18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 8 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 2024-07-04, 11:38
🔥 "Nietolerancyjna" Hiszpania - popularne w ostatnich 24h
To już nie teorie spiskowe
~Velture • 2024-05-30, 14:17
Cytat:

Właściciel domu w Barcelonie prosi kucającego najeźdźcę, aby opuścił okupowany dom, ale on odmawia i bierze młotek: To teraz mój dom!



Zgłoś
Avatar
oleyu 2024-05-31, 11:06
A teraz taka moda, aby kupować mieszkania i domy w Hiszpanii. Za chwile ktoś poleci do nowozakupionego domu, a tam murzyna
Zgłoś
Avatar
Vegi18 2024-05-31, 12:56
onucek napisał/a:

Za kilka lat będziemy jeździć do zachodniej europy na safari z karabinami.



Za kilka lat obudzimy się w tej samej dziczy, jeżeli teraz na to pozwolimy. Ja już kupuję sobie wiatrówki, zawsze to jakaś obrona.
Zgłoś
Avatar
Zwyrol5000 2024-05-31, 18:50
Geraldinio napisał/a:

Spoko, twój PIS wydał setki tysięcy wiz takim osobnikom i jakoś żaden czarny nie napierdala nas młotkiem na ulicy. Głównie dlatego, że ciężko im konkurować z takimi zjebami jak ty w wyłudzaniu z MOPSów, napierdalaniu się na meczach/marszach niepodległości, czy wypisywaniu faszystowskiego bełkotu.



Aaaa lewar ha ha ha
Zgłoś
Avatar
JackCola 2024-06-01, 14:29 1
Mam nadzieję że nasze sprzedajne elity które kupiły sobie domy w Hiszpani dla własnego bespieczeństwa przed wojną w którą chcą nas wepchnąć będą mieć tam takich współlokatorów . !!!!
Zgłoś
Avatar
silwerbalk 2024-06-02, 3:22
Czarnuch lub pastuch zalągł się w twoim domu bez twojej wiedzy i nie ma zamiaru go opuścić i mówi że to teraz jego posiadłości .... Firma Wpierdol. Profesjonalni masażyści wyjaśnią panu czarnemu że się myli. Ale bym tam bił pieniądze
Zgłoś