18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 18:39
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
Avatar
wojtek9313 2013-05-28, 13:00
No dobra, masz piwo. I co dalej zamierzasz z tym zrobić? Obalisz rząd czy dasz im do zrozumienia, że źle robią?
Zgłoś
Avatar
LICH0 2013-05-28, 13:08
Ludzie mający potomstwo i zarabiający najniższą krajową i poniżej powinni być zwolnieni z podatku dochodowego!
Zgłoś
Avatar
cerastes 2013-05-28, 13:08
wojtek9313 napisał/a:

No dobra, masz piwo. I co dalej zamierzasz z tym zrobić? Obalisz rząd czy dasz im do zrozumienia, że źle robią?



przekonywać ludzi do tego żeby zaczęli myśleć samodzielnie i nie bali się o tym mówić publicznie !!

a gdybym przekonał 51% wyborców, to kto wie :]
Zgłoś
Avatar
DuckDodgers 2013-05-28, 13:10 1
No co, może żyli wg nauk kościoła i nie stosowali antykoncepcji. Teraz kościół na pewno wspomoże.
Zgłoś
Avatar
wojtek9313 2013-05-28, 13:12
cerastes napisał/a:



przekonywać ludzi do tego żeby zaczęli myśleć samodzielnie i nie bali się o tym mówić publicznie !!

a gdybym przekonał 51% wyborców, to kto wie :]


Mój głos już masz, jeśli poprawisz nasz byt
Zgłoś
Avatar
Szczam_na_Zakrystii 2013-05-28, 13:27 3
A większość nadal Korwina ma za debila ...
A on przed tym od lat przestrzega i o tym mówi...
Ale spoko jeszcze wam trochę zacisną pętelkę to się oczka otworzą
Zgłoś
Avatar
Lordzik92 2013-05-28, 13:29 3
Ludzie niepotrzebuja ,,pomocy" panstwa, im jej mniej dostaja tym lepiej sie im zyje. Rola panstwa powinna zostac ograniczona do minimum, i nie wychodzic przeciwko obywatelom.
Zgłoś
Avatar
Donor 2013-05-28, 14:09 3
Dużo sie wypowiadacie w komentach, a nie poruszacie zasadniczej sprawy. Rodzina zastępcza dostaje 1500 zł na dziecko od państwa. Zasiłek rodzinny wynosi w tej chwili ok. 100 zł. Na huj pomagać rodzinom w ciężkiej sytuacji materialnej jak można dać zarobić rodzinie zastępczej i zniszczyć psychike dzieciaka. Fuck logic kurwa! I nie, nie jestem socjalistą, ale jak widze jak niektórym normalnym rodzicom odbiera się dzieci zamiast im odrobine pomóc (co wyszłoby taniej niż oddanie dzieciaka rodzinie zastępczej) to nóż w kieszeni sam mi sie otwiera. Pojebany system...
Zgłoś
Avatar
korinogaro 2013-05-28, 14:24 1
Najlepsze jest to, że zabrali im dziecko bo są za biedni, a jak zaczną zarabiać/lepiej zarabiać to zaczną im potrącać maksymalną możliwą część pensji na pokrycie kosztów przebywania dziecka w domu opiekuńczym/sierocińcu wpędzając ich tym samym w dalszą biedę. Innymi słowy, na chuj im starać się polepszać swoje warunki skoro państwo zaraz im je pogorszy.
Zgłoś
Avatar
ypsilanti 2013-05-28, 14:33 4
Widzę, że niektórym imponuje model życia a'la ciapaty czyli narobić dzieci, a później ciągnąć ile się da z socjalu i płakać jak im źle i ciężko. Nie stać Cię na dziecko to nie rób krzywdy sobie i jemu.
Zgłoś
Avatar
koras1897 2013-05-28, 14:49
Z jednej strony to jest chore że państwo może zabrać ci twoje dzieci, a z drugiej trzeba być zjebem żeby rodzić dzieci gdy wiesz że nie będziesz w stanie zapewnić im w miarę godnego bytu.
Zgłoś
Avatar
p................r 2013-05-28, 15:09
Loaloa, z jakiej ty pieczary wypelzleś?
Zgłoś
Avatar
Wasili666 2013-05-28, 15:26 1
Jestem ze Skwierzyny. Nasz dom dziecka jest jednym z lepszych w okolicy, ale to chyba oczywiste, że dziecko powinno być w swoim domu z rodzicami, bo nawet najlepsza opieka osób trzecich nie zastąpi rodziców zwłaszcza, że im na dziecku zależy. Nie ma to jak wpierdalać się komuś w życie i wbijać do głowy jakim to powinno się być rodzicem, zamaiast tego dajcie tej rodzinie jakiś extra zasiłek i odpierdolcie się na dobre jebane kurewskie urzędasy! Bo nie każdy ma w portfelu średnią krajową albo i wyższą jak wy złodziejskie szmaty!. Nie, wcale mnie nie poniosło.
Zgłoś
Avatar
dmnkzl 2013-05-28, 16:39 2
Kurwa, widzę że niektórzy nie rozumieją przesłania. Lepiej z podatków płacić 4 tys. złotych na to dziecko, niż nawet gdyby z socjala mieli dostać 2 tys. i sami je wychowywali? Logika niektórych mnie rozpierdala.
Zgłoś
Avatar
artiee 2013-05-28, 22:01
14% to tylko staty z urzędów pracy. Wielu ludzi sra na UP i się nie rejestruje, bo chuj tam mieszka, a tego się nie podaje.

Urząd pracy to świetna instytucja, nie dość że się płaci całej armii bezużytecznych debili bez kwalifikacji za nic to jeszcze np. szkolenie na operatora koparki za darmola pod warunkiem, że przed kursem ktoś zatrudni na umowę o pracę przynajmniej na rok na stanowisku operatora koparki... Zatrudniający musi być niezłym debilem, bądź ociekać kasą i czekać aż to się wszystko skończy.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie