18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
THC
Bugini • 2012-07-20, 15:59
Racjonalne argumenty pitery przeciwko blantom



Jeszcze stare nagranie z jakiegoś melanżu gdzie palono marihunaen

Zgłoś
Avatar
antek025 2012-07-20, 22:05 1
a jak pedaly blokuja miasta swoimi pedalskimi paradami to tvnowi to juz nie przeszkadza, tak??
Zgłoś
Avatar
t................x 2012-07-20, 22:06
Jak wam to zalegalizują to automatycznie też opodatkują i pewno będzie drożej niż teraz. Państwo zarobi a wy co? Staniecie się zwykłymi palaczami.
Teraz połowa z was jest za legalizacją chociaż jak by wam kurwa mlecza ususzyć i skręcić to byście myśleli ze zioło palą.
Co to samego filmiku koleś w warkoczykach jakiś dziwny bo miota się jak pojebany, obok jakiś hipis w kapeluszu i oni reprezentują palaczy marihuany? Fakt z babką się nie zgodzę ale poziomem niszczy tych dwóch matołów. Sam ich wygląd i zachowanie sprawie ze jak bym nie znał to bym pomyślał ze marihuana to jakiś psychotrop.
Znajdźcie ludzi którzy palą dla zdrowia, lub przyjemności a nie dla tego, że jest zakazana lub temu ze jestem kozakiem bo pale zioło i jestem buntownikiem.
Zgłoś
Avatar
andreez91 2012-07-20, 22:08
zalegizować matihuanen ? nigdy !
Zgłoś
Avatar
p................5 2012-07-20, 22:15
Co za kretynka.

Zawsze bawiło mnie to, że największymi przeciwnikami marihuany są osoby które nigdy jej nawet nie spróbowały. Jebani hipokryci.
Zgłoś
Avatar
S................r 2012-07-20, 22:18 3
tu nie chodzi o wpływ na zdrowie, tu chodzi o wpływ na banię, panowie nie oszukujmy się, gdyby była legalna i ogólnie dostepna jak alkohol, ludzie byli by mniej produktywni, mieli by wszystko gdzieś, nie mieli by ambicji, zatrzymało by to rozwój pojedynczych jednostek i wpłynęło na rozwój całego kraju, bo kto chce to i tak pali, a gdyby było legalne, tzn. byłoby przyzwolenie dużo więcej osób sięgnłęo by po skręta, a rodzice mieli by wieksze trudności by dziecku zabronić, wynajmowałem w holandii od baby 50 lat mieszkanie, non stop jarała, miała mocno nie równy sufit, mam znajomych co palą, porzucali studia, w przerwach miedzy paleniem a paleniem dociera do nich ze nic ze swoim zyciem nie robia, próbują sie za coś wziąć, poxniej znowu palą, btw spoko chłopaki
Zgłoś
Avatar
t................x 2012-07-20, 22:22 1
amsterdream napisał/a:

Zawsze bawiło mnie to, że największymi przeciwnikami marihuany są osoby które nigdy jej nawet nie spróbowały. Jebani hipokryci.



jestem przeciwko mordowaniu takich ludzi jak ty. Ale wypadało by najpierw spróbować prawda?
Zgłoś
Avatar
seba1415 2012-07-20, 22:42
@Szymonator ale z alkoholem jest to samo, ba! Człowiek pijący nie odmówiłby sobie przy okazji i fajki z tym że zazwyczaj taki pijoczyna nie ma pieniędzy na to i na to... A że alko go "rozgrzewa" to woli flache se jebnąć. Proste, alko też wykańcza szare komórki i to chyba nawet bardziej niż NORMALNE ziółko a nie jakiś syf. LUDZIE wszystko jest DLA NAS ale z umiarem. W sumie nie wiem czy jeśli miałbym wybór co ma pozostać na tym świecie to czy wybrałbym alko czy zioło ale na pewno nie wolno zabraniać człowiekowi palić "marihunanen" a pozwolić pić alko w takim razie.
Zgłoś
Avatar
xaqq 2012-07-20, 22:52
po co oni wgl rozmawiają z kimś kto jest poprostu nie w temacie ?
Zgłoś
Avatar
Meeen1 2012-07-20, 22:54
No i chłopak ładnie ich pocisnął przynajmniej ma jakieś sensowne argumenty ,a nie "nie i chuj" , nie mają pojęcia gałgany co robią , rządzą tym krajem a media tylko napędzają nagonkę na dilerów. Się zaczyna dziać tu gorzej niż u Kacapów ehhh:/
Zgłoś
Avatar
lukaszksk 2012-07-20, 23:36
Pitera mówi czas używając znajomych słów to jest złe, zarabiają terroryści(chyba że miała na myśli polityków), uzależnia, szkodzi a POlaczki siedzą przed telewizorami i przytakują bo polityk musi mieć rację co tam będą słuchali kolesia w bluzie. Żeby było jasne wali mnie ta cała marihuana nie palę bo nie jest mi potrzebna ale wkurwia mnie to że jest zabierana innym po to aby rządzący mogli sobie napełnić kieszenie, bo jak zalegalizują to nikt od nich nie kupi, ten co będzie chciał sobie zapali i wyhoduje a nie będzie szukał dilera.
Zgłoś
Avatar
Zdrojak 2012-07-20, 23:37
A ja próbowałem i jakoś za legalizacją nie jestem. To zwykła chujnia, bania gorsza niż po alko. I jakoś więcej znam młodych uzależnionych od zioła niż od alkoholu. Najgorsze jest to, że rodzice często nawet nie wiedzą jak poznać, że dzieciak się zjarał.
Zgłoś
Avatar
shokei 2012-07-20, 23:48
Wywiad z idiotką i kretynem w rolach głównych. Pitera gada głupoty, jakby jej kazali, bo wypłaty nie będzie, a ten pojeb w dredach, czy chuj wie co to za warkoczyki zachowuje się jakby dopiero co z gimnazjum wyszedł i strzela miny jakby mu ktoś przez kanape chuja w kakao pakował... Ona pierdoli on pierdoli... Chuj mnie to obchodzi... Proszę was ludzie. Jak będę chciał obejrzeć "Dzień dobry TVN", czy jakieś kurwa "Wiadomości" (nie mam pojęcia co to za program na filmiku), to włączę telewizor. Dość już mam tych wszystkich wojujących ateistów, katoli, ćpunów, a zwłaszcza tych jebanych posłów... Proszę was nie wrzucajcie takiego gówna tutaj...

I kto za to piwa daje? Kręci was takie gówno?
Zgłoś
Avatar
James_92 2012-07-21, 0:34
Cytat:

A ja próbowałem i jakoś za legalizacją nie jestem. To zwykła ch*jnia, bania gorsza niż po alko. I jakoś więcej znam młodych uzależnionych od zioła niż od alkoholu. Najgorsze jest to, że rodzice często nawet nie wiedzą jak poznać, że dzieciak się zjarał.



Ok, ja zapalę od czasu do czasu, tylko i wyłącznie dla przyjemności. Widzisz więcej ludzi uzależnionych od zioła niż od alkoholu? Widzisz paru chłopaczków pijących jedno lub dwa piweczka dziennie lub co drugi dzień. Tak tylko dla smaku, uznasz to za uzależnienie? Na takie coś jest społeczne przyzwolenie, ponieważ alkohol jest, szczególnie w europie, wpisany w tradycję. Jaka jest różnica pomiędzy chłopakiem który raz na dwa dni zapali skręta a chłopaczkiem który raz na dwa dni wypije dwa piwa? Toć nawet w szkole się uczycie o sarmatach i ich pijackich wyczynach.
Osobiście lubię i alkohol i dobry czysty stuff. I po tym i po tym mam dobry humor, jestem spokojny. Znam masę osób , które po alkoholu zachowują się agresywnie i zaczepiają kogo popadnie. A te osoby paląc stuff, uspokajają się, śmieją itd.
Jest wiele za i wiele przeciw legalizacji, ale tylko własne empiryczne doświadczenia osoby powinny nastawić ją na TAK lub na NIE. To tak jakbyś nigdy nie jadł suszonych śliwek, a mówił jakie to one nie dobre i jakie masz po nich sranie. Jedni reagują sraniem innym się nic nie dzieje. Tak samo jest z MJ i alko. Jednemu się podoba działanie innym nie.
Pozdrawiam ; )
Zgłoś
Avatar
S................i 2012-07-21, 0:39
Może nich Pani Pitera zamiast pierdolić bzdury, niech ubierze pas z ładunkami wybuchowymi i wparuje na posiedzenie PO-lszewików i wyjebie się z nimi w powietrze. To dopiero będzie temat zastępczy.
Zgłoś
Avatar
u................x 2012-07-21, 1:09
5 min przesluchalem i mam takie zapytanie co ta pizda wie na ten temat ? nic kurwa tepa pizda wypowiada sie na temat z ktorym totalnei nic a nic nie miala sytcznosci... jebany narod kurwa.,.,.aasdgsh

obejrzalem do konca i mam do powiedzenie tyle : HAHAHAHAHA ;D pierdolona patologia, teoria spiskowa ;D masakra ludzie kurwa, niech ktos powie ze w to wierzy co za zjebana cipa kurwa nie wierze ;D osobiscie w tym miejscu pasuje z zasada ze kobiety uderzyc nie mozna...

(z gory przepraszam za pisemna dykcje, czlowiek nietrzezwy)
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie