18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Trafił głąb na głąba
~Angel • 2017-07-24, 12:26
Zaczyna się od 1:14



Tirowcem okazuje się Artur Szpilka z Krakowa

Zgłoś
Avatar
SpeedyG 2017-07-24, 21:04 5
Dexterous,
Jesteś kierowcą zawodowym, że piszesz takie bzdury?
Jeżeli dochodzi do stłuczki w takim wypadku jak na filmie, to policjanci orzekają winę po uszkodzeniach pojazdów. Jeżeli nie ma kamer, świadków, itp to zasada działa tak : jeżeli samochód A jadący drogą z pierwszeństwem walnął w bok pojazdu wjeżdżającego z drogi podporządkowanej B na drogę z pierwszeństwem to jest to wina pojazdu B - w tym wypadku kierowcy ciężarówki.
Jeżeli kierowca A (busa) uderzył w tył pojazdu B (TIRa), który zdążył już wjechać na drogę z pierwszeństwem to jest to wina kierowcy A.
Na drodze był znak ostrzegający o niebezpiecznym skrzyżowaniu, a w polskich przepisach panuje zasada o ograniczonym zaufaniu.
Sebix też nie musiał nawet mocno hamować, wystarczyło odpuścić gaz i jak mu serio szkoda klocków hamulcowych to mógł zredukować bieg.
Debil kupił sobie kamerkę i jeszcze prowokuje na CB, myśli że jest bezkarny. Dobrze, że TIRowiec go postraszył, szkoda tylko że zamiast noża nie miał gazu łzawiącego i nie wpuścił tym baranom do busa. Teraz chłop będzie mógł mieć, kłopoty.
Zgłoś
Avatar
czerczil 2017-07-24, 21:06 1
co to za rapier jechal tym tirem?
Zgłoś
Avatar
BrianGriffin 2017-07-24, 21:19 1
Jeden i drugi to przykład czystego polactwa, dla którego powinien zapłonąć piec.
Zgłoś
Avatar
tarcer123 2017-07-24, 21:20 2
SpeedyG napisał/a:

Dobrze, że TIRowiec go postraszył, szkoda tylko że zamiast noża nie miał gazu łzawiącego i nie wpuścił tym baranom do busa. Teraz chłop będzie mógł mieć, kłopoty



No sorry ale jak ktoś na zwrócenie uwagi przez CB jakiegoś lalusia tak reaguje a na końcu wyskakuje z nożem to coś z nim musi być nie tak.

Jak każdy zacznie wylatywać z kosą bo ktoś komuś coś tam to zrobi się druga Kambodża.

Niestety ale ten filmik dowodzi że pierwsze i okresowe badania i psychotesty dla kierowców zawodowych są nieskuteczne i nie spełniają swojej funkcji.

Nie powiem jak miałem gorszy dzień to zdarzyło mi się kogoś zwyzywać zwłaszcza że ten ktoś nie miał racji a wpierdolił mi się pod samą kabinę. Ale nigdy nie przyszłoby mi do głowy żeby ganiać z kosą.

To co widzimy na filmie to zachowania skrajnie patologiczne zarówno trakera i tego co nagrywa. Po prostu na drodze spotkali się PANISKO i NERWUSEK.
Zgłoś
Avatar
enavax 2017-07-24, 21:24 5
Dexterous, ale ty jesteś przyjebany. Przez takich zjebów myślących jak ty tworzą się kurwa korki. Pizdy się boją włączać do ruchu bo pół kilometra dalej coś jedzie i stoją i czekają na pustą drogę.
Zgłoś
Avatar
tarcer123 2017-07-24, 21:26 2
enavax, Imponujesz mi dziewczyno. Pewnie lubisz ostrą jazdę. Jak byś chciała pośmigać to daj znać na PW.
Zgłoś
Avatar
zairland 2017-07-24, 21:33 2
SpeedyG napisał/a:

Dexterous
Debil kupił sobie kamerkę i jeszcze prowokuje na CB, myśli że jest bezkarny. Dobrze, że TIRowiec go postraszył, szkoda tylko że zamiast noża nie miał gazu łzawiącego i nie wpuścił tym baranom do busa. Teraz chłop będzie mógł mieć, kłopoty.


Dałem ci piwo za pierwszą część posta, ale za zacytowany fragment powinieneś dla dobra innych nie kierować pojazdów mechanicznych. Kurwa- normalny człowiek powiedziałby "pocałuj mnie w dupę" i na tym zakończyłby rozmowę i wyłączył CB na minutę żeby nie gadać z debilem. A za bieganie z nożem czy gazem za byle pyskówkę nasze drogi wglądałyby jak prowincjonalne miasta Kolumbii albo Meksyku- same morderstwa, bo ja mam rację…
Zgłoś
Avatar
Dexterous 2017-07-24, 21:57 2
SpeedyG napisał/a:

Dexterous,
Jeżeli dochodzi do stłuczki w takim wypadku jak na filmie, to policjanci orzekają winę po uszkodzeniach pojazdów. Jeżeli nie ma kamer, świadków, itp to zasada działa tak : jeżeli samochód A jadący drogą z pierwszeństwem walnął w bok pojazdu wjeżdżającego z drogi podporządkowanej B na drogę z pierwszeństwem to jest to wina pojazdu B - w tym wypadku kierowcy ciężarówki.



Wiesz, zasadniczo jak nie ma kamer, to taxi może się zatrzymać, wrzucić wsteczny i się w Ciebie wpierdolić. Potem zadzwonić na policję i mówić, że mu wjechałeś w dupę . Wniosek z tego sam wyciągnij.

enavax napisał/a:

Dexterous, ale ty jesteś przyjebany. Przez takich zjebów myślących jak ty tworzą się kurwa korki. Pizdy się boją włączać do ruchu bo pół kilometra dalej coś jedzie i stoją i czekają na pustą drogę.



Zdecydowanie większym problemem na drodze, są głupie pizdunie jak ty, które bez pozwolenia wyszły z kuchni i wsiadły do aut
Zgłoś
Avatar
~Velture 2017-07-24, 22:03 4
Dexterous, weź ty już kurwa wyłącz komputer i zjedz tego jebanego snickersa.

Nie jestem w stanie ciebie przekonać, że tir włączył się prawidłowo do ruchu i był już w ruchu bo ty dalej pierdolisz swoje urojenia.
Odstaw co tam ćpasz a jeśli nie ćpasz to idź do lekarza po receptę bo żal dupę ściska, że są tak myślący ludzie na świecie jak ty.

Na filmie nie ma wymuszenia pierwszeństwa a ty pierdolisz.
Zgłoś
Avatar
Karsa 2017-07-24, 22:05 1
@Dexeterous
Ok, nie jeździłem busami i się nie znam ale google pokazuje mi tylko busy do 3,5t. Zakładając, że miał przyczepkę i był załadowany na maksa daje to 7t. Troszkę daleko do kilkudziesięciu ton.

Chociaż jeśli chodzi o głupie pizdy masz rację i za to piwo
Zgłoś
Avatar
SpeedyG 2017-07-24, 22:07 1
zairland, tarcer123,
Zobaczcie, że filmik jest urwany i podzielony na dwie części więc nie wiadomo co przez czas zjazdu na parking(zajazd) gadali nasi bohaterowie. Pewnie wyzywali go jeszcze bardziej.
Po drugie to wyszedłbyś do kilku nieznajomych gości, po takiej gadce w trasie sam bez żadnego zabezpieczenia? Przecież tam nikogo nie było, kto mógłby pomóc.
Przebijanie opon to nic nadzwyczajnego, słyszałem dużo takich historii bo mój ojciec jest kierowcą ciężarówki. Słyszałem dużo straszniejsze jak w latach 80-90 rabowali ciężarówki. W nocy, gdzieś w lesie wychodził koleś na środek drogi (często prostytutki) chcąc zatrzymać samochód. Kierowcy ciężarówek często nawet nie zwalniali i jak koleś kub dziwka nie zdążyli zejść z drogi to ginęli.

Dobra ale rozpisałem się, chcąc tylko dodać że kurwa dobrze tym Sebixom, bo kurwa niszczą kulturę CBradiowców. Zamiast powiedzieć mu normalnie, lub w żarcie że wymusił (chociaż nie wymusił pierwszeństwa) to specjalnie prowokują, żeby mieć materiał na wykop. heh
Na częstotliwościach CB w większości czasu panuje pełna kulturka. Poinformują Cię o korkach, jak je objechać, misiach, fotoradarach, jak się zgubisz to powiedzą jak trafić do celu. Dużo razy jadąc osobówką na wąskich krętych drogach ustalałem manewr wyprzedzania z TIRowcami, którzy pomagali mi bezpiecznie ich wyprzedzić. Pełna kulturka i profesja. Tacy debile wszystko psują. Jeszcze te murzyńskie rapsy dla patoli.
Zgłoś
Avatar
Be6he6mo6th 2017-07-24, 22:10 3
@Dexterous

Załóżmy przykładowo że masz rację. No i co, uważasz że reszta innych osób się myli, a tylko Ty masz rację? Przeczytałem wszystkie posty w temacie, a tylko Ty bronisz busiarza, jak jakis pierdolony kodziarz. Pewnie też chodzisz na marsze szKODników i protestujesz że nie ma demokracji, chociaż niby jest bo pozwalają Ci protestować, no ale Ty wiesz najlepiej lol.
I jeszcze obzywasz innych, od pizd od chłopczyków od ciot, duże mniemanie masz o sobie zadufany w siebie syneczku.
Oby życie nie raz Ci zajebało z liscia w ryj.
BTW nie karmcie trolla, bo z koniem się nie kopie.
Zgłoś
Avatar
baxter 2017-07-24, 22:13 2
nie ma wymuszenia, za kamerką zjeb któremu się nudzi i ma sieczkę w głowie, z nożem idiota ze słabymi nerwami który dał się podpuścić, tyle w temacie
Zgłoś
Avatar
Molibdenowy_Rysio 2017-07-24, 22:23 1
ten co nagywał to jakiś pajac, kupił pewnie kamerke na odpuście ojciec z ormo i zostało we krwii, koleś w tirze wyjeżdzał zanim ten zza zakrętu wyjechał. pewnie szczurek 50 kg któremu kanapki zabierali a teraz myśli że jest kozak bo w biedronce kamerke kupił za 500+ jebany elektorat pisu
Zgłoś
Avatar
nectovelius 2017-07-24, 22:32 2
No kierowca co wyjechał na główną debil... ja bym kurwa poczekał jeszcze te 2 sekundy i wypadł znienacka, żeby ten chujek musiał po hantlach dać do oporu, a nie tylko buta z gazu zdjął, wyhamować silnikiem i drze ryja... tym klapkiem co z nogi spadł bym debila zajebał... prawo jazdy chyba znalazł w rowie jak ktoś z czipsów wyjebał...
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie