18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:32
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 28 minut temu
Then Who's Joint Is It?
Bapsy • 2017-06-28, 9:09
Fragment serialu siódme niebo. Ktoś wniósł do domu ciężkie dragi. Ojciec postanawia dowiedzieć się do kogo należy tytułowy joint - rak na zdrowym ciele rodziny. Stare fhuj. Enjoy



Po tagach nie znalazłem ale jeśli było...
Zgłoś
Avatar
A................o 2017-06-28, 9:23 3
Jakby mi gówniarz przylazł zjarany do chaty to na zbity pysk bym wyjebał. Jak chce ćpać to na squot do innych ćpunów.
Zgłoś
Avatar
~Velture 2017-06-28, 9:27 26
AleDlaczego napisał/a:

Jakby mi gówniarz przylazł zjarany do chaty to na zbity pysk bym wyjebał. Jak chce ćpać to na squot do innych ćpunów.


Ta teoria wymaga spełnienia kilku warunków takich jak to, że jakaś laska ci da, zajdzie w ciążę, urodzi i nie zabierze ci praw do dziecka.
Za dużo zmiennych w równaniu!


A tak bardziej na poważnie i bez żarcików: Serio byś własne dziecko wyjebał z domu jakby przylazło zjarane?
Zgłoś
Avatar
A................o 2017-06-28, 9:38 1
Velture,

Powiedzmy, że ma 16 lat. W tym wieku może iść do pracy. Skoro przepierdalałby kieszonkowe na ćpanie to niech idzie do roboty i sam sobie zarabia na to, a przy okazji dorzuci się do domowego funduszu skoro uważa się za dorosłego i mogącego samo stanowić o sobie.
Zgłoś
Avatar
r................4 2017-06-28, 10:03
I ta muza
Zgłoś
Avatar
~Velture 2017-06-28, 10:09
Cytat:

Powiedzmy, że ma 16 lat. W tym wieku może iść do pracy. Skoro przepierdalałby kieszonkowe na ćpanie to niech idzie do roboty i sam sobie zarabia na to, a przy okazji dorzuci się do domowego funduszu skoro uważa się za dorosłego i mogącego samo stanowić o sobie.


No a powiedzmy, że zjarał się od czyjegoś towaru i nie wydał pieniędzy tylko go częstowano.
Zgłoś
Avatar
A................o 2017-06-28, 10:11 1
Velture napisał/a:


No a powiedzmy, że zjarał się od czyjegoś towaru i nie wydał pieniędzy tylko go częstowano.



Trudno, za błędy się płaci.
Zgłoś
Avatar
~Velture 2017-06-28, 10:16
Cytat:

Trudno, za błędy się płaci.


A jakby wrócił pijany a nie zjarany?
Zgłoś
Avatar
A................o 2017-06-28, 10:19 3
Velture napisał/a:


A jakby wrócił pijany a nie zjarany?



To samo. Wiedziałem, że do tego dojdziesz. Sprawa jest prosta - dopóki nie zacznie na siebie zarabiać i dorzucać do domowej kasy albo wyprowadzi to ma przestrzegać narzuconych reguł.
Zgłoś
Avatar
nano50 2017-06-28, 10:29 34
AleDlaczego napisał/a:



To samo. Wiedziałem, że do tego dojdziesz. Sprawa jest prosta - dopóki nie zacznie na siebie zarabiać i dorzucać do domowej kasy albo wyprowadzi to ma przestrzegać narzuconych reguł.



Tak się szerzy głupota...
W ten sposób nie wychowa się normalnego człowieka.
Zgłoś
Avatar
A................o 2017-06-28, 10:33 2
nano50,

Tak, lepiej wychować go na roszczeniowego socjalistę i nauczy się, że za błędy nie ma kary, można wszystko, a pieniądze i żarcie i tak z nieba spadną bo ktoś inny pracuje i mu da. Skoro chce przepierdalać hajs na głupoty to niech sam na to zarobi.
Zgłoś
Avatar
zonk 2017-06-28, 10:37 5
AleDlaczego napisał/a:



To samo. Wiedziałem, że do tego dojdziesz. Sprawa jest prosta - dopóki nie zacznie na siebie zarabiać i dorzucać do domowej kasy albo wyprowadzi to ma przestrzegać narzuconych reguł.


Ty pewnie nigdy nie wróciłeś najebany do domu.
Zgłoś
Avatar
A................o 2017-06-28, 10:39 1
SQT,

Nie zrównuj każdego ze sobą. Nie wszyscy mają ciągoty do chlania i ćpania.
Zgłoś
Avatar
zonk 2017-06-28, 10:41 2
Kto mówi o ciągotach do chlania czy ćpania. Czasami trzeba dać wyszumieć się młodemu człowiekowi. Na ciężkim kacu poczuje co to za kara i będzie miał spokój z piciem.
Zgłoś
Avatar
A................o 2017-06-28, 10:43 4
SQT,

A czy Ty po srogim kacu nagle przestałeś pić?
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie