18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Takie dwa kawały o Apple
JezusToŻyd • 2012-08-31, 23:49
Mam firmę, która produkuje męskie pozłacane kulki analne, dildo i wibratory.
W zeszłym tygodniu dostaliśmy list od prawników Apple.
Okazało się, że zdążyli wcześniej opatentować drogie zabawki dla pedałów.

******

Z kartoteki policyjnej: w dniu 29 sierpnia w Warszawie obrabowano sklep Apple. Według sprzedawców ukradziono z półek sprzęt o cenie sprzedaży ponad 5000 zł. Śledztwo umorzono z powodu niskiej szkodliwość społecznej, gdyż straty firmy wyniosły 240 zł.

Zgłoś
Avatar
p................6 2012-09-01, 12:45 25
Dee_Loc napisał/a:

Widzę, że trzeba zabrać głos w sprawie bo gówno zaczyna się burzyć. Osoby, które piszą negatywnie o Apple i ich sprzęcie prawdopodobnie jedyny kontakt z towarem miały przez szybkę w sklepie. Rozumiem gdy ktoś KUPI sobie i podczas użytkowania dojdzie do wniosku, że minął się z celem. Jeśli są tu takie osoby to zwracam honor. Jeśli jednak nie ma tu nikogo takiego, a mimo to ktoś się wypowiada, że coś jest chujowe (a nie miał nawet tego w ręce dłużej niż 24h) to niech spierdala. Faktem jest to, że urządzenia pod względem technicznym nie różnią się od urządzeń innych firm, a nawet są o oczko gorsze i płaci się głownie za firmę bo cena jest przesadzona nawet o 40-50% w pewnych przypadkach. Ale trzeba dodać, że pomimo w.w. faktu + tego że taśma produkcyjna jest w Chinach jest to sprzęt bez awaryjny. Tak. Świadczyć o tym może komputer, który mam w domu od 7 lat. Był tylko raz w serwisie i to przez brata bo wrzucił coś pod obudowę Maca Mini. Dla przykładu dodam że komputer Asus VX6 D525, który kupiłem prawie rok temu serwis odwiedził już 3 razy.


prawdopodobnie to gowno wiesz o tych osobach bo zeby miec kontakt z towarami apla nie trzeba odbywac jebanej pielgrzymki

nie jest to sprzet bezawaryjny wiec takie bajki to sprzedawaj dzieciom lub skonczonym idiotom. ja nie mam komputera 7 lat bo po 7 latach grata trzeba dawno wymienic bo to liczydlo no chyba ze sie wysralo za wiele pieniedzy to potem sie czlowiek sam sobie tlumaczy. Ja mam komputer skladak 4 lata i ani razu serwis go nie widzial poprzedni ma 9 lat i w pelni sprawny stoi w piwnicy omnibusie.

ja pierdole no to dopiero fan ktory wywala pieniadze i podswiadomie sobie tlumaczy czemu nie jest baranem

Dee_Loc napisał/a:

Kurwa, jak ja lubię gdy bieda piszczy.


o i to jest wlasnie fan ma apla i juz "wies tanczy i spiewa" swiatowiec ze ja pierdole a jaki bogacz az go mozna nosem wciagnac
Zgłoś
Avatar
TheColt 2012-09-01, 12:51
Gdyby Biedronka była najdroższa na rynku tez by była pedalska, jakoś się trzeba pocieszać...
Zgłoś
Avatar
Dee_Loc 2012-09-01, 12:52
@pavel666, pracuje i zarabiam na siebie. Stać mnie na taką przyjemność. Wyjdź z garnuszka rodziców to pogadamy
Zgłoś
Avatar
p................6 2012-09-01, 12:56
Dee_Loc napisał/a:

@pavel666, pracuje i zarabiam na siebie. Stać mnie na taką przyjemność. Wyjdź z garnuszka rodziców to pogadamy


wyjdz ze swiata samodowartosciowania bo mnie tez stac inteligencie

tobie tego garnuszka widocznie ostro brak bo mi nie i na nim nie jestem

i nie musze sie chwalic lub zalic jakim jestem psychofanem i baranem i jak wywalam pieniazki bo wiesz tak to na wioskach sie chwala albo ci co mysla ze sa w chuj fajni
Zgłoś
Avatar
Ratilt 2012-09-01, 13:00 19
Dee_Loc napisał/a:

Świadczyć o tym może komputer, który mam w domu od 7 lat. Był tylko raz w serwisie i to przez brata bo wrzucił coś pod obudowę Maca Mini. Dla przykładu dodam że komputer Asus VX6 D525, który kupiłem prawie rok temu serwis odwiedził już 3 razy.



O niezawodności Acerów świadczyć może to, że swojego Acer Aspire 3690 mam już.. ohohoho 5 lat to minimum, pewnie gdzieś 7 też. Ani razu nie był w serwisie. A o iphonach mogę powiedzieć to, że szwagier swojego sprzedał po dwóch miesiącach i był niezwykle szczęśliwy że odzyskał wtedy większość kasy.

I jeszcze taka mała dygresja na temat:




Sorry, twój argument jest inwalidą
Zgłoś
Avatar
Rzehooj 2012-09-01, 13:24 4
Wiecie czemu apple stał się taki popularny? Wiecie czemu "pewni ludzie" uwzięli się na niego? Wiecie może także dlaczego ci "pewni ludzie" hejtują inne firmy? Bo apple jest kurwa hamerykańskie... A jak wiadomo hamerykańce lubią jedynie wytwory swojego "jedynego", "prawowitego" narodu tej Ziemi...
Zgłoś
Avatar
Zak 2012-09-01, 13:25 1
Ciekawe czemu tak mało ludzi zainteresowało się Tabletem PC - uprzedzenia do Microsoftu ?
Zgłoś
Avatar
Nabs 2012-09-01, 13:32 6
@Dee_Loc - niezawodności sprzętu, dobre sobie.. Wystarczy wejść na forum myapple.pl w dział pomoc techniczna. Tam są takie kwiatki, że się popłakać z debili można. Najlepszym przykładem jest iMac który dosłownie w każdej jednej wersji, za każdym jednym razem ma wadliwy ekran. Czasami od razu wyskakują plamy, czasami po czasie. Niektórzy na tamtym forum pisali że zwracali czterokrotnie sprzęt do serwisu, ale nawet sam serwisant im mówił, że iMac tak ma i nikt tego nie zmieni, bo sama firma wciąż używa tych samych leciwej jakości ekranów LCD. Niezawodność? Bezawaryjność? Chyba cię pojebało. Wejdź nawet na forum apple.com tam jest od chuja i jeszcze trochę postów i tematów o tym jak zajebiście nie awaryjny jest sprzęt apple.

Sprzęt apple w wielu wypadkach jest dużo gorszej jakości niż nawet innych chińskich firm krzaków, ludzie zobaczą aluminiową obudowę, która jest już wyższej jakości i się spuszczają - bo to aluminium!

Do samego apple nic nie mam, bo firma jak firma, takich firm robiących ludzi w chuja jest na pęczki, w sumie to powiedziałbym że nawet większość chce tylko zarobić - bo w sumie taki jest cel istnienia firmy. Ale najbardziej rozpierdalają mi wnętrzności zaślepieni fanatycznie fani. Nie ważne że to jest gówniany sprzęt - stivi powiedział że to jest najlepszy sprzęt, na ostatnim nabożeństwie keynote przedstawił milion diagramów na których JASNO wynika że ten sprzęt jest NAJLEPSZY. Ciemnota łyka ten chłam i potem tworzą się mity, o super jakości i niezawodności.. Jakościowo apple produkowało sprzęt kiedyś, na początku istnienia firmy, teraz to takie samo gówno jak pozostały sprzęt.

BTW kombosy w stylu: "widziałeś przez szybkę", "nie stać cię" - są już tak żałośnie oklepane, że czas wymyślić coś nowego.
Zgłoś
Avatar
Sebosz 2012-09-01, 13:33
no to dziwne, że przed ajfonami nie było takich smartfonów jak teraz, a przed ajpadami, takich fajnych tabletów. Co jak co, ale jakby nie patrzeć, to Apple dało początek tym smartfonom i tabletom z fajnym wyglądem
Zgłoś
Avatar
Direx 2012-09-01, 13:43
Nie trzeba być bogatym żeby mieć iphone, czy ipada.. Ja iphone 3GS kupiłem za 800zł, po łatwym złamaniu uzyskałem nawigacje dużo lepszej jakości niż garminy a napewno gówna larki. 3GS to telefon z 2008r który dorównywał bez problemu telefonom z poprzedniego roku. Już nie mówiąc czemu na komputerach APPLE projektuje się, tworzy grafikę. Windows może w dupe cmoknąc 30% gorszy specyfikacją sprzęt apple bo nigdy nie będzie miał takiej samej wydajności
Zgłoś
Avatar
F................m 2012-09-01, 14:08
2 dość bliski prawdy. Wg mnie i tak przesadzone to 240 zł
Zgłoś
Avatar
nuker92 2012-09-01, 14:17
@Direx

tak tylko popatrz ile zapłacisz za jakaś pierdołe do tego iphona, choćby za np. ładowarkę do samochodu. Moi znajomi chcieli kupić sprzęt żeby mogli z iphona odtwarzać karty SD i MicroSD (taka malutka "skrzyneczka" do której się wkładało te karty, do podłączenia kablem z telefonem), takie gówno a 130zł za to chcieli w Applu. Myślę że wartość czegoś takiego nie przekroczyłaby 30zł w normalnym sklepie. I o ile z szybkością działania masz racje (w końcu jeśli się pisze aplikacje na IOS gdzie mają 5 telefonów to łatwiej jest ją zoptymalizować, niż na Androida gdzie telefonów jest dużo więcej), to akurat cena jest jak dla mnie dużo większa niż wartość tego "stuffu".

Jeśli masz jakąś małą usterkę w samochodzie, którą możesz sam naprawić albo coś samemu wymienić i zajmie Ci to 2 godziny, to sam decydujesz czy wolisz zapłacić 50zł za tą cześć i naprawić to samemu czy wolisz iść do Mechanika który za to samo skasuje 100-150zł.

Efekt ten sam, z tym że jesteś stówkę do przodu
Zgłoś
Avatar
Bożek 2012-09-01, 14:29 2
Zgłoś
Avatar
qsioneq 2012-09-01, 14:53
@sebastianq
pierwszego smartphona stworzyło HTC
Zgłoś
Avatar
Dannyk 2012-09-01, 14:53
pavel666 napisał/a:


czyli ma to co wiekszosc polowe tanszych telewfonow ale roznica jest taka ze apla kupuja najwieksze cipy ktore chca sie dowartosciowac



Nie chce się z Tobą kłócić, ale ZAWSZE Apple tworzyło nową ścieżkę możliwości, a inne firmy szły za nią szlaczkiem. Ja kupiłem iPhone'a 4 nie dlatego, że chciałem się "dowartościować", ale dlatego, że intuicyjność i prostota oprogramowania przekonała mnie do niego. Fakt, w tej samej cenie mogłem mieć nowego Galaxy S II, który ma lepszy hardware, ale jednak wybrałem coś bardziej odpowiedniego dla mnie. Nie jestem funboyem tej marki, po protu to był mój świadomy wybór, nad którym sporo się zastanowiłem.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie