nie pomyślałeś o tym, że kolo może zapłacił monetami o tak niskim nominale ponieważ wiedział że nie odczuje tego tak bardzo jak przy płaceniu świeżym, pachnącym banknotem stu złotowym? Sam mam takie drobniaki w szafie i wiem, że nie pójde z nimi do sklepu i nie kupie za nie chleba...są one dla mnie po prostu bezużyteczne. Więc czemu nie moge nimi zapłacić mandatu?
Zgłoś
Avatar
Torcida666 2013-01-08, 8:58
piratv90

Ty gienek pewnie masz trzynascie lat i nigdy nawet w UM nie stałeś
..i na ch*j sie wypowiadasz plebsie... do szkoły won !!!!
Zgłoś
Avatar
McPower 2013-01-08, 9:57
piratv90 napisał/a:

widzę że pięknie autor filmu ukarał panią "Wiesławę" która pracuje 8 godzin 5 dni w tygodniu za góra 1200 zł na rękę

szkoda że tak mało jest takich bohaterów.........

a tak na serio
ciekawe czy też był taki wygadany jak wypisywali mu ten mandat
w końcu trzeba na kimś słabszym odreagować



to że zarabia 1200zł nie znaczy że ma się w swojej pracy opierdalać! chyba nigdy nic nie załatwiałeś w urzędzie...
Zgłoś
Avatar
Czajol3 2013-01-08, 10:00 1
Brawo gościu zdobyłeś nagrodę ci**a miesiąca na sadolu - swoją nieporadność życiową kierujesz przeciwko komu, bogu ducha winnej babce z kasy? Czekaj tylko aż twoja stara się dowie że całą kase z rzebrania która miała iść na czynsz przejebałeś na mandat
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie