18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Takie dwa kawały o Apple
JezusToŻyd • 2012-08-31, 23:49
Mam firmę, która produkuje męskie pozłacane kulki analne, dildo i wibratory.
W zeszłym tygodniu dostaliśmy list od prawników Apple.
Okazało się, że zdążyli wcześniej opatentować drogie zabawki dla pedałów.

******

Z kartoteki policyjnej: w dniu 29 sierpnia w Warszawie obrabowano sklep Apple. Według sprzedawców ukradziono z półek sprzęt o cenie sprzedaży ponad 5000 zł. Śledztwo umorzono z powodu niskiej szkodliwość społecznej, gdyż straty firmy wyniosły 240 zł.

Zgłoś
Avatar
r................h 2012-09-01, 1:44
1
nie rozumiem

2
prawie śmieszne

1/2
o kurwa... jesteś biczem na wolny rynek pierdfonów appla...

serio: apple to mit, który cycka na micie, że ma cycka...

...............polecam kolegę z akademika....................... złoży ci kompa, bo lubi piwo...(dużo piwa )
Zgłoś
Avatar
b00mba 2012-09-01, 9:59 1
Życiowe a śmieszy. Satyryk jebany
Zgłoś
Avatar
suchy945 2012-09-01, 11:33 75
@rzepich - to humor zbyt inteligentny byś go zrozumiał.
Zgłoś
Avatar
Lewandziu 2012-09-01, 11:36 1
A ja tam lubię Apple

@EDIT

I nie, nie jestem pedałem...
Zgłoś
Avatar
karolas123 2012-09-01, 11:38 21
@up jesteś za to pewnie hipsterem?
Zgłoś
Avatar
Maczug 2012-09-01, 11:40 10
Apple to gówno które niszczy całą branżę elektroniczną tymi jebanymi patentami, ale skoro debile kupują ich sprzęt to japko dalej rośnie w siłę.
Zgłoś
Avatar
A................l 2012-09-01, 11:40 45
Lewandziu napisał/a:

A ja tam lubię Apple

@EDIT

I nie, nie jestem pedałem...


Niech ci będzie, jesteś homoseksualistą
Zgłoś
Avatar
hell.no 2012-09-01, 11:45 6
Dobra dobra, fakty faktami...

Gdzie kurwa te kawały?
Zgłoś
Avatar
mp_toujane 2012-09-01, 11:59
śmiejta sie smietja a apple jest obecnie nawiecej warta firma na swiecie
Zgłoś
Avatar
Ratilt 2012-09-01, 12:23 6
karolas123 napisał/a:

@up jesteś za to pewnie hipsterem?



Albo jest debilem

winthek napisał/a:

śmiejta sie smietja a apple jest obecnie nawiecej warta firma na swiecie



Co jest doskonałym przykładem na to, że ludziom da się wszystko wcisnąć, nawet gówno zawinięte w kolory papierek, o ile wcześniej dość dobrze je się zareklamuje.
Zgłoś
Avatar
Dannyk 2012-09-01, 12:27 2
iPhone'y mają intuicyjne menu, świetną jakość dźwięku, w AppStore jest mnóstwo dodatków, a jeżeli nie chcesz płacić za programy, gry czy aplikacje to robisz jailbreaka i masz wszystko za darmo.
Zgłoś
Avatar
Dee_Loc 2012-09-01, 12:37 3
Widzę, że trzeba zabrać głos w sprawie bo gówno zaczyna się burzyć. Osoby, które piszą negatywnie o Apple i ich sprzęcie prawdopodobnie jedyny kontakt z towarem miały przez szybkę w sklepie. Rozumiem gdy ktoś KUPI sobie i podczas użytkowania dojdzie do wniosku, że minął się z celem. Jeśli są tu takie osoby to zwracam honor. Jeśli jednak nie ma tu nikogo takiego, a mimo to ktoś się wypowiada, że coś jest chujowe (a nie miał nawet tego w ręce dłużej niż 24h) to niech spierdala. Faktem jest to, że urządzenia pod względem technicznym nie różnią się od urządzeń innych firm, a nawet są o oczko gorsze i płaci się głownie za firmę bo cena jest przesadzona nawet o 40-50% w pewnych przypadkach. Ale trzeba dodać, że pomimo w.w. faktu + tego że taśma produkcyjna jest w Chinach jest to sprzęt bez awaryjny. Tak. Świadczyć o tym może komputer, który mam w domu od 7 lat. Był tylko raz w serwisie i to przez brata bo wrzucił coś pod obudowę Maca Mini. Dla przykładu dodam że komputer Asus VX6 D525, który kupiłem prawie rok temu serwis odwiedził już 3 razy.
Zgłoś
Avatar
p................6 2012-09-01, 12:39 1
dannyś napisał/a:

iPhone'y mają intuicyjne menu, świetną jakość dźwięku, w AppStore jest mnóstwo dodatków, a jeżeli nie chcesz płacić za programy, gry czy aplikacje to robisz jailbreaka i masz wszystko za darmo.


czyli ma to co wiekszosc polowe tanszych telewfonow ale roznica jest taka ze apla kupuja najwieksze cipy ktore chca sie dowartosciowac
Zgłoś
Avatar
Dee_Loc 2012-09-01, 12:43 2
Kurwa, jak ja lubię gdy bieda piszczy.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie