18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:44
THC
Bugini • 2012-07-20, 15:59
Racjonalne argumenty pitery przeciwko blantom



Jeszcze stare nagranie z jakiegoś melanżu gdzie palono marihunaen

Zgłoś
Avatar
Cov@l 2012-07-20, 18:27
Juz sobie inhalują marihuanine, narkomany.
Zgłoś
Avatar
BroOshee 2012-07-20, 18:36 10
Ewidentnie widać iż Pani Pitera nie ma zielonego pojęcia o skutkach spożywania marichuany. Napady? Proszę... Marichuana obniża ciśnienie a z tego co mi wiadomo to człowiek z niższym ciśnieniem jest raczej spokojniejszy. Legalizacja spowoduje spadek "zastrzyków" gotówki dla nielegalnych organizacji, kontrola nad czystością rośliny, a nawet nałożenie akcyzy (tak jak na inne używki) da dodatkowe pieniądze dla państwa. Jestem ateistą (tak zjedzcie mnie) ale skoro Wasz Bóg stworzył świat czyli i konopie to czemu jacyś ludzie zabraniają mi jej spożytkowania? Jakiś aneks do biblii czy jak? Wiedzą lepiej od Boga co jest dla mnie dobre? Proszę....
Zgłoś
Avatar
prisoneq 2012-07-20, 19:28 9
nie to że ktoś mnie tu zachwycił, ale jak patrze na tego łepka mówiącego do redaktora na ,,ty", pajacuje przed kamerą, to jestem za zakazem
Zgłoś
Avatar
Suka_Blyat 2012-07-20, 21:04 1
Ja się założę, że jeszcze trochę i zaczną wprowadzać zakaz produkcji i spożywania alkoholu, palenia papierosów itd. Wszak KE chce zakazać produkcji i konsumpcji tabaki (było o tym ostatnio mówione, na co Kaszubi zdaje się zareagowali dość ostro). Żyjemy w czasach ukrytego faszyzmu...
Zgłoś
Avatar
rafbur 2012-07-20, 21:10
@iPoCoTaRejestracja - i po co udzielasz się na tym forum? Jak każdy przeciwnik miekkich narkotyków jesteś pozbawiony mózgu, skoro chcesz, by władze określały, co jest dla Ciebie dobre a co złe. Ja chcę mieć wolny wybór. Może zapalę, może nie... tak czy siak będzie to moją, autonomiczną decyzją... Jak słucham argumentów z cyklu:"Nie chcę, by moje dziecko miało dostęp do marihuany" to mnie szlag jasny trafia! Ja wolę, by moje dziecko miało dostęp do marihuany będącej pod kontrolą odpowiednich organów, niż do jakiegoś syfu od dilera, do którego o dostęp nie trudno.
Zgłoś
Avatar
furion 2012-07-20, 21:10
Jakie gówno... Byłem przeciwko marihuanie. Ale jak się wnika w to jakie to powoduje efekty to jestem za legalizacją. Jak mówią że marihuana jest mniej szkodliwa od alkoholu. Więc po chuj takie zabranianie ?
Zgłoś
Avatar
dymion 2012-07-20, 21:11
@up: po to, żebym nie musiał idąc ulicą oglądać zjaranych ryjów na okrągło
Zgłoś
Avatar
Eliot Imperio 2012-07-20, 21:15 1
Nawet politycy się już nie pierdolą i nie potrafią sie obronić, tylko mówią otwarcie- póki my rzadzimy tego nie będzie bo nie i chuj. Donek miał krzywą faze jak zajarał ostatnio i mówi, że skoro jemu nie smakuje i nie ma fajnej petardy to nikt nie będzie palić.
Zgłoś
Avatar
klip88 2012-07-20, 21:23
upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/9/9c/Rational_scale_to_assess_t... i tyle w temacie
Zgłoś
Avatar
Avitus 2012-07-20, 21:32
No nie marihuana na hełmach z II wojny kurwa ćpuny jebane ludziom z tych czasów moglibyście kurwa podeszwy lizać marihuana amfa nie ważne ćpun to ćpun jedyna dla was kara to śmierć.
Zgłoś
Avatar
m................i 2012-07-20, 21:36
Avitus napisał/a:

No nie marihuana na hełmach z II wojny kurwa ćpuny jebane ludziom z tych czasów moglibyście kurwa podeszwy lizać marihuana amfa nie ważne ćpun to ćpun jedyna dla was kara to śmierć.



Oni jej przecież chcą Po co marnować kule, skoro można im dać narzędzie i sami się wykończą?
Zgłoś
Avatar
Avitus 2012-07-20, 21:38
@up

Kule podejrzewam że są tańsze a i działanie szybsze chociaż cyklon b też do drogich podobno nie należy a cechuje się ponad normatywną skutecznością.
Zgłoś
Avatar
thewhitestar 2012-07-20, 21:44
Moim zdaniem jeśli za tak błahą używkę jak marihuana każe się tak restrykcyjnie to za alkohol powinno się stosować karę śmierci. Bo silniej uzależnia, potrafi wywoływać agresję i jest szkodliwsze dla zdrowia.
Zgłoś
Avatar
T34v2 2012-07-20, 21:48 1
Papierosów ani marychy nie pale, alkoholu nie pije, no i jestem w 100% za legalizacją.
Pierdolenie tej baby o działaniu na 'dzieci' mnie dobija- alkohol, papierosy, marycha, nearkotyki to nie są kurwa zabawki dla dzieci. Gówniarz jak sie tego tknie to zlać mu dupe, niech zmądrzeje. Dorosnie to niech pali albo nie - jego wybor.
Po chuj pierdoleni socjalisci mają decydować co ktoś może palić albo nie moze?

"Wszystkim organom państwa zależy, by „walka z narkomanią” trwała i trwała - bo to gwarantuje dużo pieniędzy na "walkę z narkomanią". A na to by trwała walka, musi istnieć narkomania. „Walka z narkomanią” spowodowała ponad stukrotną podwyżkę ceny narkotyków, więc powstał ogromny bodziec do rozwoju nielegalnego handlu narkotykami. Gdyby przestać „walczyć”, cena hery spadłaby do 50 groszy za działkę. Zdeklarowani i nieopanowani nałogowcy po tygodniu by szczęśliwie wymarli, nikogo nowego nie wciągając już (to ważne!!!) w nałóg – i nikt normalny by tego świństwa nie brał." -JKM
Zgłoś
Avatar
Bundy 2012-07-20, 21:56
Ogólnie najlepszym dowodem na to, że powinno się zalegalizować marihuanę jest to, że jak jakiś debil(czyt poseł) powie "Paliłem Skręta jak byłem na studiach, albo ja zalegalizuje i pokaże skręta (aluzja do dwóch najwiekszych debili w naszym rządzie(cpuna przypominam chodzi o jeszcze 4 lata temu "waszego ziomka donalda" i jeszcze lepsza ostatnio osOPKe tego zjeba Palikota) to wszystkie cpunki sie slinia mozg im sie wyłącza i żyją nadzieją, że nagle będzie legalizacja. Jebać to niech zalegalizują, niech państwo to oprocentuje jak alkohol i produkuję, jak ćpuny będą chcieli to niech sobie ćpają i nie wkurwiają. Bo jak teraz widzę tych debili skandujących i głosujących na każdego idiotę, który opowie się zalegalizacją to aż się chce "red button" nacisnąć.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie