18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 19:38
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:55
🔥 Pato VS Bandera - teraz popularne
🔥 Nie dzisiaj... nie dzisiaj. - teraz popularne
To była samoobrona
~Sunday • 2021-06-29, 13:30
Tak przynajmniej twierdzi Joe Schilling kick-boxer, zawodnik boksu tajskiego, mieszanych sztuk walki oraz pięściarz, tymczasowy mistrz świata WBC Muay Thai w wadze półciężkiej z 2011 oraz zwycięzca turnieju kickbokserskiego GLORY Middleweight World Championship Tournament z 2013.
Nagranie z minionego weekendu.

Zgłoś
Avatar
Lookas84 2021-06-29, 13:36 12
Całkiem dobrze się samo obronił. A ten w koszuli niesamowicie okrutnie go zaatakował zwyrol jeden. Jak to mawiał Koleś Git "Masz szczęście że mi się nie chciało bić, bo byś wyglądał tak jak ja"
Zgłoś
Avatar
Zakapturzony_Nalesnik 2021-06-29, 13:40 101
Tak wiele osiągnać a w głowie sieczka, widać jak na dłoni ile to było warte. Pół tytuł - pół człowiek.
Zgłoś
Avatar
CheeseBeluga 2021-06-29, 14:02 45
Najlepsze jest to co napisał na swoim instagramie o tym zdarzeniu "Samoobrona w tym kraju nie jest już widocznie tym co była. Nie martwcie się, mam wideo. Kocham was, dziękuję za to, że się o mnie martwicie i wspieracie mnie przy okazji zdarzenia zagrażającego mojemu życiu. Pozdrawiam „The Yard Muay Thai” za przygotowanie mnie na takie sytuacje. Je*ać rasistów."
Zgłoś
Avatar
nebelwerfer 2021-06-29, 14:10
samoobrona szybsza niż atak facet muke chciał mu zrobić i sam sobie zrobił muke haha ciekawa sytuacja. Co na to sedziowie? ja daje 10 na 10.
Zgłoś
Avatar
zdun 2021-06-29, 14:17 5
nieraz najlepszą obroną jest atak, ale nie w tym przypadku
Zgłoś
Avatar
Driver19cm 2021-06-29, 14:24 39
Cytat:

Co na to sedziowie?



No raczej nie będzie miał łatwo

Jako zawodowiec, jako osoba, która ćwiczy i trenuje sztuki walki, jego ręka jest w świetle prawa traktowana jako "biała broń"

A to zonacza, że jeśli kogoś uderzy, to jego ręka jest w świetle prawa karnego, przedłużeniem niebezpiecznego narzędzia

Wyrok pewnie z górnej półki
Zgłoś
Avatar
silwerbalk 2021-06-29, 14:28 5
Samoobrona.....najebany typ chyba siłą umysłu go zaatakował więc ten się bronił fizycznie
Zgłoś
Avatar
Lobo24 2021-06-29, 14:32 65
Widać, że nabuzowany pojeb. Poznałem kilku takich. Psychopaci którzy nie powinni ćwiczyć. Wszystko muszą tłumaczyć na swoją modłę. Mają swój świat. Jeden żonę napierdal, dom regularnie demoluje. Pół miasta potrafi gonić człowieka bo ośmielił się zwrócić mu uwagę.
Mimo to ma powiedzenie - " nie rozumiem ludzi którzy którzy zachowują się agresywnie zamiast pójść na trening".

Nie mniej jednak dalej nie znamy przyczyny. Co powiedział, zrobił kurdupel.
Zgłoś
Avatar
Jebac_pedalarzy 2021-06-29, 14:37 6
Frajerski cwel, nic więcej
Starą pewnie ostro tresuje na kwadracie ale widać to za mało dla niego.
Zgłoś
Avatar
mazga50 2021-06-29, 14:46 34
Samoobrona? Że niby obronił swoje wyjebane w kosmos ego?

Gość go pozwie o kilkadziesiąt milionów i...wygra. Tym razem w Sądzie.
Zgłoś
Avatar
TorkilKoval 2021-06-29, 16:01
Driver19cm napisał/a:

No raczej nie będzie miał łatwo
Jako zawodowiec, jako osoba, która ćwiczy i trenuje sztuki walki, jego ręka jest w świetle prawa traktowana jako "biała broń"
A to zonacza, że jeśli kogoś uderzy, to jego ręka jest w świetle prawa karnego, przedłużeniem niebezpiecznego narzędzia
Wyrok pewnie z górnej półki



Skąd takie informacje?
Zgłoś
Avatar
Res0r 2021-06-29, 16:13 2
mazga50 napisał/a:

Samoobrona? Że niby obronił swoje wyjebane w kosmos ego?
Gość go pozwie o kilkadziesiąt milionów i...wygra. Tym razem w Sądzie.



Oby nie miliardów...
Zgłoś
Avatar
Cryo 2021-06-29, 16:32 9

Takie coś widnieje u tego zwierzęcia
Zgłoś
Avatar
A................r 2021-06-29, 17:28 11
Zakapturzony_Nalesnik napisał/a:

Tak wiele osiągnać a w głowie sieczka, widać jak na dłoni ile to było warte. Pół tytuł - pół człowiek.



chyba cie pojebało, koleś się buja jak jakiś pierdolony rezus, ten chciał przejść to go grzecznie odsunał, a ten dupę pruć zaczyna, to mu wyjebał, to chyba logiczne jest, nie ?
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie