18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 4 minuty temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Test pistoletów gazowych
Isenstadt • 2019-01-20, 19:47
Test pistoletów gazowych z uwzględnieniem poruszającego się ku nam napastnika z odległości 2-3 metrów.



Aż mi się trochę smutno robi, ze u naszych południowych somsiadów broń gazową można kupić w sklepie jak bułki.

Swoją drogą przypomniała mi się ciekawa historia, jak spisywała mnie policja za udział w bójce z użyciem rurek gazowych i załadowanych krótkich wiatrówek . Wniosek z tego taki, że jak ktoś chce zrobić krzywdę, to zrobi czymkolwiek, a zwykły obywatel niepotrzebnie jest pozbawiany skuteczniejszych środków obrony w imię durnych przepisów.

Ps. Broniłem koleżanki przed dresikami, nie jestem typem agresora na wiejskich dyskotekach
Zgłoś
Avatar
panta_rhei 2019-01-20, 20:33 8
Czekamy na test rewolwerów
Zgłoś
Avatar
Takafura 2019-01-20, 20:47 11
Ja tam się nie znam ale z takiej małej odległości prosto w twarz to nawet chińska podróbka oszołomi... a o ryzyku uszkodzenia oczu nie wspomnę.
Zgłoś
Avatar
Isenstadt 2019-01-20, 20:48
@up nawet naboje pak 9mm czyli takie ślepaki plują ogniem na 30 cm
Zgłoś
Avatar
Dr0mg 2019-01-20, 20:56
gazówki, u nas prawo nie pozwala tego posiadać z takiego względu że w rewolwerze można wykręcić lufę i ją podmienić na taką bez bolca. w rezultacie po takim zabiegu uzyskuje się normalną broń, jak jest w takich pistoletach to nie wiem ale były jakieś kontrowersje wokół hukowca 9mm
Zgłoś
Avatar
Isenstadt 2019-01-20, 21:04
@up No to należałoby ustawić takie ograniczenia, żeby nie dało się tej broni przerobić na palną (na stałe z przegrodą np.) i tyle, a nie zabraniać na zasadzie nie bo nie i chuj. A co do 9mm PAK to tylko na pozwolenie, wiem bo mojego znajomego za to skutego do lodówy wlekli.
Zgłoś
Avatar
8765tj 2019-01-20, 21:23
W takiej Irlandii czy UK, karki posługują się śrubokrętami, młotkami czy rurkami. Tyle w kwestii wymogu papierków
Zgłoś
Avatar
spiepszaj_dzbanie 2019-01-20, 21:34 1
Isenstadt napisał/a:

Broniłem koleżanki przed dresikami, nie jestem typem agresora na wiejskich dyskotekach


Jaassssne, każdy tak mówi.
Zgłoś
Avatar
C................s 2019-01-20, 21:36
Po pierwsze to że mu oczy nie wypadły to jestem w szoku, po drugie, legalnie można u nas kupić gaz w "dezodorancie", gaz w spreju w kształcie pistoletu czy rewolwery na kule gumowe czy pieprzowe.
Zgłoś
Avatar
woytasw 2019-01-20, 21:44
Prawie z przyłożenia mu walnął w oczy - szkoda, że mu plastik tych oczu nie rozwalił bo byłaby materiał na hardzie
Zgłoś
Avatar
Qaikwow 2019-01-20, 22:07
Co to za język?
Zgłoś
Avatar
Hasslich 2019-01-20, 22:27
1:27 któryś typo mówi ładne "kurwa"
Zgłoś
Avatar
C................s 2019-01-20, 22:45 1
Qaikwow napisał/a:

Co to za język?



Opis na Jutubie jest po węgiersku
Zgłoś
Avatar
vulkodlak 2019-01-21, 6:49
Gazówce bym nie ufał, ale są pociski śrutowe do broni krótkiej. Skuteczne na kilka metrów i mniejsze ryzyko że pocisk przeleci 50m i walnie przechodnia. Produkuje się nawet giwery z przegrodą w lufie do strzelania wyłącznie taką amunicją.
Zgłoś
Avatar
Perskoss 2019-01-21, 14:12 1
AyCaramba napisał/a:

Opis na Jutubie jest po węgiersku



Coś mi się jednak wydaje, że węgierski to to nie jest.
Mleko po węgiersku to "tej", a tutaj masz wyraźnie napisane na kartonie "mlieko", a na butelce jest "...oda" czyli pewnie woda, albo voda. Poza tym było gdzieś w trakcie nagrania słychać kurwa/kurva, więc podejrzewam że coś na bałkanach, obstawiałbym raczej serbie, ale tam mają cyrylicę, więc chyba mylny trop, tak samo bułgaria odpada bo też cyrylica, może albania, albo jakaś chorwacja, macedonia? Nie wiem, jak ktoś rozszyfruje to też byłbym wdzięczny za info, fajny język

Rozszyfrowałem, w sumie to nie ja, tylko ludzie w komentarzach na tubie, jednak to Słowacja
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie