18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 58 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 19:01
🔥 Zguba motocyklisty - teraz popularne
🔥 Napastnik z długą rurką - teraz popularne
Tatuś
B................k • 2017-04-29, 8:42
Mój Tatuś tak się cieszył że przyjdę na Świat, aż został alkoholikiem.
Zgłoś
Avatar
dr.benzoesan 2017-04-29, 9:09 1
Ciesz się że tylko alkoholikiem...
Zgłoś
Avatar
józekdeluxe 2017-04-29, 10:49 1
Zgłoś
Avatar
B................k 2017-04-29, 12:18
dr.benzoesan napisał/a:

Ciesz się że tylko alkoholikiem...


No tak, to fakt. Zawsze mógł zostać jebanym pierdolniętym żytem

A tak poza nawiasem to suchar nie ma wzięcia bo większość sodoli po przeczytaniu go, przeżywa nawrót traumy
Kto nie klika ten pedał z dobrej rodziny.
Zgłoś
Avatar
Essent 2017-04-29, 14:25 3
Co Ty masz z tym żytem? W każdym poście go wstawiasz.Ktoś Cię w życie wyruchał i nie odpisuje na sms-y?
Zgłoś
Avatar
B................k 2017-04-29, 16:25
orisuniek napisał/a:

Co Ty masz z tym żytem? W każdym poście go wstawiasz.Ktoś Cię w życie wyruchał i nie odpisuje na sms-y?



Tak. Tak było. Ruchali mnie! Ale otworzyłem oczy i od tego momentu postanowiłem że che być bardziej wolny, świadomy wyborów. A do tego zachciało mi się Walczyć. Walczyć z gównem wkładanym Ludziom takim jak Ty go łbów. Walczyć z lichwą, wyzyskiem, z jebanym matrixem... Tak Matrix istnieje. A kreuje go kilka % Syjonistycznych Kurw.
Ale Tobie na tą chwilę, ONI zajebali mózg. Czy się wyleczysz to tylko zależy od Ciebie. Masz Wolną Wolę.
Zgłoś
Avatar
BundyR 2017-04-29, 20:08 4
@up
Twierdzisz, że lubisz teorie spiskowe, buntujesz się na rzeczywistość, to dobrze, pora oderwać się od nawyków prokreacyjnych ojca. Aha, matrix istnieje, to orgazm twojego ojca w Twoim odbycie, walcz z tym, zaciskaj poślady i walcz. Czytaj dużo książek, zdaj egzamin gimnazjalny, to tak na dobry początek. Potem uprawiaj marchewkę w doniczce na balkonie i zatrudnij się w Biedronce
Zgłoś
Avatar
B................k 2017-04-30, 0:29
BundyR napisał/a:

@up
Twierdzisz, że lubisz teorie spiskowe, buntujesz się na rzeczywistość, to dobrze, pora oderwać się od nawyków prokreacyjnych ojca. Aha, matrix istnieje, to orgazm twojego ojca w Twoim odbycie, walcz z tym, zaciskaj poślady i walcz. Czytaj dużo książek, zdaj egzamin gimnazjalny, to tak na dobry początek. Potem uprawiaj marchewkę w doniczce na balkonie i zatrudnij się w Biedronce



Mam nadzieję że masz na imię Geniek, tzn Geniusz. Powiedz że tak! Bo jesteś przeKURWAzajebisty. A przeKURWA to rajt nał Twoja stara mojego bękarta. Zastanowie się czy będziesz bratem, czy wujkiem.
Na sto procent będziesz chrzestnym Pajacem. Zacznij odkłądać na Rolexa dla Twojej mamy bękarta.
Zgłoś
Avatar
Suspens 2017-05-01, 1:30 3
Cebule zaskwierczały w komentarzach
Zgłoś
Avatar
BigDaddyD 2017-05-01, 1:31
Mój też się tak cieszył
Zgłoś
Avatar
BrunerOvned 2017-05-01, 2:16 1
Basia_Stańczyk napisał/a:

Mój Tatuś tak się cieszył że przyjdę na Świat, aż został alkoholikiem.


Jeśli jesteś facetem, to jesteś jebanym kłamcą. Jeśli faktycznie masz na imię Barbara, to nie jest źle. Twój stary może jeszcze zostać Twoim alfonsem, czyli ty będziesz mieć robotę, a stary jakiś zarobek. Tak czy siak, szału nie ma. Ale zawsze możecie chlać razem...
Zgłoś
Avatar
kosioraldo 2017-05-01, 12:59
Basia Stanczyk to podobno analna roszpunka, co jeździ do sklepu na świni. Podobno jej stary ma na imię Mirek i jest z rodziny amareniarzy, podobno u nich na stole zamiast Coli do obiadku stoi zawsze Amarenka i wszyscy są happy
Zgłoś
Avatar
B................k 2017-05-03, 2:16
BrunerOvned napisał/a:


Twój stary może jeszcze zostać Twoim alfonsem, czyli ty będziesz mieć robotę, a stary jakiś zarobek. Tak czy siak, szału nie ma. Ale zawsze możecie chlać razem...



Nie, nie sądzę. U mnie w rodzinie patologi nie ma. Zastanawia mnie teraz jedno, skąd Ty możesz wiedzieć o takich zjawiskach, procederach?
Zgłoś