18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: 5 minut temu
Avatar
Browarowy-Potwór 2014-03-19, 18:10 3
Zgłoś
Avatar
DariuszX 2014-03-19, 18:17 5
Śmiejcie się dalej, ale jak dla mnie ta aplikacja jest świetnym motywatorem żeby doskonalić się w bieganiu i nie tylko.
Zgłoś
Avatar
radzio541 2014-03-19, 18:30 7
Co jak co ale endomondo to zajebista aplikacja.

A osoby mające ból dupy nadal siedzą w erze telefonów na korbkę
Zgłoś
Avatar
squashu 2014-03-19, 18:31 68
@up

jeśli potrzebujesz jakiejś aplikacji do motywacji, to niezłą musisz być życiową łamagą
Zgłoś
Avatar
kalosz90 2014-03-19, 18:46 10
Sam używam endomondo bo po prostu fajnie jest moim zdaniem spojrzeć na przebytą trasę. Nie korzystam jednak z jego funkcji społecznościowych i gardzę ludźmi takimi jakich przytacza @Chytrusek.
Zgłoś
Avatar
DariuszX 2014-03-19, 18:48 5
@squashu może i jestem, przynajmniej coś robię, a nie siedze na dupie
Zgłoś
Avatar
ellsworth 2014-03-19, 18:55 4
radzio541 napisał/a:

Co jak co ale endomondo to zajebista aplikacja.

A osoby mające ból dupy nadal siedzą w erze telefonów na korbkę


A ty jesteś w erze telefonu na sznurku, bo bez ładowarki nawet kilku dni nie dasz rady. Mój poczciwy, ośmioletni Sagem 2 tygodnie trzyma bez najmniejszego problemu.
Zgłoś
Avatar
wku11 2014-03-19, 20:01 5
Endomondo to zajebista aplikacja, pomyślcie jak się czują ludzie z nadwagą jak widzą że znów przebiegłeś 10 km, a on/ona ledwo może dojść do lodówki
Tylko leniwe pizdy wkurwiają się jak ktoś z tego korzysta
Zgłoś
Avatar
Prze-moc 2014-03-19, 20:54
Sie dojebali do endomondo , wstyd wam go włączać bo pokazało by trasę 2 km w 30 min taka prawda , a co do samej aplikacji ja używam nie po to by publikować i się podniecać ile przebiegłem ale mierzy czas wylicza średnią i rysuje trasę co jest po prostu pomocne w analizie swoich treningów , ciężko zmierzyć sobie czas biegając po lesie bo generalnie las nie jest oznakowany słupkami pomiarowymi dystansu . Tyle i huj mnie to że komuś sprawia to ból dupy .
Zgłoś
Avatar
K................t 2014-03-19, 21:06 2
kurwa człowiek tyle czasu biegał czy na rowerze dziarał bez jakiegoś "endomondo" i okazuję się że to się nie liczy, że to wszystko kutas,eh. Cóż to w ogóle to endomondo?
Zgłoś
Avatar
GORG 2014-03-19, 21:16
Prze-moc ciężko zmierzyć sobie czas biegając po lesie bo generalnie las nie jest oznakowany słupkami pomiarowymi dystansu

ja czas mierze stoperem nie odlegloscia...
Zgłoś
Avatar
radzio541 2014-03-19, 21:20
ellsworth napisał/a:


A ty jesteś w erze telefonu na sznurku, bo bez ładowarki nawet kilku dni nie dasz rady. Mój poczciwy, ośmioletni Sagem 2 tygodnie trzyma bez najmniejszego problemu.



Musze cię zaskoczyć bo posiadam smartfona który trzyma na baterii po 4-5 dni.
Zgłoś
Avatar
Wolvek 2014-03-20, 0:23
@ellsworth

Zajebisty masz telefon :V a ja głupi mam wiecznie problem z ładowaniem xperii, w centrum Krakowa, dostęp do jakiegokolwiek gniazda sieciowego/usb jest tak kurewsko trudny w XXIw :V podaj mi dokładny model, prosze
Zgłoś
Avatar
Browarowy-Potwór 2014-03-20, 0:29
Kurwa, aplikacja jako motywacja ? Się uśmiałem. Motywacją są efekty z ćwiczeń.
Biegam, chodzę na siłownię, wieczorami sobie w domu na rowerku ćwiczę i nie potrzebuję aplikacji, żeby się motywować. Stwierdziłem, że trzeba coś z sobą zrobić i tyle. Aplikacja nie zmieni pizdy w sportowca, ani nie zmotywuje kogoś kto nie będzie miał innej motywacji.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie