18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 10 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 2024-07-27, 23:13
Avatar
SzatanskaDupa500 2016-08-09, 11:11 85
pierdolone złotówy, nie dość że kradną to mają się za królów szosy
Zgłoś
Avatar
Mateo. 2016-08-09, 11:17 120
No tak. I niech mi ktoś powie, że Uber i inne tego typu firmy to złodzieje. Jak widać Złotówy to jeszcze więksi złodzieje i właśnie brak prawdziwej konkurencji do takiej patologii doprowadził.
Zgłoś
Avatar
Cappo_di_Tutti_Ferdi 2016-08-09, 11:20 21
To teraz niech pkp napierdala się z bla bla carem
Zgłoś
Avatar
Lysack 2016-08-09, 11:41 99
Czegoś tu nie rozumiem... przecież rozwiązanie jest banalnie proste.

Zrobić jednej nocy 100 kursów, nagrać trasę i kierowcę oraz kwotę wraz z kilometrażem jaki jest na paragonie. Następnego dnia wszystkim oszukującym zabrać koncesję. Zapewniam, że od następnego dnia żaden nie odważy się "pompować".

Potem prewencyjnie 5 razy dziennie skontrolować losowych taksówkarzy wyraźnie zaznaczając, że byli skontrolowani. Na radyjku błyskawicznie rozejdzie się odpowiednie info.

I nagle skończą się wałki na kilometrach, skończy się walka o zachowanie koncesji, skończy się jebanie na ubera.

Tyle, że wpływy z podatków dla miasta od turystów też się skończą, więc znowu mamy sytuację, w której nikomu poza szarym klientem nie zależy na ukróceniu złodziejstwa.
Zgłoś
Avatar
nowynick 2016-08-09, 11:54 29
W Warszawie nocą to nawet nie włączają chujki taksometru - z góry tyle i tyle za przejazd i akceptujesz albo nie jedziesz, a ceny są tak złodziejskie (do kilku miast w Polsce mam porównanie), że za stwierdzenie "jak nie oszukasz to nic nie zarobisz" powinien dostać w pysk...
Zgłoś
Avatar
rawilk 2016-08-09, 11:56 9
Złodziejstwo to jest płacić 1200zł dla państwa za prowadzenie działalności jako taksówkarz. Plus to tego mieszkanie, jedzenie, i inne potrzeby. Sporo tego wyjdzie. A w chuja lecą bo nie mają zamiaru wozić za grosze. Jak królowi nie pasuje to niech wypierdala na autobus.
Zgłoś
Avatar
mateusos 2016-08-09, 11:57 26
Te chuje powinny w sklepach placic podwojnie.
Zgłoś
Avatar
nowynick 2016-08-09, 12:06 229
rawilk napisał/a:

Złodziejstwo to jest płacić 1200zł dla państwa za prowadzenie działalności jako taksówkarz. Plus to tego mieszkanie, jedzenie, i inne potrzeby. Sporo tego wyjdzie. A w chuja lecą bo nie mają zamiaru wozić za grosze. Jak królowi nie pasuje to niech wypierdala na autobus.



panie złotówa, inni też płacą za działalność, czynsz, jedzą i mają inne potrzeby niż przepłacanie w twojej taryfie... Żeby złodziej skarżył się na "złodziejskie stawki podatkowe"...
Zgłoś
Avatar
Costa 2016-08-09, 12:14 13
Widzę, że reporterzy nadal nie wiedzą co to jest taksówka korporacyjna Na tym filmie nie ma ani jednej taksówki z korporacji, co oni pierdolą? Żadnych oznaczeń, biały kogut, brak numeru, nic. Od dawien dawna te białasy oszukują ludzi i to jest oczywiste, dlatego takimi taksówkami się nie jeździ. W Katowicach jest dokładnie to samo. Spod dworca do piotrowic korporacyjną zapłacisz 20-30zł, a jadąc z tym gównem 50-60zł, normalka. Z uczciwych korporacji robią oszustów, ale to typowe w telewizji.
Zgłoś
Avatar
sylwusiex 2016-08-09, 12:44 5
Jakieś dziwne zwyczaje macie w stolicy. Korzystam w Krakowie z dwóch korporacji zawsze przed kursem jestem informowany ile wyniesie, albo mogę o to spytać. Naliczanie stawki według GPS a taksometr nigdy od tego znacznie nie odbiega. Podobno uber też tak ma ale z niego akurat nie mogę korzystać bo nie mam nowoczesnego telefonu.
Zgłoś
Avatar
haber6666 2016-08-09, 13:05 7
chcialem ogladnac material... no ale TvPis ?! no kurwa bez przesady
Zgłoś
Avatar
K................i 2016-08-09, 13:05 3
rawilk napisał/a:

Złodziejstwo to jest płacić 1200zł dla państwa za prowadzenie działalności jako taksówkarz. Plus to tego mieszkanie, jedzenie, i inne potrzeby. Sporo tego wyjdzie. A w chuja lecą bo nie mają zamiaru wozić za grosze. Jak królowi nie pasuje to niech wypierdala na autobus.


Na rikszę się przesiądź. Koszta paliwa odpadają i ubezpieczenie mniejsze + automatyczne wietrzenie pojazdu [co przydałoby się większemu procentowi tychże 'usługodawców'!
Zgłoś