18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Trafił głąb na głąba
~Angel • 2017-07-24, 12:26
Zaczyna się od 1:14



Tirowcem okazuje się Artur Szpilka z Krakowa

Zgłoś
Avatar
Dexterous 2017-07-24, 22:51 2
Nie warto było. Antypolakami jesteście, a ja już mam bilet kupiony i wypierdolę jeszcze dzisiaj z Polski.

Zgłoś
Avatar
bandzior667 2017-07-24, 22:54 1
I jeden i drugi trąci patolą.. takich pseudo profesjonalistów na drogach jest od chuja i każdy chce zabłysnąć, aczkolwiek w tym wypadku geniusz obu wziął górę.
Zgłoś
Avatar
brzydkizlyiszczery 2017-07-24, 23:09 1
Takie wymuszenie to nie żadne wymuszenie , każdy sędzia by to stwierdził . Gdyby doszło do stłuczki 90% orzekła by o winie nagrywającego gdyż miał możliwość uniknięcia kolizji wyhamowując pojazd, powołując się na " zasadę unikania wszelkich działań niepożądanych" Która w skrócie interpretacji SN mówi : " Przepisy nakładają na każdego uczestnika ruchu drogowego obowiązek unikania działań utrudniających lub tamujących ruch. Takie sytuacje występują wówczas , gdy inny uczestnik ruchu drogowego nie może korzystać w pełni ze swoich praw z powodu nieprawidłowości zachowań innego uczestnika ruchu.. " także nie cwaniakujcie za dużo , kultury na drodze życzę i dobrego wychowania
Zgłoś
Avatar
tony091 2017-07-24, 23:09 1
Tam ni chuja wymuszenia nie bylo. Gość z busa drazliwie zaczol temat zwracania uwagi ze mogl go puścić bo ten byl rozbujany. A Bear Gryls zaczol zabawy z hebelkiem i zaczął kutasami rzucać. No pseudo pojeb. Jeden i drugi zachowanie na poziomie piaskownicy... Zamiast zagajic żeby dal cynka jak będzie miejsca i żeby go puścił to sie piłują jak dwa pawiany na gałęzi. A akcja scyzoryk to juz wogole lac mi sie chce ze śmiechu..... Ehhh trafi na takiego co mu giwere na kulki albo na wodę pokaze i zestaw do setki czas wykręci jak Bugatti. Zasada jest prosta na każdego kozaka znajdzie sie większy kozak.
Zgłoś
Avatar
waski90 2017-07-25, 1:02 1
Ale ten @Dexterous jest przyjebany, dostaje racjonalne argumenty i dalej pierdoli swoje farzmazony.
Zgłoś
Avatar
ElektrycznyMordulec 2017-07-25, 3:11
No jak chuj daleko był, niewiem o co się pluje Pan nagrywający widziałem gorsze przypadki.
Zgłoś
Avatar
wormgoro 2017-07-25, 8:14 2
waski90 napisał/a:

Ale ten @Dexterous jest przyjebany, dostaje racjonalne argumenty i dalej pierdoli swoje farzmazony.



Jest taka grupa osób w społeczeństwie (każdy z nas się z nią kiedyś spotkał) która za huj nie przyzna ci racji mimo że po którymś logicznym argumencie pojęła że pierdoli głupoty.
Zgłoś
Avatar
~Velture 2017-07-25, 8:45
Co do Dexterosa to może on to nagrywał? To by wiele wyjaśniało.

Dexterous napisał/a:

(...)ja już mam bilet kupiony i wypierdolę jeszcze dzisiaj z Polski.


Pics or it didn't happen
Zgłoś
Avatar
BrianGriffin 2017-07-25, 9:23
Blendzioł napisał/a:

czy ja tam dobrze widzę? jakiś debil zainstalował słupki na pasie pobocza?



Pewnie dlatego, że cebulaki dalej nie rozumieją, że pobocze nie jest od jazdy pojazdem silnikowym. Dlatego trzeba stawiać słupki.
Zgłoś
Avatar
antomatic 2017-07-25, 10:18
Dexterous napisał/a:



W przypadku dużych zestawów wszystko działa trochę inaczej niż na osobówkach - znacznie dłuższa droga hamowania, dłuższy czas reakcji, większe siły itd.



Z jakiej racji w dużych zestawach występuje dłuższy czas reakcji?
Zgłoś
Avatar
Dexterous 2017-07-25, 10:24
Velture napisał/a:

Co do Dexterosa to może on to nagrywał? To by wiele wyjaśniało.



No niestety to nie ja nagrywałem. Na pewno bym się nie dał wciągnąć w głupkowaty roadrage jakiemuś idiocie.

No ale widzę, że debilom nie przetłumaczę, także chuj z wami

Velture napisał/a:


Pics or it didn't happen



Żartowałem. Zostanę tu i będę Cię wkurwiał już do końca Twoich dni
Zgłoś
Avatar
~Velture 2017-07-25, 11:54 1
Dexterous napisał/a:



No niestety to nie ja nagrywałem. Na pewno bym się nie dał wciągnąć w głupkowaty roadrage jakiemuś idiocie.

No ale widzę, że debilom nie przetłumaczę, także chuj z wami

Żartowałem. Zostanę tu i będę Cię wkurwiał już do końca Twoich dni


Zastanawiałeś się kiedyś jakie może być prawdopodobieństwo, że jesteś jedynym człowiekiem który ma rację a wszyscy inni się mylą?
Zgłoś
Avatar
Dexterous 2017-07-25, 13:07
Velture napisał/a:


Zastanawiałeś się kiedyś jakie może być prawdopodobieństwo, że jesteś jedynym człowiekiem który ma rację a wszyscy inni się mylą?



Jestem w mniejszości, a nie jedyny. Jako jedynemu chciało mi się tę dyskusję ciągnąć

Problem jest w tym, że tu zaraz wszyscy sobie dopierdalają i wchodzą w skrajności. Od początku mówię, że tu się nic wielkiego nie stało - obaj debile, bo jeden niepotrzebnie ryja w ogóle otwierał przez radio i robił dramę, a drugi debil no tu już chyba nie trzeba komentować. Ja tylko chciałem powiedzieć, że gdyby się tryknęli, to racja by była po stronie busa. Ale się kurwa nie tryknęli i praktycznie 0% szans, że w ogóle mogłoby do tego dość w tej sytuacji. Przydałby się tu jakiś doświadczony policjant z drogówki, to by rozstrzygnął spór.
Zgłoś
Avatar
BrianGriffin 2017-07-25, 14:44 1
@upy

Wymuszenie pierwszeństwa jest wtedy, gdy zmuszamy drugiego kierującego do wykonania manewru jakim jest zmiana toru jazdy lub znaczne zmniejszenie prędkości. Wszyscy widzimy, że nic takiego nie nastąpiło i temat jest zakończony.
Zgłoś
Avatar
piotrekt1976 2017-07-25, 15:30
Policja nie bedzie zwracac uwagi na pyskowke tylko na sam fakt napasci z nozem reku, dodatkow uszkodzenie mienia ,a w momencie kiedy zjebany koles z tira pocial opony to juz podchodzi nie pod usilowanie tylko pod czynna napasc z niebezpiecznym narzedziem. A to juz jest srogi wyrok.
Pan z tira ewidentnie kwalifikuje sie Art 280 par 2....
Niby glupia pyskowka ale teoretycznie jesli nagranie trafi na policje to tutaj jest prokurator w akcji z automatu...

Art. 278. § 1. Kto zabiera w celu przywłaszczenia cudzą rzecz ruchomą,
podlega karze pozbawienia wolności od 3 miesięcy do lat 5.

Art. 280. § 1. Kto kradnie, używając przemocy wobec osoby lub grożąc natychmiastowym jej użyciem albo doprowadzając człowieka do stanu nieprzytomności lub bezbronności,
podlega karze pozbawienia wolności od lat 2 do 12.
§ 2. Jeżeli sprawca rozboju posługuje się bronią palną, nożem lub innym podobnie niebezpiecznym przedmiotem lub środkiem obezwładniającym albo działa w inny sposób bezpośrednio zagrażający życiu lub wspólnie z inną osobą, która posługuje się taką bronią, przedmiotem, środkiem lub sposobem,
podlega karze pozbawienia wolności na czas nie krótszy od lat 3.

Nie rozumiem ludzi, serio czasem odnosze wrazenie ze niektorzy powinni zostac w jaskiniach bo tam ich miejsce. Masakra wysakiwac do kogos z nozem bo ci powiedzial pare slow. Ludzie sa popierdolieni , i na dodatek nie mysla o konsekwencjach. Pozniej taki Janusz bedzie kurwa plakac w sadzie i sie zalic ze ktos go sprowokowal. Noo kurwa jak wylatujesz do kogos z nozem to nie licz na lagodny wyrok, a sam fakt pociecia opon tylko pokazuje ze byla bardzo duza szansa ze Janusz z tira byl gotow pociac goscia z busa...
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie