18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Trafił głąb na głąba
~Angel • 2017-07-24, 12:26
Zaczyna się od 1:14



Tirowcem okazuje się Artur Szpilka z Krakowa

Zgłoś
Avatar
~Velture 2017-07-25, 18:58 2
Dexterous napisał/a:



Ja tylko chciałem powiedzieć, że gdyby się tryknęli, to racja by była po stronie busa.


Nie kurwa. Nie byłaby.
Ja pierdolę. Przyznaj się w końcu do błędu a nie brniesz w zaparte pierdoląc od rzeczy.
Zgłoś
Avatar
Radbug 2017-07-25, 19:24 2
Hahahaha ale beka dwóch idiotów na drodze, o kurwa, co za patologia, co za głąby, jak się tak można zachowywać?!!!11!11!

Śmieszne nie? A sami zachowujecie się IDENTYCZNIE. Velture i Dexterous wraz z popierajacymi ich ludźmi. Równie dobrze moglibyście zamienić się miejscami z "bohaterami" tych filmików i na pewno "fabuła" by na tym nie ucierpiała. Jeden myśli ze ma racje i nie wymusił pierwszeństwa (tirowiec Velture). Drugi że musiał hamować i racja jest po jego stronie (busiarz Dexterous). I oczywiście wyzywają się nawzajem z tą różnicą, ze nie przez CB radio a na forum...

Trafił głąb na głąba...tytuł odnosi się nie tylko do osób przedstawionych na filmiku...

ukryta treść
Bez urazy chłopaki. To nic osobistego, ale obaj zachowujecie się jak dzieci w piaskownicy. Jeden napisał, ze jego zdaniem było tak, drugi, ze inaczej. Nie można było na tym zakończyć? Serio to powód, żeby ciągnąć tą "dyskusję" przez kolejnych 6 stron i pisać dokładnie to samo tylko coraz ostrzejszymi słowami?
Zgłoś
Avatar
Dexterous 2017-07-25, 19:56 2
Velture napisał/a:


Nie kurwa. Nie byłaby.
Ja pierdolę. Przyznaj się w końcu do błędu a nie brniesz w zaparte pierdoląc od rzeczy.



Nie przekonały mnie Twoje argumenty. Ciebie moje również. Więc sam też pierdolisz i brniesz w zaparte

I tak kurwa, byłaby.

@Radbug całkowicie się zgadzam, ale mnie już to zaczęło bawić
Już nawet chuj z tym, kto ma rację, ale ta dyskusja jest zabawna

EDIT:

No dobra Velture, może masz trochę racji i trochę popłynąłem...
Zgłoś