18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:41
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 2024-07-04, 11:38
Testy DNA...
MisDetonator • 2020-07-30, 23:57
Popłacają.

Kolejny przykład sytuacji w której to mężczyzna odpowiada za zniszczenie i rozbicie kochającej rodziny.

Dla nie lubiących się z angielskim:
ukryta treść
Ogółem, w dniu urodzin córki mężczyzna wręcza żonie prezent. Ta wpierw cieszy się z butelczyny, potem na widok paczki cieszy się z domniemanej biżuterii a po wyjęciu złożonych papierów jak to typowa kobieta - roszczeniowa suka - stwierdza "lepiej aby to były bilety na 2 tygodniowe wczasy". Gdy tylko widzi zawartość następuje zmiana kodu na "co to ma być?". Wtedy facet tłumaczy że miał wątpliwości, więc dla świętego spokoju zlecił testy DNA córki. Kiedy do małpiego mózgu dociera powaga sytuacji, przechodzi na coraz bardziej płaczliwe "po co to zrobiłeś, dlaczego to zrobiłeś, przecież mała tak cię kocha" aby pod sam koniec wpaść w ton proszący "zabierz tę kamerę sprzed mojej twarzy, nie możemy po prostu o tym porozmawiać?".

Najlepszy dialog pod koniec
Suka -łaj did ju du dys
-a dlaczego Ty zdradzałaś?
-nie zdradzałam!
-dlaczego mnie zdradzałaś?
-nie zdradzałam!
-trzymasz w ręce dowód, test DNA.
- ... loading, system error. Reboot.
-miałeś na to 3 lata, czemu teraz mi to robisz? (i znowu facet zły i robi na złość jej biednej)

Na zakończenie fascynującej rozmowy filmujący zgrabnie podsumował sytuację słowami: słuchaj, masz czas do końca miesiąca, potem zabieraj swojego bękarta i wypierdalaj z mojej chałupy.




Morał z tej bajki jest krótki i niestety większości nieznany: Panowie, wiem że w się nie myśli, ale w razie jakichkolwiek wątpliwości, a nawet i bez, róbcie testy. Koszt tych kilkuset złotych to nic w porównaniu do zjebanego życia i setek tysięcy wydawanych na cudzego bachora oraz hodowanie kurwy pod własnym dachem.

No, ewentualnie możecie jak większość sadoli pozostać przy i po problemie .
Zgłoś
Avatar
scrab 2020-07-31, 0:07 94
Nie wiem czy ktoś z was ma dzieci, ale dla mnie mega chujowa sytuacja.
Kumacie to,? trzy lata wychowujesz dziecko, jestes jego ojcem, budujesz w nim (i pewnie też w sobie) uczucie, a potem z dnia na dzięń pozbuwasz sie jak smiecia? co zrobic w takiej sytuacji?
Największym przegranym tego jest to dziecko właśnie.
Zgłoś
Avatar
s................l 2020-07-31, 0:10 8
Przypadkiem te piękne polskie sądy i te chujowe zjebane sędziny w PL i tak nie zarządzą alimentów na poczet nieswojego bachora? Mimo dowodów DNA.
Zgłoś
Avatar
MisDetonator 2020-07-31, 0:11 34
scrab napisał/a:

Nie wiem czy ktoś z was ma dzieci, ale dla mnie mega chujowa sytuacja.
Kumacie to,? trzy lata wychowujesz dziecko, jestes jego ojcem, budujesz w nim (i pewnie też w sobie) uczucie, a potem z dnia na dzięń pozbuwasz sie jak smiecia? co zrobic w takiej sytuacji?
Największym przegranym tego jest to dziecko właśnie.



Trudno, życie. Jak była taka skora do skakania na cudzy konar, to teraz niech skoczy do cudzego domu razem z owocem owego skakania. Jak nie, będzie kolejna "single mumas" ciągnąca zasiłek z pieniędzy takich facetów jak jej ofiara. Powinny być obowiązkowe testy zaraz po urodzeniu dziecka, taka sama rutyna jak przecięcie pępowiny po zabiegu. Lekarz znudzonym tonem pyta: Pan jest ojcem? Proszę otworzyć buzię, pobieram wymaz, jutro, no maks za 3 dni dostaje Pan wyniki. Wtedy jeszcze przed wyjściem ze szpitala sprawa się wyjaśnia i baba odpoczywając po porodzie może już knuć do kogo teraz uciec...

satariel napisał/a:

Przypadkiem te piękne polskie sądy i te chujowe zjebane sędziny w PL i tak nie zarządzą alimentów na poczet nieswojego bachora? Mimo dowodów DNA.


Sprawa ewidentnie z USA, murzyni gadający po angielsku a ten "mondry" swoje trzy grosze o Polsce i polskich sądach wpierdala
Zgłoś
Avatar
scrab 2020-07-31, 0:16 21
MisDetonator napisał/a:

Trudno, życie. Jak była taka skora do skakania na cudzy konar, to teraz niech skoczy do cudzego domu razem z owocem owego skakania. Jak nie, będzie kolejna "single mumas" ciągnąca zasiłek z pieniędzy takich facetów jak jej ofiara. Powinny być obowiązkowe testy zaraz po urodzeniu dziecka, taka sama rutyna jak przecięcie pępowiny po zabiegu. Lekarz znudzonym tonem pyta: Pan jest ojcem? Proszę otworzyć buzię, pobieram wymaz, jutro, no maks za 3 dni dostaje Pan wyniki. Wtedy jeszcze przed wyjściem ze szpitala sprawa się wyjaśnia i baba odpoczywając po porodzie może już knuć do kogo teraz uciec...



nie o nią chodzi, chuj jej w paszczę piździe zdradzieckiej.
Piszę tylko o dzieciaku. Myslę, że mojej rozterki nie zrozumie nikt kto nie jest rodzicem.
Zgłoś
Avatar
F................r 2020-07-31, 0:17 7
Ciekawe czy to fejk bo fejkiem zalatuje.
Jeżeli nie to brawo dla dindu za opanowanie.
Zgłoś
Avatar
kurwicycek 2020-07-31, 0:23 23
Właśnie też mi coś tu śmierdzi. Murzyn obiłby jej ryja tak, że by ją gówniak nie poznał.
Zgłoś
Avatar
MisDetonator 2020-07-31, 0:23 30
Forfiter napisał/a:

Ciekawe czy to fejk bo fejkiem zalatuje.
Jeżeli nie to brawo dla dindu za opanowanie.



No właśnie nie zalatuje fejkiem. Za dużo emocji, fejkarze nie są w stanie tak dobrze zagrać, plus fejki zazwyczaj mają lepszą oprawę audiowizualną a tu widać że typ po prostu nagrał jej reakcję telefonem. A skoro wszystko sobie zaplanował, przygotował akcję z prezentem, to podjął decyzję jak to załatwić dużo wcześniej, miał czas żeby się ewentualnie wypłakać lub opanować wkurw. Teraz została tylko zimna furia i smutna satysfakcja bijąca z jego głosu.

kurwicycek napisał/a:

Właśnie też mi coś tu śmierdzi. Murzyn obiłby jej ryja tak, że by ją gówniak nie poznał.


Przecież nawet po domu i sposobie wypowiadania się oraz akcencie widać że to nie typowy czarnuch z getta a (nie)normalny, cywilizowany czarny. Zresztą, nygus z getta nawet nie wie co to testy dna a co dopiero mieć na to pieniądze w stanach...
Zgłoś
Avatar
luja27 2020-07-31, 0:31 1
Czas gownianeg nie roba wyjabac na bakutil
Zgłoś
Avatar
DzidaZawodnik 2020-07-31, 0:47 2
"Morał z tej bajki jest krótki i niestety większości nieznany: Panowie, wiem że w się nie myśli, ale w razie jakichkolwiek wątpliwości, a nawet i bez, róbcie testy. Koszt tych kilkuset złotych to nic w porównaniu do zjebanego życia i setek tysięcy wydawanych na cudzego bachora oraz hodowanie kurwy pod własnym dachem."

Nie lepiej poprostu nie brać kurwy na dziewczynę? Czy naprawdę już nikt nie potrafi oceniać innych w tym chorym społeczeństwie?
Zgłoś
Avatar
Asuritta 2020-07-31, 0:53 1
Czarna nacja myśli tylko o łatwej kasie i łatwym ruchaniu nic więcej ... bycie w związku z kimś buhahaha , bycie rodzicem buhahaha , bycie kulturalnym buhahahha, bycie honorowym BUHAHAHA , bycie pracowitym BUHAHAHAHAHAHA .... murzyni a dokładnie 80% to leniwe snobistyczne mendy i zakały SPOŁECZEŃSTW ....
Zgłoś
Avatar
Emilian89 2020-07-31, 1:19 5
satariel napisał/a:

Przypadkiem te piękne polskie sądy i te chujowe zjebane sędziny w PL i tak nie zarządzą alimentów na poczet nieswojego bachora? Mimo dowodów DNA.



mogą w przypadku jak uznasz ze dziecko jest Twoje a tak to mogą berło opierdolic
Zgłoś
Avatar
willoo 2020-07-31, 1:28
Fejk jak chuj, bambus nie uknuł by tak złożonego planu.
Masz piwo za słowo prawdy, może komuś trafi do rozsądku.
Zgłoś
Avatar
glenton 2020-07-31, 1:48 2
ten się tu kuźwa rozpisał a to fejk jak huj...
Zgłoś
Avatar
jenna.jameson 2020-07-31, 2:00 2
Fejk, bo laska zachowuje się sztucznie od pierwszego momentu. Gra.
Zgłoś