18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 18:32
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:25
🔥 Głaskanie misia - teraz popularne
Avatar
VanAhamoth 2018-09-25, 19:03 2
Troszkę za szybko dla mnie, ale zrozumiałem mniej więcej coś takiego - synalek o czymś rozmawiał z ojcem, ten ojciec prawdopodobnie się na to zgodził a teraz leży pijany, co synalka wyraźnie denerwuje. Wspomina coś o matce w szpitalu, więc mogło chodzić o szukanie pracy czy coś.

Czy jest ktoś kto lepiej zrozumiał o co kaman?
Zgłoś
Avatar
P................� 2018-09-25, 19:37 4
Mityng AA po rusku.
Zgłoś
Avatar
UkrytaPodNickiem 2018-09-25, 21:23 10
Też mam takich sąsiadów parę klatek dalej. Stary już zapomniał jak potrafił o 4 rano kilkunastoletnie dzieci budzić i prace domowe im najebany sprawdzał, a na drugi dzień dzieci pobijane chodziły do szkoły. Teraz synowie po trzydzieści pare lat jak tatuś najebany podskakuje to zaraz liczy mordą schody na klatce, i wielce zdziwiony że szacunku do niego nie mają. Na szacunek proszę państwa, to trzeba solidnie zapracować.
Zgłoś
Avatar
LLime 2018-09-25, 21:26
Abraxus napisał/a:

Tate rano wstanie i pomyśli - muszem siem przejść na stolicznaja bo po putinoskiej to mnie tak łeb napierdala.

Kolejny polski katocebulak wychowany w kulcie do rodziców, że niby im się należy bezwzględny szacunek bo tak?
Chuja prawda. To, że ktoś cię wydał na świat to za mało, żeby nazywać ich rodzicami i darzyć bezwarunkową miłością i szacunkiem.

Kto będzie prawdziwymi rodzicami? Biologiczne patole, które porzuciły dziecko pod kościołem czy przybrani rodzicie, którzy adoptowali, dali jeść, wychowali i wyedukowali?



eee pierdolisz.. po prostu normalny człowiek wyprowadza się od takich rodziców a nie siedzi z nimi na kupie i napierdala się z nimi..
Zgłoś
Avatar
magicrodek123 2018-09-25, 21:46 1
Jak mozna byc w Rosji na kogos zlego ze pije, toz to u nich alkohol w organizmie bardziej potrzebny niz tlen
Zgłoś
Avatar
P................o 2018-09-25, 23:04
Kto nigdy nie chciał starego zarżnąć to niech się nie wypowiada bo chuja wie.Z chłopaka się wylało, wrażliwy pewnie.
Zgłoś
Avatar
menelreoot 2018-09-26, 0:08 10
Mój stary chlał, od kiedy pamiętam, przypierdolisz takiemu to będziesz miał problemy jak za bicie ludzi bo pójdzie na policję.
Najlepsze to że ktokolwiek kto by go znał z ulicy to mówił że taki porządny facet, że czasem zdarzy mu się coś odpierdolić czy krzyknąć na żonę po pijaku to każdy tak ma.
Tylko znęcanie nad rodziną było co dzień i to psychiczne tylko, za to policja go nie zabierze, jak mu się coś ujebało to potrafił nie dać spać nikomu przez całą noc, gdzie następnego dnia trzeba do szkoły do pracy, a ten spać.
Szczerze życzyłem mu śmierci, no i zeszło mu się na raka płuc. Najgorsze że jak był na chemio przez ostatnie pół roku to nie pił i był człowiekiem, a co mi z pół roku kiedy chlał od kiedy pamiętam.
Takich emocji rosnących przez całe życie nie da się opisać, i trzeba być socjopatą żeby to piekło na człowieka nie działało.
Zgłoś
Avatar
karoldeicide 2018-09-26, 0:30 1
z brudnymi girami do wyra ?!
Zgłoś
Avatar
~kotka_w_piwnicy 2018-09-26, 1:42 2
SQRW3L_ponury napisał/a:



odwazna deklaracja - ale zakładam że jakby ci sie naprawde trafił na ojca menel napierdalajacy ciebie starą i rodzenstwo kazdorazowo po powrocie z chlania - czyli codzień - inaczej byś spiewał...



Nie tłumacz - syty głodnego nie zrozumie
Zgłoś
Avatar
YebaneDigidongi 2018-09-26, 9:46 3
@Rebeliant_ZPF
Nie, na filmie jest pokazany ojciec który wychował swoje dziecko W POGARDZIE DO SWOJEGO OJCA GDY JEST ODURZONY ALKOHOLEM.
Dokładnie jak ellsoworth powiedział
ellsworth napisał/a:


Gdy sięga do kieliszka, przestaje być ojcem. Jest śmieciem.

Zgłoś
Avatar
SQRW3L_ponury 2018-09-26, 20:48 1
Rebeliant_ZPF napisał/a:

Prawdziwi rodzice to zarówno ojciec jak i matka, także ci co nie spłodzili, ale dali jeść. Ergo ojciec jest jeden.



czyli ci co 'nie spłodzili, ale dali jeść' to 'także prawdziwi rodzice' stąd wniosek że 'ojciec jest jeden'

gratuluje - przerosło cie skonktruowanie porawnego logicznie zdania wynikowego - a to poziom 5 czy 6 klasy szkoły podstawowej...

Rebeliant_ZPF napisał/a:

Nie mierz innych swoją miarą. Skoro napisał, że by tego nie zrobił, to znaczy, że go tak ojciec wychował, czyli, że nie jest patolem ani jego stary ani on Drugi Abraxus, kurwa jego mać.



i vivce versa - to oczywiste dla kazdego z IQ>stonki że jesli ma normalnego ojca to nie ma powodu klepac go po japie - problem w tym że to było zdanie warunkowe oparte na słówku 'gdyby' i sytuacji hipotetycznej - które podobnie jak zdanie wynikowe ewidentnie przerasta twoje mozliwosci percepcyjne - ergo - gratki, bo byle matoł nie odpisałby durniej...
Zgłoś
Avatar
wubepe 2018-09-28, 0:04
To z Wrocławia?
Zgłoś