18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 18 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
"Tolerancja"
Yurij • 2013-04-24, 17:08
Walka o postęp nigdy się nie kończy

Cytat:

Scantily clad activists of feminist group Femen invaded a conference at a university in Brussels. During the act, demonstrators threw water on the Archbishop of Mechelen-Brussels, Andre-Joseph Leonard. The priest did not react and avoided looking at the activists. The protest was against homophobia, according to international agencies. At the end of the demonstration, the archbishop kissed a picture of the Virgin Mary to leave the room. Born in Ukraine and with subsidiaries in several countries (including Brazil and nations with a Muslim majority), the Femen often campaigning for the rights of women and minorities. One of their banners is the defense of gay marriage.



Zgłoś
Avatar
b................n 2013-04-24, 17:39 7
Przecież to są klasyczni faszyści, totalniacy jebani. Jeszcze mają czelność mówić coś o wolności.
Zgłoś
Avatar
Un_Nem 2013-04-24, 17:40 5
widac bol dupy ksiedza bo nie moze przy kamerze cyckow zobaczyc
Zgłoś
Avatar
shin69 2013-04-24, 18:51 9
Niejebane* zlewaczałe paskudy, niech to samo spróbują zrobić na spotkaniu z przedstawicielem islamu!

*feminazistek nikt nie rucha, bo to sam grzyb i tężec
Zgłoś
Avatar
bartosznowak997 2013-04-24, 19:28 32
tępe lewackie kurwiszony
Zgłoś
Avatar
preliator 2013-04-24, 20:47 2
Ksiądz w skórze czy jakimś innym lateksie?
Zgłoś
Avatar
wbijam 2013-04-24, 21:27
Ciekawe o co poszło.Może to jakiś pedofil ,prawickie pedałki.
Zgłoś
Avatar
Hauer88 2013-04-24, 21:48 67
wbijam napisał/a:

Ciekawe o co poszło.Może to jakiś pedofil ,prawickie pedałki.



Dla Twojej świadomości nadmienię więcej przypadków pedofilii to osoby homoseksualne - na 1000 pedofilów 400 jest homoseksualistami a 1 księdzem - jednakże jedne przypadki są nagłaśniane w mediach, drugie odnośnie pedofilów pedałów już nie.

7dni.wordpress.com/2009/05/14/geje_pedofile/
Zgłoś
Avatar
wbijam 2013-04-24, 22:18 5
A 599 jest hetero. Proszę cię pedryl to pedryl zajebać i spokój.Ale mój drogi, dwóch pedałków
mieszkających sobie razem i ruchających się w dupę nie obchodzi mnie nic ,jak nie robia nic złego.
Złego w moim poszanowaniu godnosci drugiego czlowieka:P

Jeden gej daje drugiemu dupy i na tym się kończy ich szaleństwo.
Jeden normalny okrada tysiące ludzi i to szaleństwo sie nie skończy.
Ale jest papka dla mas,jest o czym mówić i zawsze można odgrzać kotleta/
Zgłoś
Avatar
Hauer88 2013-04-24, 22:48 25
wbijam napisał/a:

A 599 jest hetero.



Nie jest hetero a najzwyczajniej są chorymi na inną seksualną dewiację. Klasyczne pojeby dla których nie ma miejsca w społeczeństwie. Takie przypadki właśnie popiera ta światowa i nowoczesna lewica - banda pedałów i pedofilów jak i innych upośledzeń seksualno-psychicznych.
Zgłoś
Avatar
bartosznowak997 2013-04-25, 12:12 1
dla każdego pedofila jedna kara... kara śmierci...
Zgłoś
Avatar
J................S 2013-04-25, 15:21
Ksiądz się modli żeby mu chuj opadł
Zgłoś
Avatar
Stoho 2013-04-25, 19:16
Głupie baby...
Zgłoś
Avatar
Tassadar 2013-04-25, 19:47
Geje, głupota żeby być fajnym nic pozatym. No może choroba, tak zdecydowanie
Zgłoś
Avatar
Legolas55555 2013-04-25, 19:48 17
Jak mnie to wkurza niemożliwie. Feministki i ich równe prawo. Co ja im jako facet zabrałem? Nic urodziły się miały ten sam system edukacji te same rodziny wszystko to samo. A to że facet jest tym wynalazcą, tym który ma badać świat to nie moja wina, kobieta ma inspirować nie wymyślać co by tu zrobić ze światem. Ja jako większość czuję się dyskryminowany przez feministki które mówią mi że jestem homofobem. Ja się kurwa niczego nie boję, po prostu nie lubię pedałów. Ja nie zakładam ruchu obrony heteroseksualizmu no bo kurde jak by to wyglądało. Mam latać z gołym chujem po mieście i krzyczeć WOLOŚĆ RUCHANIA TYLKO DLA KOBIETY I FACETA. Chore kurwa chore
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie