18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:55
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 25 minut temu
Avatar
PieronJasnySzlag 2024-07-31, 18:41 3
Niesamowici są ci uśmiechnięci tęczowi fanatycy tuska. Przez bite 8 lat głośno darli morde nawet na sinice w wodzie że to wina pisu, wszystko wina pisu. Teraz gdy prawie rok rządzi ich uśmiechnieta koalicja to dalej wszystko jest winą pisu
Zgłoś
Avatar
Spychacz 2024-07-31, 19:27
trytodie napisał/a:

@:
Mało kto ogarnia rzeczywistość. Akurat jestem blisko tematu więc mogę przewinąć. Za PISu do kraju wjeżdżał każdy kto miał „zaproszenie od pracodawcy”. Slupy zapraszały np 20 Afgańczyków, żeby ci mogli przejechać przez granicę z wizą pracowniczą. Potem ślad po nich ginął. Pracodawca nie miał tutaj żadnego obowiązku, po prostu dawał info do Urzędu Pracy że się nie stawili. Nie ma i nie było służb które miałyby ich wyłapywać. Zresztą XD - jakby to miało wyglądać? W ten sposób, legalnie, bezpiecznie do naszego kraju wjechali w pizdu ludzi z każdego gównostanu.



mało kto, a na pewno nie Ty. Od lat pracuję w strefie buforowej. Tylu nielegalnych jak za PiSu to nigdy nie przedostało się na nasz teren. Handel wizami wychodzi. Teraz jest w miarę spokój, czasem kilka osób złąpią ale to, co siętu działo 2 lata temu specjalnie TVP pod rządami PiSu nie pokazywało więc bardzo Cię proszę, skończ pierdolić te kocopoły i podszywać się pod kogoś, kogo tutaj nie ma.
Zgłoś
Avatar
runforestrun 2024-07-31, 22:39
miodziot napisał/a:

Miliony xd
I dlatego PIS wybudował płot na granicy i rozpisał referendum, żeby ich nie wpuszczać.
Tak, twój komentarz ma sens xd



Ale sprany mózg. Smutne.
Zgłoś
Avatar
Franz-Maurer 2024-07-31, 22:59 2
Spychacz napisał/a:

mało kto, a na pewno nie Ty. Od lat pracuję w strefie buforowej. Tylu nielegalnych jak za PiSu to nigdy nie przedostało się na nasz teren. Handel wizami wychodzi. Teraz jest w miarę spokój, czasem kilka osób złąpią ale to, co siętu działo 2 lata temu specjalnie TVP pod rządami PiSu nie pokazywało więc bardzo Cię proszę, skończ pierdolić te kocopoły i podszywać się pod kogoś, kogo tutaj nie ma.



Co Ty pierdolisz! Co mają wizy do nielegalnych przekroczeń granicy? PiS nie zgodził się na pontonierzy których wcisnąć siłą chciała Bruksela gdy cała opozycja z wyjątkiem konfederacji darła jape że trzeba przyjmować. Później na granicy z Białorusią blokowali jak mogli przedarcie się imigrantów gdzie znów opozycja odpierdalał szopki i wraz z mediami nawoływała do ich przyjmowania. Jedynie Konfa i PiS są przeciwko pontoniarzom.

Trzeba być pierdolniętym by wypisywać takie głupoty...

______________

Tutaj Kolekcja
Zgłoś
Avatar
okmont111 2024-07-31, 23:45
Miod na moje oczy jak widze te komentarze. Od razu pod postem z murzynem sie wywiazala polityczna dyskusja na temat tego, kto wpuscil tego murzyna - PiS czy KO? hahahah
spierdoliny z PiSu mowia ze zrobila to koalicja i w sumie co z tego ze oni sami wczesniej wpuszczali skoro postawili mur,
a spierdoliny z koalicji mowia ze KO nie zburzyla tego muru (wow zaleta), oraz ze zupelnie nigdzie Tusk nie mowil o wpuszczaniu imigrantow. No ta, bo jak lewackie media nic nie mowia, to sie wam wydaje ze nie wpuszczaja, a tabuny murzynow sie poprostu respia w waszych miastach.
Chcieliscie normalnosc w kraju, a wciaz macie syf pod iluzja normalnosci i to w takim samym wydaniu... debil debila pogania, tyle w temacie.
Zgłoś
Avatar
miodziot 2024-08-01, 11:51 2
runforestrun napisał/a:

Ale sprany mózg. Smutne.



Mówisz o sobie? Słusznie.
Zgłoś
Avatar
runforestrun 2024-08-01, 12:16
miodziot napisał/a:

Mówisz o sobie? Słusznie.



Czuć tą bystrość, przenikliwość umysłu i zdolność do ciętych, a zarazem bardzo inteligentnych ripost. Respect. 😉
Zgłoś
Avatar
Franz-Maurer 2024-08-01, 17:23 2
runforestrun napisał/a:

Czuć tą bystrość, przenikliwość umysłu i zdolność do ciętych, a zarazem bardzo inteligentnych ripost. Respect. 😉



Riposta była trafna skoro uważasz że ma sprany mózg bo uważa że to nie rząd sprowadza na wizy pracownicze.
Ja by poszedł na jego miejscu dalej i odpisał Ci... trzeba mieć mózg by zrozumieć że to pracodawcy zapraszają na wizy a nie rząd....

______________

Tutaj Kolekcja
Zgłoś
Avatar
runforestrun 2024-08-01, 17:44
mariusz3pl napisał/a:

Riposta była trafna skoro uważasz że ma sprany mózg bo uważa że to nie rząd sprowadza na wizy pracownicze.
Ja by poszedł na jego miejscu dalej i odpisał Ci... trzeba mieć mózg by zrozumieć że to pracodawcy zapraszają na wizy a nie rząd....



Kurcze. masz rację sorry. Zapomniałem, że to pracodawcy te wizy wydawali. O ja głupi, dobrze, że są jeszcze mądrzy ludzie którzy potrafią innym wszystko tak jasno i trafnie wytłumaczyć. Dzięki!
Zgłoś
Avatar
Franz-Maurer 2024-08-01, 17:47 2
runforestrun napisał/a:

Kurcze. masz rację sorry. Zapomniałem, że to pracodawcy te wizy wydawali. O ja głupi, dobrze, że są jeszcze mądrzy ludzie którzy potrafią innym wszystko tak jasno i trafnie wytłumaczyć. Dzięki!



Jeśli kandydat spełnia kryteria to urzędnik nie ma powodów by wizy nie wydać. Czy może według Ciebie kryteriów nie ma i urzędnicy wydają według własnego uznania?

______________

Tutaj Kolekcja
Zgłoś
Avatar
runforestrun 2024-08-01, 20:25
mariusz3pl napisał/a:

Jeśli kandydat spełnia kryteria to urzędnik nie ma powodów by wizy nie wydać. Czy może według Ciebie kryteriów nie ma i urzędnicy wydają według własnego uznania?



No, jak dobrze spotkać kogoś kumatego. Bo ja nie wiedziałem, że zasady i warunki wydawania wiz ustalają pracodawcy. Ale i tak PIS nie miałby jak ich dostosować do zmian w globalnym przepływie ludności. Co innego gdyby rządził np. 8 lat. No ale to już czyste dywagacje "Co by było gdyby...".
Zgłoś
Avatar
Franz-Maurer 2024-08-01, 21:30 2
runforestrun napisał/a:

No, jak dobrze spotkać kogoś kumatego. Bo ja nie wiedziałem, że zasady i warunki wydawania wiz ustalają pracodawcy. Ale i tak PIS nie miałby jak ich dostosować do zmian w globalnym przepływie ludności. Co innego gdyby rządził np. 8 lat. No ale to już czyste dywagacje "Co by było gdyby...".



Brniesz... w swoich wywodach ale to że obecny rząd wyraził zgodę na przyjmowanie i pełne utrzymywanie imigrantów bo Bruksela tak każe pomijasz. Twoje wysrywy na poprzedni rząd są chuja warte w obliczu powyższego.
Pozdro

______________

Tutaj Kolekcja
Zgłoś
Avatar
runforestrun 2024-08-01, 21:35
mariusz3pl napisał/a:

Brniesz... w swoich wywodach ale to że obecny rząd wyraził zgodę na przyjmowanie i pełne utrzymywanie imigrantów bo Bruksela tak każe pomijasz. Twoje wysrywy na poprzedni rząd są chuja warte w obliczu powyższego.
Pozdro



Ale po co te nerwy?
Pozdro!
Zgłoś
Avatar
Spychacz 2024-08-02, 18:12
mariusz3pl napisał/a:

Co Ty pierdolisz! Co mają wizy do nielegalnych przekroczeń granicy? PiS nie zgodził się na pontonierzy których wcisnąć siłą chciała Bruksela gdy cała opozycja z wyjątkiem konfederacji darła jape że trzeba przyjmować. Później na granicy z Białorusią blokowali jak mogli przedarcie się imigrantów gdzie znów opozycja odpierdalał szopki i wraz z mediami nawoływała do ich przyjmowania. Jedynie Konfa i PiS są przeciwko pontoniarzom.
Trzeba być pierdolniętym by wypisywać takie głupoty...



debilu, co ma partia polityczna do straży granicznej? czy PiS czy PO , do dzisiejszego dnia blokują maksymalnie jak się da przejście graniczne. Problem w tym, że PiS handlował wizami i mogli przedostać się na nasz teren bez problemu wystarczyła ka$a

[ Dodano 2024-08-02, 18:13 ]
mariusz3pl napisał/a:

Brniesz... w swoich wywodach ale to że obecny rząd wyraził zgodę na przyjmowanie i pełne utrzymywanie imigrantów bo Bruksela tak każe pomijasz. Twoje wysrywy na poprzedni rząd są chuja warte w obliczu powyższego.
Pozdro



pokaż mi akt prawny z UE mówiący o tych bredniach, o których piszesz. Jesteś zwykłym trollem.
Zgłoś
Avatar
Franz-Maurer 2024-08-03, 10:44 2
Spychacz napisał/a:

debilu, co ma partia polityczna do straży granicznej? czy PiS czy PO , do dzisiejszego dnia blokują maksymalnie jak się da przejście graniczne. Problem w tym, że PiS handlował wizami i mogli przedostać się na nasz teren bez problemu wystarczyła ka$a



Grzeczniej chamie.
Gdy rządziła prawica to opozycja (bez Konfy) co odpierdalała na granicy? co robiły media? film zielona granica? Czy prawica w opozycji robi teraz taki cyrk na granicy? Ile tych wiz za łapówkę było, to rząd brał łapówkę czy jakiś idiota z placówki? Prawica jest przeciwko przymusowej relokacji i to jest opinia powszechna tylko takie pajace jak Ty pierdolą inaczej.

Spychacz napisał/a:

pokaż mi akt prawny z UE mówiący o tych bredniach, o których piszesz. Jesteś zwykłym trollem.



W kwietniu było głosowanie parlamecie UE na który przegłosowano pakt migracyjny. Z PO głosowali przeciw co i tak dało większość koalicją rządzącej w parlamencie UE do której PO, należy było to przed eurowyborami więc było to taktyczne zagranie ponieważ znaczna większość Polaków jest przeciwna tym mechanizmom jednak każdy kurwa Polak wie jakie jest rzeczywiste stanowisko PO w sprawie uchodźców. Ponadto PO namiętnie wykonuje polecenia EPL czyli generalnie Niemiec więc czy chcą migrantów czy nie to za nich oni podejmą decyzje reszta to tylko robienie w wała wyborców dopóki opór społeczny będzie tak jednoznaczny. Dodam tylko że z obecnego rządu Lewica była za paktem a PSL przeciw i jedynie PSL ma dość konserwatywne poglądy i niezależnie od sytuacji może głosować przeciwko tym rozwiązaniom więc stul dziób bo żadnego pojęcia nie masz.

______________

Tutaj Kolekcja
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie  
Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji zobligowała nas do oznaczania kategorii wiekowych materiałów wideo wgranych na nasze serwery, pomimo tego iż na całej stronie mamy oznaczenie że strona jest przeznaczona wyłącznie dla użytkowników pełnoletnich. W związku z tym, zgodnie ze specyfikacją z tej strony oznaczyliśmy wszystkie materiały jako dozwolone od lat 18.

Jeśli chcesz wyłączyć to oznaczenie zaznacz poniższą zgodę:

  Przyjmuję do wiadomości, że wszystkie materiały audiowizualne wgrane na serwery na tej stronie przeznaczone są dla osób pełnoletnich i wyrażam zgodę na nie oznaczanie poszczególnych materiałów symbolem dozwolone od lat 18 na odtwarzaczu filmów