18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 18:23
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:16
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:44
Avatar
P................8 2013-02-23, 16:32
Jednym słowem mamy u siebie "demokracje" ale mocno okrojoną!!!
Zgłoś
Avatar
samuelson95 2013-02-23, 16:35 46
Sami się nie wybrali...
Zgłoś
Avatar
w................5 2013-02-23, 17:07 3
o kurwa idź z tym na kwejka
Zgłoś
Avatar
Breakdrowser 2013-02-23, 17:18
1:52 och Julia
Zgłoś
Avatar
j................x 2013-02-23, 17:26 2
jeżeli dobrze pamiętam żadnej afery szczepionkowej nie było więcej dzięki niej nie wydaliśmy kilku milionów złotych w bezużyteczne szczepionki
Zgłoś
Avatar
ciasteczkowy-potwór 2013-02-23, 17:45 2
Polacy to sie tylko nauczyli narzekać ze tu ich bija tam im mało płacą to nie ma pracy a kurwa ruszyć wszyscy dupy i rozjebać rząd tego TUSKA zrobić mu z dupy jesień średniowiecza to moze sie cos zmieni
Zgłoś
Avatar
szkaru 2013-02-23, 17:58 5
Opłata za drugi kierunek studiów to genialny pomysł akurat. Jak mnie wkurwiają ważniaki jebane bo studiują 2 kierunki alfy i omegi zasrane: jeden to socjologia, drugi to europeistyka. Albo debil, który złoży papiery na drugi kierunek np. jakiś ciekawy oblegany, zajmie miejsce, a po miesiącu powie, e w sumie nie chce mi się. Mamy darmowe studia, ale niech każdy wybiera kierunek roztropnie, a nie może w nieskończoność studiować.

A poza tym to wiele rzeczy z tego filmiku to bzdury, ale jest też i prawda. Zresztą do dupy zrobiony i wkurwiająca muzyka
Zgłoś
Avatar
Udash 2013-02-23, 18:00 3
Na harda z tą mordą.
Zgłoś
Avatar
Bedzial 2013-02-23, 18:00 10
"Straz miejska bije staruszkow chcacych sie modlic"

Ten tekst mowi wszystko. Jaja sobie robisz tym filmem? Akurat tak sie sklada ze ci "staruszkowie chcacy sie modlic" dostali tam sluszny wpierdol a nawet za maly. Idz siac propagande gdzie indziej. To ze w kraju jest nie najlepiej to kazdy o tym wie ale za sianie takiej propagandy to chuj w dupe z calego serca i przekaz to Jarkowi.
Zgłoś
Avatar
szkaru 2013-02-23, 18:02 2
Oglądam dalej. Brak pomocy dla powiodzian. No akurat oni to dostali, aż za dużo. Wybudowali się w terenach zalewowych, ale się nie ubezpiecze bo przecież państwo mi i tak da. I dostali

chujowy ten filmik, kurwa rudy lis jest chujowy, ale jeszcze chujowsze jest to że opozycja i przeciwnicy nie potrafią zrobić sensownego filmiku, który nie jest napchany ogólnikami, jakąś demagogią, bzdurami i populizmem, bo jest za co krytykować...
Zgłoś
Avatar
kaelem 2013-02-23, 18:03
Na Jarka tak narzekali... wolę afery elit niż afery w społeczeństwie. Z drugiej strony może i dobrze, że tak się dzieje, to pozwala mi być pewnym, że przy urnie, następnym razem będę każdemu skurwysynowi robił inwigilację, nie ważne, czy czuć będzie ode mnie odór sympatii
Zgłoś
Avatar
bavarian 2013-02-23, 18:12 15


Jedyne wyjście:)
Zgłoś
Avatar
korinogaro 2013-02-23, 18:12 1
Afera szczepionkowa była, bo szczepionki nie zostały zakupione nie dlatego bo uznano to za zbędny wydatek czy to, że ta ptasia czy świńska grypa to lipa ale dlatego, że nie było na nie kasy.
Zgłoś
Avatar
fayhan 2013-02-23, 18:15
Nienawiść do policji tak zostałem wychowany , ten kto z nimi trzyma na zawsze jest przegrany
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie