18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Trafił głąb na głąba
~Angel • 2017-07-24, 12:26
Zaczyna się od 1:14



Tirowcem okazuje się Artur Szpilka z Krakowa

Zgłoś
Avatar
Henboh 2017-07-24, 17:26 1
kokos_123, tylko jest różnica między "gwałtownym hamowaniem" Volture, a "istotną zmianą prędkości" w przepisie o ustąpieniu pierwszeństwa i wydaje mi się, że nawet najgłupszy/najbardziej nieobiektywny sędzia dostrzeże tą różnicę.

A czy tu mamy do czynienia z wymuszeniem? Moim zdaniem, nie. Co innego, gdyby to była prosta droga, wtedy można by polemizować.

Ps: jakie ma znaczenie kto, czego słucha? Czy każdy diskopolowiec to przygłup? Czy każdy "klasyk" geniusz? Czy muzyka/zawód/czy-co-tam-jeszcze nas definiuje? Sami się dzielimy na gorszych i lepszych, ku uciesze rządzących.
Zgłoś
Avatar
Konikmamy 2017-07-24, 17:28 1
Wielki minusza gowniana muzyke
Zgłoś
Avatar
M................3 2017-07-24, 17:34 1
Nagrywający to jebany śmieć. Murzyński chuj w dupe busiarzowi.
Zgłoś
Avatar
spinaczel 2017-07-24, 17:36 2
Jeden polaczek zarabiający grosze z drugim polaczkiem zarabiającym grosze czujących sie PANAMI ŚWIATA. Dziwne,że ludzie za granicą mający wypłatę 3x tyle za tą samą robotę tak nie spinają i co najwyżej by sobie Cześć przez CB powiedzieli i rzucili żartem,że ledwo wyhamował. Kurwa jak ja nienawidzę tego cebulastwa w tym kraju.
Zgłoś
Avatar
Karsa 2017-07-24, 17:37 2
Dexterous napisał/a:


(...) Jak raz pomyślisz, zamiast bez sensu kłapać dziobem, to może zrozumiesz, że w przypadku pojazdu posiadającego masę nawet kilkudziesięciu ton masy całkowitej, zmiana szybkości nawet o 10 km/h jest już istotna i może być trudna.



Teraz pokaż mi busa co ma kilkadziesiąt ton masy całkowitej.
Zgłoś
Avatar
Blendzioł 2017-07-24, 17:39 1
czy ja tam dobrze widzę? jakiś debil zainstalował słupki na pasie pobocza?
Zgłoś
Avatar
lakilan69 2017-07-24, 17:41 4
A idźcie wy wszyscy w chuj, którzy uważacie ten manewr za wymuszenie. Szkoda strzępić jęzor na tłumaczenie.
Zgłoś
Avatar
Mitur1988 2017-07-24, 17:42 1
Boże widzisz i nie grzmisz. Jeśli chodzi o samo zdarzenie drogowe to niestety ale w momencie wyjeżdżania zestawu kierowca nie widział osobówki bo było to fizycznie nie możliwe. Więc nie wiem czemu kolunio się pruje. Natomiast kierowca zestawu? Brak słów. Powinien sobie odpuścić i na pyskówce powinno się skończyć. Ale żeby zaraz z nożem? Serio? Też pracuje w firmie transportowej, jest około 30 kierowców. Jest kilku którzy rzadko mają do czynienia z wodą ale to jest ich sprawa. Wykonują swoją sprawę rzetelnie i tyle. A w momencie odejścia kierowcy? Jeden się spakuje i do widzenia a drugi będzie kabinę pucował dwa dni żeby oddać w takim stanie jakim dostał.
Zgłoś
Avatar
żmij 2017-07-24, 17:42 1
Powinniście się wszyscy trzej nawzajem zajebać, dla dobra ogółu. Tępe chuje.
Zgłoś
Avatar
hell.no 2017-07-24, 17:50 2
Zawsze jak widzę taki filmik (albo filmik z wypadku) to boje się, że to może być któryś z moich kierowców... ciśnienie 200 normalnie...
Zgłoś
Avatar
oozyxak0o 2017-07-24, 18:29 2
Kierowca busa to pewnie ten rudy konfident bo już widać po stłuczonej szybie , że to nie jest jego pierwsze dzieło
Zgłoś
Avatar
~Velture 2017-07-24, 19:02 8
Dexterous napisał/a:



W przepisie jest co prawda mowa o ISTOTNEJ zmianie prędkości, ale w praktyce jest to pojęcie nieostre, więc nie da się określić w km/h istotnej bądź nieistotnej zmiany. Jak raz pomyślisz, zamiast bez sensu kłapać dziobem, to może zrozumiesz, że w przypadku pojazdu posiadającego masę nawet kilkudziesięciu ton masy całkowitej, zmiana szybkości nawet o 10 km/h jest już istotna i może być trudna. W przypadku kolizji policjant uznałby, że właśnie do istotnej zmiany musiało dojść i winien jest łysy przygłup.

Czekam na filmik z bliskiego spotkania Twojego prawka z niszczarką

PS
Ja tam niszczarki nie mam, ale potnę nożyczkami swoje prawko, jak mi znajdziesz w ustawie Prawo o ruchu drogowym pojęcie takie jak "gwałtowne hamowanie"


Kurwa gość jechał busem max 90km/h (na tyle pozwalają przepisy na takiej drodze)
Na odcinku kilkuset metrów zwolnił do 50-60km/h
Jakbym był złośliwy to od momentu kiedy zobaczył typa i do momentu jak dojechał mu na zderzak minęło 700 metrów.
Daje nam to średnią zmianę prędkości ~35km/h na 700 metrach.
Czyli ok 5km/h na każde 100 metrów.
Więc śmiało mogę ci powiedzieć, że wystarczyło zdjąć nogę z gazu będąc na biegu i nie musiał dotykać hamulca czyli twoje pierdolenie o ISTOTNEJ (albo jak ja to mówię NAGŁEJ) zmianie prędkości ma się jak damski chuj do dupy.
Zgłoś
Avatar
RYJ23 2017-07-24, 19:31 3
Loaloa napisał/a:

polactwo kontra polactwo, to musiało się tak skończyć. Cytując klasyka: "kraj piękny tylko ludzie kurwy".



masz racje,wystarczy spojrzec na ciebie
Zgłoś
Avatar
józekdeluxe 2017-07-24, 19:43 4
Jeszcze nie widziałem takiej pizdy na drodze jak autor tego filmiku, a jeżdżę już 20 lat. Jeszcze to skamlenie z głośników przez niektórych nazywane muzyką. Ja pierdolę jestem za eutanazją.
Zgłoś
Avatar
Dexterous 2017-07-24, 19:48 1
@Velture

Ehh naprawdę nie chce mi się już rozpisywać odpowiadając na Twoje pierdolenie. Fakt jest taki, że jak ktoś ciągnie długi zestaw to nie może się z nim wytaczać na drogę, jeśli widzi, że ktoś nadjeżdża (odległość ok 300 m, popatrz na słupki pikietażowe - są ustawiane co 100 m).

Ja nie twierdzę, że tu jakaś zbrodnia się odjebała, ale no niestety TIR nie powinien wyjeżdżać widząc nadjeżdżającego busa (jak się przyjrzysz uważnie, to zobaczysz, że spokojnie miał możliwość go zobaczyć) i gdyby ten bus się w tego TIRa wjebał, to wina byłaby wyłącznie po stronie kierowcy tego właśnie TIRa.

Co do masy jeszcze - owszem, TIRy mogą mieć po kilkadziesiąt ton. Bus spokojnie może mieć 5t, może ciągnąć za sobą jeszcze przyczepę - chuj jeden wie. Nie widać tego na filmiku.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie