18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
stefan szufla 2013-05-01, 18:26 87
Jebana propaganda jak ja nienawidzę tych politycznych zakazanych mord -.-
Pierdoli ze 2,5mln ludzi na bezrobociu, chyba 2,5mln ludzi zarejestrowanych w pośredniaku, jestem pewny że jest o wiele więcej ludzi bez zatrudnienia
Jeszcze chuj bezczelnie mówi ze SLD potrzebuje silniejszej reprezentacji.
Wypierdolić 90% baranów z Wiejskiej i będzie o niebo lepiej
Zgłoś
Avatar
Qunda 2013-05-01, 18:31 84
A ty kurwo miller czego sie mądrzysz!! Trzeba było coś robić jak byłeś premierem. Wjebałeś nas w tą jebaną unie i spierdoliłeś. Wkurwiłem się na tego siwego jebanego ryja. A za tego "suflera" but na ryj. Wkurwiłem się!!!!!
Zgłoś
Avatar
brylant1412 2013-05-01, 18:34 8
po co skurwysyna dajecie na sadolu
Zgłoś
Avatar
d1abol 2013-05-01, 18:44 83
Wypierdalac z tym komuchem...
Zgłoś
Avatar
j................s 2013-05-01, 18:48
Jakby nie patrzeć,teraz,w dobie takiej technologii wszyscy mamy przejebane.Nawet pierdnięcie wyczają na kamerce w podczerwieni i ci dojebią mandat za psucie świeżego powietrza...
Zgłoś
Avatar
wiruek 2013-05-01, 18:51 1
gosciu po prawej stronie Millera - sekretarz partii. Jego profil na twarzowej ksiazce : facebook.com/krzysztof.gawkowski

proszzz, mozna hejtowac
Zgłoś
Avatar
malpigaj80 2013-05-01, 19:16 1
przypomniał mi sie cytat z filmu
pierdolisz pan jak balcerowicz
Zgłoś
Avatar
Ptoon 2013-05-01, 19:32 211
Dobrze że ktoś to nagrał. Niech ludzie widzą co to za lewacki, komunistyczny śmieć bez charyzmy. Nawet mu się nie chciało zapamiętać tekstu, który mu ktoś napisał. Tacy jak on tylko chcą się nachapać. Zero idei, zero powołania tylko wadza i pińondze. Macie tutaj zdjęcie grupowe polityków lewicy z 2003 roku.

Zgłoś
Avatar
zonik 2013-05-01, 19:46 13
Czerwone chujee. Aż dziw bierze ze są w parlamencie...
Zgłoś
Avatar
Jad Kiełbasiany 2013-05-01, 20:04 9
Mnie bardziej ciekawi dlaczego tak kompromitujący Milera materiał pokazuje TVN? Czyżby reprezentował inną grupę interesów? W każdym razie rzygać się chce, jak się widzi tę czerwoną swołocz, która reprezentuje nasz kraj. :/ Tfu! Raz sierpem, raz młotem!
Zgłoś
Avatar
phobox2 2013-05-01, 21:06 6
Z tego co ja pamietam to TVN był nielubiany przez ówczesnego premiera Millera za krytyke działań swojego rządu. Zwłaszcze pod koniec kadencji jak "żydowska" GW opisała aferę Rywina.
Wiec sie grzecznie pytam skąd takie głupie pytanie "Mnie bardziej ciekawi dlaczego tak kompromitujący Milera materiał pokazuje TVN?"

Głupio by było gdyby sie okazało że Te złe media nie sa takie złe, co?
Zgłoś
Avatar
d................k 2013-05-01, 21:06 14
░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░█████░░░░ ░░░█████████████████████████████████████████░░░░░██░░ ░░██░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░▓░░░░░░░█░ ░█░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░▓░░░▓▓▓▓█░ █░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░▓░░░░░░░█░ █░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░▓░░░░░░░█░ █░░░░░░░░░░░░████████████████████████████████░░░░██░░ █░░░░░░░░░░░██▓░░██░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░█████░░░░ █░░░░░░░░░░░█▓▓░░█░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░ █░░░░░░░░░░░█▓░░░█░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░ ░█░░░░░░░░░██▓░░██░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░ ░██░░░░░░░██▓░░██░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░ ░░██████████████░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░

Karny kutas za całokształt.
Zgłoś
Avatar
wolek14 2013-05-01, 21:09 1
Poszło na millerowego fejsa
Zgłoś
Avatar
malina340 2013-05-01, 21:12 2
nie spinać się bo i tak chuja z tym zrobicie a mu to przejdzie płazem chociaż każdy widzi i cała Polska widzi cała Polska nic nie zdoła a tera cza iść się najebać bo majówka
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie