18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (6) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 55 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
🔥 Youtubery w McLarenie - teraz popularne
Avatar
Roszp 2013-04-06, 12:21
Co kurwa? Parówy z biedry nawet do ust nie wziął? Przecież to najlepsze parówki na świecie
Zgłoś
Avatar
Dża 2013-04-06, 12:52 1
kaspersky16 napisał/a:

Kurwa prośba do moderatorów. Wypierdalajcie to nawet z poczekalni. Jak ktoś będzie chciał oglądnąc test parówek to wejdzie na jego konto na yt i oglądnie wszystko. Począwszy od testu zupek chińskich kończąc na robieniu corndogów. Ludzie na litość boską ogarnijcie japy. Te wirtualne piwa nic wam przecież nie dają więc po chuj wrzucacie takie ścierwo. 7 minut temu gość wrzucił ten film na yt...



Tylko wiesz jak jest. Usunęli piwa przy profilu, żeby nie było pogoni w nabijaniu wirtualnych browarów.
Niestety Administracjo - chuja to dało.
Taka natura ludzka - każdy chce mieć więcej i być najlepszy. Tak więc nic w tym temacie się nie zmieni, dopuki nie usuniecie piw całkowicie. A jeżeli je usuniecie - Sadol nie będzie się różnił niczym, od jakiś jebanych demotów.

Przywróćcie piwa przy awatarach. Bo ich usunięcie chuja dało. A tak, to chociaż częściowo dało się odróżnić szczekających userów od tych, co cokolwiek do forum wnosili.

Co do tego programu. Facet mnie obraża plując parówkami PIKOK, które uważam za jedne z najlepszych na rynku. Mają jedną z największych porcji mięsa. Pluje, harka jakby zjadał żywe gówno. Jest z niego krytyk kulinarny w chuj. Druga Gessler.
Pytanie brzmi - kto go do chuja opłaca.
Zgłoś
Avatar
Kryspin111 2013-04-06, 13:00
A ja wpierdzielam "Szczęśiwą siódemkę".
Zgłoś
Avatar
veteralizator 2013-04-06, 13:02 1
kaspersky16 napisał/a:

Kurwa prośba do moderatorów. Wypierdalajcie to nawet z poczekalni. Jak ktoś będzie chciał oglądnąc test parówek to wejdzie na jego konto na yt i oglądnie wszystko. Począwszy od testu zupek chińskich kończąc na robieniu corndogów. Ludzie na litość boską ogarnijcie japy. Te wirtualne piwa nic wam przecież nie dają więc po chuj wrzucacie takie ścierwo. 7 minut temu gość wrzucił ten film na yt...

Dobrze gada! Pola mu!
Zgłoś
Avatar
Dża 2013-04-06, 13:08
Tak się składa, że poszukałem troszkę info na temat parówek w necie. Oto co znalazłem.. Kolejność wg. rankingu z filmiku.

1. Berlinki Classic MORLINY- 71% mięsa. 29% to chuj wie co.
2. Wyborne MORLINY- 71% mięsa. Nic innego jak Berlinki, tylko dla Biedronki.

Miejsce ostatnie:
Pikok - 83% mięsa. Gitara?
Zgłoś
Avatar
LukChopie 2013-04-06, 13:32 1
hahah co za czasy..człowiek wchodzi na stronę o czarnym humorze żeby obejrzeć test parówek...
Zgłoś
Avatar
C................s 2013-04-06, 13:54
kaspersky16 napisał/a:

Kurwa prośba do moderatorów. Wypierdalajcie to nawet z poczekalni. Jak ktoś będzie chciał oglądnąc test parówek to wejdzie na jego konto na yt i oglądnie wszystko. Począwszy od testu zupek chińskich kończąc na robieniu corndogów. Ludzie na litość boską ogarnijcie japy. Te wirtualne piwa nic wam przecież nie dają więc po chuj wrzucacie takie ścierwo. 7 minut temu gość wrzucił ten film na yt...



hahaha, mamy zepsute spoleczenstwo, zmanipulowane bydlo ;X
Zgłoś
Avatar
heartless 2013-04-06, 13:56
Się temat rozwinął, nie ma co...
Smak parów to każdego indywidualna sprawa, jeden pije szampana, drugi woli Tyskie. I co? któryś jest gorszy?
Fakt faktem że "tester" chyba powinien dosięgnąć zaszczytu bycia bohaterem harda. Przez te swoje "siemanko" i nieudolne próby naśladowania Gordona Ramsaya.
Pozdrawiam Was przyjaciele. Peace!!!
Zgłoś
Avatar
sp0on 2013-04-06, 14:43
Widać ze koleś to expert od parówek, napewno opierdolił ich więcej niż nie jedna kobieta lekkich obyczajow, slychac to w jego glosie
Zgłoś
Avatar
Algeroth 2013-04-06, 14:51
Taki ciepły pizduś-plastuś, ale całkiem ciekawe rzeczy przedstawia.
Zgłoś
Avatar
p................a 2013-04-06, 14:53
i tak najlpeszy tekst to ze twoja stara robi zupe z wody po parówkach
Zgłoś
Avatar
kaer 2013-04-06, 15:30
Też macie wrażenie, że ten typ testował o kilka parówek więcej, a wideo z tych testów znajduje się na innym portalu?
Zgłoś
Avatar
Ranger 2013-04-06, 15:31
Ja pierdolę, parówki PIKOK to najlepsze parówki jakie jadłem. Berlinki zalatują solą i bez ketchupu się ich nie je...
Zgłoś
Avatar
heartless 2013-04-06, 16:04
pika napisał/a:

i tak najlpeszy tekst to ze twoja stara robi zupe z wody po parówkach


Chyba herbatę
Zgłoś
Avatar
Yaniu 2013-04-06, 17:31
Parówy z Lidla są najlepsze i chuj. Zwymiotował bo pewnie sobie wyobraził, że wącha niemytego pindola
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie