18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Trafił głąb na głąba
~Angel • 2017-07-24, 12:26
Zaczyna się od 1:14



Tirowcem okazuje się Artur Szpilka z Krakowa

Zgłoś
Avatar
kokos_123 2017-07-24, 14:35 7
Dexterous napisał/a:

2 kilometry - chłopcze, jeśli masz prawko, to je zwróć i udaj się szybciutko do okulisty dla dobra nas wszystkich


Masz rację, to ledwo 400 metrów było , ale zaczął kłapać przez CB zanim nawet musiał zdjąć nogę z gazu ( lub nie widać tego przez masę ), tego nie rozumiem.

Oczywiście jest to nadal wymuszenie, ale policja by go wyśmiała, gdyby doszło do stłuczki, a ten by im pokazał części pojazdów pół kilometra od skrzyżowania i zero śladów hamowania.
Zgłoś
Avatar
M................A 2017-07-24, 14:39 3
Kierowcy osobówek, 2 godziny w kabinie "tirowca" i byście się wyleczyli z debilizmu.
Zgłoś
Avatar
wormgoro 2017-07-24, 14:43 10
Dexterous napisał/a:

\

2 kilometry - chłopcze, jeśli masz prawko, to je zwróć i udaj się szybciutko do okulisty dla dobra nas wszystkich

Odległość nie ma znaczenia - wyjeżdżając z podporządkowanej nie masz prawa zmusić innego uczestnika ruchu do zmiany prędkości. Wszystko.



kokos_123 napisał/a:


Masz rację, to ledwo 400 metrów było , ale zaczął kłapać przez CB zanim nawet musiał zdjąć nogę z gazu ( lub nie widać tego przez masę ), tego nie rozumiem.

Oczywiście jest to nadal wymuszenie, ale policja by go wyśmiała, gdyby doszło do stłuczki, a ten by im pokazał części pojazdów pół kilometra od skrzyżowania i zero śladów hamowania.



Tu nie było żadnego wymuszenia. Chyba macie tu pizdę na oczach jak widzicie tutaj istotną zmianę prędkości.
Zgłoś
Avatar
Dexterous 2017-07-24, 14:51 2
wormgoro napisał/a:



Tu nie było żadnego wymuszenia. Chyba macie tu pizdę na oczach jak widzicie tutaj istotną zmianę prędkości.



Chyba już wiem o co chodzi - jesteś ten łysy z filmiku, prawda?
Nie możesz zmuszać do jakiejkolwiek zmiany prędkości, pojazdu mającego pierwszeństwo względem Ciebie.
Zgłoś
Avatar
leonfun 2017-07-24, 15:05 14
Jak można słuchać tej murzyńsko-dresiarskiej muzyki? O tym jak Sebie i Karynie jest źle itp
Zgłoś
Avatar
warszawiak123 2017-07-24, 15:32 4
Nie ogarniam fazy...
Wyjechał tym zestawem normalnie gość a ten pruje dupsko jakby musiał awaryjnie hamować bo mu przed maskę wyleciał...
To nie jest e36 1.6 mpowahhh z podtlenkiem lpg aby w 20 sekund do stówy się rozpędzić.

sama prawda ale zamiast zignorować to wdaję się w sprzeczkę i daje popis machając nożem. Jest na dobrej drodze tylko że do więzienia.
Zgłoś
Avatar
Siberian_Meat_Grinder 2017-07-24, 15:33 13
MorElkA napisał/a:

Kierowcy osobówek, 2 godziny w kabinie "tirowca" i byście się wyleczyli z debilizmu.



w sensie że zacząłbym szczać do plastikowych butelek podczas jazdy by nie tracić czasu na postoje i wypierdalać te butelki przez okno na pobocza, nauczył zakładać magnes na skrzynię biegów i nie myć się przez tydzień? Dziękuję - wolę trwać w "debiliźmie"
Zgłoś
Avatar
tarcer123 2017-07-24, 15:45 37
Jako niechlubny kierowca zawodowy napiszę jedno: żenada.

Gość który nagrywa pluje się nie wiadomo o co. Jaśnie panisko bo ma kamerkę. Prowokuje gościa z ciężarowego a na końcu zatrzymuje się na parkingu i daje sobie przeciąć opony. Patologia umysłowa.

Traker naprawdę nie wiem jakim cudem przechodzi psychotesty. Ma wyraźne problemy z opanowaniem nerwów i radzeniem sobie z sytuacjami stresowymi których w tym zawodzie jest pełno.
A to co odjebał z nożem to masakra. Za takie coś idzie się do paki. A jak trafi na kogoś z bronią to go odstrzeli w obronie własnej.

Spotkało się 2 Januszy i mamy ten oto pełen kultury filmik. Dno i wodorosty. Margines dróg i patologia zarówno jednego jak drugiego.

Do ekspertów u góry: wyjedzcie napakowanym zestawem ze stacji, parkingu i zróbcie tak żeby NIGDY absolutnie nikt w swoim smeirdzącym passatem TDi nie musiał nawet musnąć hamulca.
Powodzenia zwłąszcza w tak dużym ruchu jak jest teraz.

Przejedz jeden z drugim jako pasażer trochę km autem ciężarowym a potem się mądruj. To nie osobówka.

A na filmie nie widzę żadnego wymuszenia. Nagrywające dziecko się obraziło bo musiało troszkę przyhamować. Powinni mu w zasadzie też dojebać za prowokowanie do rozboju. Specjalnie się zatrzymał a wcześniej wyzywał przez CB. Na dodatek wlecze się jak ślimak no i tak muzyka też daje obraz z kim mamy do czynienia.

PS: nie każdy kierowca to śmierdzący gburowaty troll. W mojej firmie kilka osób to bardzo inteligentne osoby z wyższym wykształceniem.
A robią to co robią. Tak im się potoczyło życie. Nie każdy może mieć zawód SYN i siedzieć całymi dniami na Sadolu.
Zgłoś
Avatar
~Velture 2017-07-24, 15:55 14
Dexterous napisał/a:


Odległość nie ma znaczenia - wyjeżdżając z podporządkowanej nie masz prawa zmusić innego uczestnika ruchu do zmiany prędkości. Wszystko.


Ty weź zjedz snickersa może bo strasznie pierdolisz... i doczytaj przepisy.
To NIE BYŁO wymuszenie pierwszeństwa. Przepisy nie mówią o zmianie prędkości tylko o gwałtownym hamowaniu.
Tutaj gość zwyczajnie zdjął nogę z gazu i tyle. Nie było hamowania.

Jeśli gość był już w całości na pasie i nie zmusił typa do awaryjnego hamowania ani do gwałtownej zmiany pasa aby się ratować to nie było wymuszenie.

Jeśli jesteś mi w stanie uargumentować swoje stanowisko jakimiś dowodami i udowodnić mi, że na filmiku jest wymuszenie pierwszeństwa to z ręką na sercu dam tutaj filmik jak wrzucam swoje prawo jazdy do niszczarki (tak, mam niszczarkę).

Siberian_Meat_Grinder napisał/a:



w sensie że zacząłbym szczać do plastikowych butelek podczas jazdy by nie tracić czasu na postoje i wypierdalać te butelki przez okno na pobocza, nauczył zakładać magnes na skrzynię biegów i nie myć się przez tydzień? Dziękuję - wolę trwać w "debiliźmie"


O kurwa zakrztusiłem się ze śmiechu czytając to
Zgłoś
Avatar
Sonal 2017-07-24, 16:12 3
@Velture - gwałtowne hamowanie to może określiłeś na wyrost:

23) ustąpienie pierwszeństwa – powstrzymanie się od ruchu, jeżeli ruch mógłby zmusić innego kierującego do zmiany kierunku lub pasa ruchu albo istotnej zmiany prędkości, a pieszego – do zatrzymania się, zwolnienia lub przyspieszenia kroku;

W każdym razie hamowanie poprzez zdjęcie nogi z gazu - to nie wymuszenie pierwszeństwa - tu się zgodzę.
Zgłoś
Avatar
kokos_123 2017-07-24, 16:41 2
Sonal - to dochodzi do interpretacji prawa, a konkretnie "istotnej zmiany prędkości".
Ale nie chodzi o to jak My to interpretujemy, a jak sąd to interpretuje.
Zgłoś
Avatar
mazga50 2017-07-24, 16:41 1
Ej, a oni nie powinni mieć jakiś okresowych badań psychologicznych/psychiatrycznych? Takich ludzi chyba się nie powinno wypuszczać na drogi? A przynajmniej tego czubka w klapkach.
Inna sprawa, że autor dopierdala się o taki drobiazg.
Zgłoś
Avatar
t1ger_delta 2017-07-24, 16:54 5
wormgoro napisał/a:

Nagrywający ma orzeczenie o niepełnosprawności?



Sądzę, że ma. Słyszałeś tę... "muzykę" przecież.
Zgłoś
Avatar
Loaloa 2017-07-24, 16:58 4
polactwo kontra polactwo, to musiało się tak skończyć. Cytując klasyka: "kraj piękny tylko ludzie kurwy".
Zgłoś
Avatar
Dexterous 2017-07-24, 17:09 1
Velture napisał/a:


Ty weź zjedz snickersa może bo strasznie pierdolisz... i doczytaj przepisy.
To NIE BYŁO wymuszenie pierwszeństwa. Przepisy nie mówią o zmianie prędkości tylko o gwałtownym hamowaniu.
Tutaj gość zwyczajnie zdjął nogę z gazu i tyle. Nie było hamowania.

Jeśli gość był już w całości na pasie i nie zmusił typa do awaryjnego hamowania ani do gwałtownej zmiany pasa aby się ratować to nie było wymuszenie.

Jeśli jesteś mi w stanie uargumentować swoje stanowisko jakimiś dowodami i udowodnić mi, że na filmiku jest wymuszenie pierwszeństwa to z ręką na sercu dam tutaj filmik jak wrzucam swoje prawo jazdy do niszczarki (tak, mam niszczarkę).

O kurwa zakrztusiłem się ze śmiechu czytając to



W przepisie jest co prawda mowa o ISTOTNEJ zmianie prędkości, ale w praktyce jest to pojęcie nieostre, więc nie da się określić w km/h istotnej bądź nieistotnej zmiany. Jak raz pomyślisz, zamiast bez sensu kłapać dziobem, to może zrozumiesz, że w przypadku pojazdu posiadającego masę nawet kilkudziesięciu ton masy całkowitej, zmiana szybkości nawet o 10 km/h jest już istotna i może być trudna. W przypadku kolizji policjant uznałby, że właśnie do istotnej zmiany musiało dojść i winien jest łysy przygłup.

Czekam na filmik z bliskiego spotkania Twojego prawka z niszczarką

PS
Ja tam niszczarki nie mam, ale potnę nożyczkami swoje prawko, jak mi znajdziesz w ustawie Prawo o ruchu drogowym pojęcie takie jak "gwałtowne hamowanie"
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie