18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:15
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 2024-07-04, 11:38
🔥 Drzewo i piorun - popularne w ostatnich 24h
Avatar
Budrys2000 2019-04-20, 9:13 3
Ostatnio tam jakichś polskich dziennikarzy nawet z klapek skroili
Zgłoś
Avatar
r061071 2019-04-20, 9:43 4
i zlodziej poscil nagranie do sieci a swistak siedzi i maluje swoje jajca
Zgłoś
Avatar
mygyry 2019-04-20, 10:11 23
@up wiesz co to transmisja na żywo?
Zgłoś
Avatar
black_fucker 2019-04-20, 11:30 2
Kijem po szprychach kurwiarzowi, latynos to jednak tez murzyn
Zgłoś
Avatar
Angeusz 2019-04-20, 11:56 57
Zgłoś
Avatar
mr-dupa 2019-04-20, 12:22 1
Opłaca się w dzisiejszych czasach kraść telefony?
W przypadku IPhone telefon można zdalnie zrobić cegłę lub go namierzyć....
Zgłoś
Avatar
polakwrocek 2019-04-20, 13:00 1
mr-dupa napisał/a:

Opłaca się w dzisiejszych czasach kraść telefony?
W przypadku IPhone telefon można zdalnie zrobić cegłę lub go namierzyć....



Nie sprzedasz go za pełną cenę. Ale jak ktoś kupi go za 30% i tak jesteś do przodu.
Zgłoś
Avatar
stefanwtiorturiowanyprzez 2019-04-20, 15:04
Moim zdaniem nie opłaca się np Polsce(Dlatego tym się zajmuje łysy z bloku,któremu wypadły włosy z powodu wysokiego IQ),ale tam jak najbardziej,bo taki kolo przejdzie się po plaży(masa turystów) i robi konkretny hajs.W Polsce kradzież powyżej 500 złotych jest przestępstwem,a poniżej wykroczeniem,ale są historie,jak z tym chorym umysłowo co siedział za batonik .Też jeżeli jest to fon z najwyższej półki,to pewnie mogą ci przyjebać kradzież o wysokiej wartości,a to jest chyba ten sam paragraf co za kradzież samochodu,a to jest już na grubo z wyrokami.Oczywiście tam też jest akcja czy ty okradłeś raz,a czy z tego procederu robisz fach i się utrzymujesz,to jest jeszcze grubiej
Zgłoś
Avatar
dennissliwa 2019-04-20, 15:11
Każdy tel może policja namierzyć ale robią to w przypadku ciężkich przestępstw.
Zgłoś
Avatar
Musashi_Miyamoto 2019-04-20, 17:37
mr-dupa napisał/a:

Opłaca się w dzisiejszych czasach kraść telefony?
W przypadku IPhone telefon można zdalnie zrobić cegłę lub go namierzyć....



Myślę że udało by mi się sfleszować telefon zanim byś cokolwiek zrobił a nie kojarzę by i po tym jak coś zrobisz to by mi to przeszkodziło w sfleszowaniu.

A ta baba to gówno by umiała zrobić.
Zgłoś
Avatar
patroy 2019-04-20, 18:05
Musashi_Miyamoto napisał/a:

Myślę że udało by mi się sfleszować telefon zanim byś cokolwiek zrobił a nie kojarzę by i po tym jak coś zrobisz to by mi to przeszkodziło w sfleszowaniu.
A ta baba to gówno by umiała zrobić.



No i co by ci dało sflashowanie jak nie ważne czy android czy iPhone, do odblokowania będzie wymagał zalogowania się na konto na które telefon był zalogowany przez wyzerowaniem softu?
Zgłoś
Avatar
suborg 2019-04-20, 19:05
Od razu złodziej, może chciał tylko piątkę przybić.
Zgłoś
Avatar
daymaker 2019-04-20, 22:37
Prze chuj....zajebał i jeszcze bezczelnie udostępnił nagranie.
Zgłoś
Avatar
S................n 2019-04-21, 0:48 1
patroy napisał/a:

No i co by ci dało sflashowanie jak nie ważne czy android czy iPhone, do odblokowania będzie wymagał zalogowania się na konto na które telefon był zalogowany przez wyzerowaniem softu?



Hahaha gówno prawda, każdy android ma skrót klawiszy fizycznych do wymuszenia restartu w trybie hard reset.



W 2:13 masz na liście : wipe data/factory reset - po czym wypierdala wszystko z fona i wraca do ustawień fabrycznych (jak nowy tel).
Zgłoś