18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 3 minuty temu
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Podobno dwóch gości wyszło z baru w Dayton (Ohio), kłócąc się o coś okropnie.
Nagle jeden rzucił się na drugiego i odgryzł mu dolną wargę.

Zgłoś
Avatar
KebabRemover 2020-10-13, 9:42 1
taka kara za zadawanie sie z czarnuchem kanibalem dzikim z afryki, bialy smiec
Zgłoś
Avatar
zdun 2020-10-13, 10:34 3
pedały jebane. Żaden normalny face nie pozwala sobie aby inna męska gęba zbliżyła się do 3 miejsc i twarz to jedno z nich.
Zgłoś
Avatar
xXx5226 2020-10-13, 11:30 9
zdun napisał/a:

pedały jebane. Żaden normalny face nie pozwala sobie aby inna męska gęba zbliżyła się do 3 miejsc i twarz to jedno z nich.



Dziki czarnuch jest zwinny jak lampart, nie jest łatwo nie dać się użreć. Jednak w myśl stwierdzenia swój swego pozna wygląda jednak na to że rozpoznałeś swoich ziomków i przyczyną nie jest dzikość czarnucha.
Zgłoś
Avatar
C................x 2020-10-13, 11:51 1
Taki to chyba od razu do odstrzału, niezależnie od koloru. Nikt mi nie wmówi, że takie zachowanie da się resocjalizować, bo jako cywilizowane społeczeństwo nie jesteśmy w stanie wyobrazić sobie co kieruje takim czło... czymś...
Zgłoś
Avatar
arekkomp 2020-10-13, 12:04 1
Głodny nie jesteś sobą.
Zgłoś
Avatar
Wiewór 2020-10-13, 12:37 2
zdun napisał/a:

pedały jebane. Żaden normalny face nie pozwala sobie aby inna męska gęba zbliżyła się do 3 miejsc i twarz to jedno z nich.



Jesteś tak męski ze nie pozwolisz żeby lekarz ci zajrzał do dupy zbadać prostate czy urolog obejrzał chuja jak ci obronie grzybem?
Do dentysty też nie chodzisz?
Zgłoś
Avatar
c................k 2020-10-13, 14:21 2
Wiewór napisał/a:

Jesteś tak męski ze nie pozwolisz żeby lekarz ci zajrzał do dupy zbadać prostate czy urolog obejrzał chuja jak ci obronie grzybem?
Do dentysty też nie chodzisz?


Mordo on jest taki męski, że nawet nie myje chuja i dupy, bo dotykanie ich byłoby pedalskie
Zgłoś
Avatar
CzerstWybut 2020-10-13, 14:32 3
Wiewór napisał/a:

Jesteś tak męski ze nie pozwolisz żeby lekarz ci zajrzał do dupy zbadać prostate czy urolog obejrzał chuja jak ci obronie grzybem?
Do dentysty też nie chodzisz?



Ty czytasz ze zrozumieniem? Chyba tobie lekarz bada dupe wkladając tam łeb, dentysta cie caluje w celu rozpoznania stopnia rozkładu twojego piórnika a urolog ci grzyba zlizuje z fiuta to chyba czas zmienic lekarza bo cie w chuja ładuje.
Zgłoś
Avatar
Jestem_na_nie 2020-10-13, 16:53
Jak mnie pies kiedyś ugryzł to poszedł do piachu, tutaj powinno być podobnie.
Zgłoś
Avatar
xXx5226 2020-10-13, 18:06
Daster napisał/a:

Ty czytasz ze zrozumieniem? Chyba tobie lekarz bada dupe wkladając tam łeb, dentysta cie caluje w celu rozpoznania stopnia rozkładu twojego piórnika a urolog ci grzyba zlizuje z fiuta to chyba czas zmienic lekarza bo cie w chuja ładuje.



Czepiasz się kogoś że nie umie czytać ze zrozumieniem a sam tej umiejętności nie opanowałeś. Po za tym to nie portal dla pedałów i swoje przeżycia z gabinetów lekarskich zachowaj dla siebie.
Zgłoś
Avatar
CzerstWybut 2020-10-13, 18:21
xXx5226 napisał/a:

Czepiasz się kogoś że nie umie czytać ze zrozumieniem a sam tej umiejętności nie opanowałeś. Po za tym to nie portal dla pedałów i swoje przeżycia z gabinetów lekarskich zachowaj dla siebie.



Czy ty ten tekst " pedały jebane. Żaden normalny facet nie pozwala sobie aby inna MĘSKA GĘBA:!: zbliżyła się do 3 miejsc i twarz to jedno z nich." Czy ty też jesteś opóźniony w rozwoju jak wiewór. Jezeli ciebie tak badają lekarze jak wiewóra to widocznie jesteś pedałem razem z nim i z tymi lekarzami.

cos jeszcze ci tlumaczyć czy nadrobisz to z powrotem w gimnazjum.
Zgłoś
Avatar
xXx5226 2020-10-13, 19:04 1
Daster napisał/a:

Czy ty ten tekst " pedały jebane. Żaden normalny facet nie pozwala sobie aby inna MĘSKA GĘBA:!: zbliżyła się do 3 miejsc i twarz to jedno z nich." Czy ty też jesteś opóźniony w rozwoju jak wiewór. Jezeli ciebie tak badają lekarze jak wiewóra to widocznie jesteś pedałem razem z nim i z tymi lekarzami.
cos jeszcze ci tlumaczyć czy nadrobisz to z powrotem w gimnazjum.



Weź tłumacza zatrudnij bo cie zrozumieć nie idzie. Gubisz się w połowie zdania, próbujesz być fajny, rzucasz jakieś dziwne teksty z dzieciństwa. Zapewniam cię żaden normalny człowiek nie wpadł by na to by pomyśleć że urolog zlizuje grzyba z fiuta. Musiałeś to oprzeć na własnych doświadczeniach bądź fantazjach. Nie ma innego wyjścia. Jednak patrząc że karzesz mi wracać do gimnazjum siedzisz od jakichś co najmniej 4 lat w piwnicy i pewnie stąd masz takie zaburzenia. Biorąc też pod uwagę fakt iż masz dostęp do internetu a mimo to interesują cie tylko homoseksualne dewiacje z lekarzami jesteś ostro szurnięty. Nic tylko ci współczuć.
Zgłoś
Avatar
zubek25 2020-10-13, 19:22
O skurwesyn snikers glodny nie jestes soba.....
Zgłoś
Avatar
RaysonPL 2020-10-14, 7:22
Tu jedynym sposobem na obronę, było mu wsadzeniem palców w oczy
Zgłoś