18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:55
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 12:06
Avatar
BrianGriffin 2024-07-30, 12:33
miodziot napisał/a:

Miliony xd
I dlatego PIS wybudował płot na granicy i rozpisał referendum, żeby ich nie wpuszczać.
Tak, twój komentarz ma sens xd



eh dziecko, jeszcze musisz trochę pożyć

______________

Antynatalizm - szanuję.
Zgłoś
Avatar
Borasek666 2024-07-30, 13:03 4
mun66 napisał/a:

To zabawne, bo to PIS sprowadził ich setki tysięcy.



Tak masz rację, tylko odpowiedź mi dlaczego po 8 miesiącach rządów KO ludzie się skarżą dopiero i nagrywają takie akcje jak skakanie do aucie komuś w Wawie.
Chcesz mi powiedzieć że PiS powiedział migrantom po naszej przegranej róbcie zamieszki , srajcie do wody i takie tam xD hahahaha. Nie można być fanatykiem KO jak i PiS.
Zgłoś
Avatar
ciekawyzUK 2024-07-30, 13:28
trytodie napisał/a:

@:
Mało kto ogarnia rzeczywistość. Akurat jestem blisko tematu więc mogę przewinąć. Za PISu do kraju wjeżdżał każdy kto miał „zaproszenie od pracodawcy”. Slupy zapraszały np 20 Afgańczyków, żeby ci mogli przejechać przez granicę z wizą pracowniczą. Potem ślad po nich ginął. Pracodawca nie miał tutaj żadnego obowiązku, po prostu dawał info do Urzędu Pracy że się nie stawili. Nie ma i nie było służb które miałyby ich wyłapywać. Zresztą XD - jakby to miało wyglądać? W ten sposób, legalnie, bezpiecznie do naszego kraju wjechali w pizdu ludzi z każdego gównostanu.



Dodam ze filmowcy z Indii rowniez dostawali wizy i ciekawością jest to ze nikt o nich nic nie wiedział, po drugie gościu który wystawiał wizy czy tez kazał wystawiać te wizy to dobry kuzyn gościa który miał agencje pracy gdzie potrzebował tych ludzi do pracy za co każdy z nich dostawał kasę już nie wspomnę o spawaczach z Afganistanu... PiS tak ruchał Polaków żeby tylko nikt o niczym sie nie dowiedział... przypomnę wam tylko covida co milicja robiła z naszymi obywatelami !!! za co odpowiedzialny byl jarus !!
Zgłoś
Avatar
bebini 2024-07-30, 15:35 1
PIS, PO, KO, Lewica to jeden syf
przestańcie na nich głosować
Zgłoś
Avatar
i................9 2024-07-30, 15:44 1
trytodie napisał/a:

@:
Mało kto ogarnia rzeczywistość. Akurat jestem blisko tematu więc mogę przewinąć. Za PISu do kraju wjeżdżał każdy kto miał „zaproszenie od pracodawcy”. Slupy zapraszały np 20 Afgańczyków, żeby ci mogli przejechać przez granicę z wizą pracowniczą. Potem ślad po nich ginął. Pracodawca nie miał tutaj żadnego obowiązku, po prostu dawał info do Urzędu Pracy że się nie stawili. Nie ma i nie było służb które miałyby ich wyłapywać. Zresztą XD - jakby to miało wyglądać? W ten sposób, legalnie, bezpiecznie do naszego kraju wjechali w pizdu ludzi z każdego gównostanu.



I czy teraz coś się zmieniło?
Zgłoś
Avatar
n1ck.ee 2024-07-30, 18:29
To jest piękne, wow!
Zgłoś
Avatar
SokZtućka 2024-07-30, 18:32 1
Coś pięknego, brawo Terminator, jak zwykle w punkt. Jechać z tymi lewackimi kurwami
Zgłoś
Avatar
k................8 2024-07-30, 19:15 2
mun66 napisał/a:

To zabawne, bo to PIS sprowadził ich setki tysięcy.



Mama ci mówiła? Czy od rudego słyszałeś? Że też nie powiedzieli co od razu że przyjechało setki milionów
Zgłoś
Avatar
miodziot 2024-07-30, 19:42
trytodie napisał/a:

@:
Otrząśnij się i przestań wierzyć we wszystko w co mówią w telewizji. Polityka to jedna wielka hipokryzja. Dzieł i rządź.
Dokładnie tak jest. PiS nie zbudował przecież płotu żeby uchodźcy nie mogli wejść. Odpowiedzi w referendum gówno ich interesowały (o ile w ogóle można to nazwać referendum). Zapytali ludzi o zdanie na temat czegokolwiek po 8 latach ? XD teraz wiem skąd się biorą ich wyborcy, są ludzie którzy to wszystko łykają, tacy jak Ty.



Wytrzeźwiej. Widać, że poza sadolem nie wychodzisz nawet z domu.

[ Dodano 2024-07-30, 19:43 ]
BrianGriffin napisał/a:

eh dziecko, jeszcze musisz trochę pożyć



Wzajemnie xD

[ Dodano 2024-07-30, 19:45 ]
spike2222 napisał/a:

zbudowali płot za kilkaset milionów, który można lewarkiem otworzyć Ciekawe, kto przytulił kase, bo ogrodzenie w moim domu jest trwalsze. PO wprowadziło 5km teren z zakazem wstępu i wyłapują ciapatych - zrobili coś, czego PiSowi się nie udało...



I tak ich skutecznie wyłapują, że jeden skacze po aucie w stolicy, inny biega nago po parku, a jeszcze kolejny załatwia się do zalewu. Niesamowicie skuteczny jest ten twój tussk i PO xD

P.S. czyli jak by nie było płotu za kilkaset milionów, to byłoby trudniej przejść niż obecnie, używając lewarka?? xD xD
Zgłoś
Avatar
kernelstrong 2024-07-30, 21:18 3
mun66 napisał/a:

To zabawne, bo to PIS sprowadził ich setki tysięcy.



Ty odmóżdżony lewaku bez rozumu, wiesz co to emigrant zarobkowy, a przymusowy. Powiem ci bo jesteś sierotą obrzyganą i trzeba ci tłumaczyć . Zarobkowy przyjechał tu zarobić pieniądze i spróbuje sie asymilować z nami, będzie zarabiał na dom i utrzymanie, a przymusowy będzie gwałcił i pluł ci w ryj . Czy ty w ogóle rozumiesz co się do ciebie mówi? Czy ty w ogóle wiesz jaka to różnica? Więc skończ już pieprzyć o PiS ie bo nie wziąłeś karty do głosowania w referendum, a teraz będziesz się udzielał. Wtedy się nie udzielałeś i teraz też się nie udzielaj.
Zgłoś
Avatar
Franz-Maurer 2024-07-30, 21:42
spike2222 napisał/a:

A co mają jacyś z dupy aktywiści do płotu, którego można lewarkiem otworzyć? Za bardzo nie rozumiem tego porównania. Od roku słysze, że Tusk będzie zapraszał imigrantów z BIałorusi i będzie ich z kwiatami witał. Tymczasem wprowadził 5km strefe buforową mimo prostestów okolicznych mieszkańców. Trzeba przyznać, że podobny pomysł mial PiS...ale mieszkańcy się burzyli (tej buforowej strefy)i PiS zaczął trząść portkami i zrezygnował. Tusk to wprowadził. O tym ani słowa nie powiesz? Dalej twierdzisz, że zaprasza imigrantów na kawke?



Jedyne skuteczne powstrzymanie uchodźców to zaminowanie granicy + użycie broni przez polskie służby.
Czy znawco widziałeś ogrodzenia/mury/płoty w innych krajach w ty ten USA-Meksyk. Wszystkie pokonują uchodźcy, różnią się kosztem wykonania ale to nie najważniejsze. Najważniejsze jest to że w naszym przypadku służby z drugiej strony organizują i wspierają imigrantów przy jednoczesnym ograniczeniem możliwości użycia siły przez polskie służb. Jak pis rządził to lewactwo robiło co mogło by tam chujnia trwała w najlepsze., gdy lewactwo doszło do władzy to sobie już nie przeszkadzają ale służby wciąż chuja mogą.

______________

Tutaj Kolekcja
Zgłoś
Avatar
mun66 2024-07-30, 22:02
kernelstrong napisał/a:

Ty odmóżdżony lewaku bez rozumu, wiesz co to emigrant zarobkowy, a przymusowy. Powiem ci bo jesteś sierotą obrzyganą i trzeba ci tłumaczyć . Zarobkowy przyjechał tu zarobić pieniądze i spróbuje sie asymilować z nami, będzie zarabiał na dom i utrzymanie, a przymusowy będzie gwałcił i pluł ci w ryj . Czy ty w ogóle rozumiesz co się do ciebie mówi? Czy ty w ogóle wiesz jaka to różnica? Więc skończ już pieprzyć o PiS ie bo nie wziąłeś karty do głosowania w referendum, a teraz będziesz się udzielał. Wtedy się nie udzielałeś i teraz też się nie udzielaj.



odmóżdżony cię zrobił. nagle wam się migranci podobają. bo pracują. ))))))

[ Dodano 2024-07-30, 22:03 ]
Borasek666 napisał/a:

Tak masz rację, tylko odpowiedź mi dlaczego po 8 miesiącach rządów KO ludzie się skarżą dopiero i nagrywają takie akcje jak skakanie do aucie komuś w Wawie.
Chcesz mi powiedzieć że PiS powiedział migrantom po naszej przegranej róbcie zamieszki , srajcie do wody i takie tam xD hahahaha. Nie można być fanatykiem KO jak i PiS.



Bo nagłaśniają to trollownie. dlatego nagle wszędzie to widzisz. jesteście manipulowani jak upośledzone dzieci.
Zgłoś
Avatar
Franz-Maurer 2024-07-30, 22:26 1
mun66 napisał/a:

odmóżdżony cię zrobił. nagle wam się migranci podobają. bo pracują. ))))))
Bo nagłaśniają to trollownie. dlatego nagle wszędzie to widzisz. jesteście manipulowani jak upośledzone dzieci.



Jak przyjeżdżają obcokrajowcy pracować to ok czego nie rozumiesz? Polacy nie pracowali w Libii i w Iraku?

______________

Tutaj Kolekcja
Zgłoś
Avatar
azbdfcda 2024-07-31, 2:27 2
raczej Kałolicija Obywatelska
Zgłoś
Avatar
sameshitman 2024-07-31, 2:57 2
Tak PIS nasprowadzał, przez 8 miesięcy nie nauczyli się korzystać z WC. No i teraz wyleźli z nor, bo ciepło.

Widzę, ze sadistic to dalej elita elit interentu. JPRDL
Jeszcze jakiś orzeł snuje terorie- "byłem blisko chłopaki, powiem wam jak było".
Gówno mnie obchodzi PIS gówno mnie obchodzi PO, Konfa czy lewary zeszmaciałe.
To, co macie teraz, to dopiero początek. Oficjalnie się przyznawać, że głosowało się na to gówno z grafiki, a teraz piszczeć i zwalać na poprzedników XD
To tylko pokazuje, ze ten portal odwiedzając szczyle, które w latach, kiedy Tusk z ekipą rujnowali ten kraj, większość jeszcze przeskakiwała z jądra na jądro u swojego starego, srała w pieluchy, albo zastanawiała się czy dzisiaj będzie kartkówka z gegry.

Adios.. czempioni.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie  
Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji zobligowała nas do oznaczania kategorii wiekowych materiałów wideo wgranych na nasze serwery, pomimo tego iż na całej stronie mamy oznaczenie że strona jest przeznaczona wyłącznie dla użytkowników pełnoletnich. W związku z tym, zgodnie ze specyfikacją z tej strony oznaczyliśmy wszystkie materiały jako dozwolone od lat 18.

Jeśli chcesz wyłączyć to oznaczenie zaznacz poniższą zgodę:

  Przyjmuję do wiadomości, że wszystkie materiały audiowizualne wgrane na serwery na tej stronie przeznaczone są dla osób pełnoletnich i wyrażam zgodę na nie oznaczanie poszczególnych materiałów symbolem dozwolone od lat 18 na odtwarzaczu filmów