18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:57
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:05
Avatar
icek Berg 2013-04-20, 22:13 10
Zgłoś
Avatar
reSPECT 2013-04-20, 22:16 7
nie wiem czemu lubię takie filmiki, ale coś w nich na prawdę kurwa jest, jak oglądam któreś z nich, to aż mi się chce zrobić pompki albo brzuszki, zaraz jakiś typ powie, że gówno prawda bo siedzę teraz na kompie ale chuj w to, takie filmiki na prawdę dają do działania!
Zgłoś
Avatar
deliriumovski 2013-04-20, 22:24 4
Ten który mówi to C.T. Fletcher, ma swój kanał na Youtubie, jest byłym 3-krotnym mistrzem świata w wyciskanu na ławce oraz 2-krotnym mistrzem świata w uginaniu ramion ze sztangą ( strict curl ) w zawodach (dla naturalnych, drug free ). Jego rekordy to 650lbs na klatkę czyli 295kg, zaś na biceps 225lbs czyli 102kg.
Zgłoś
Avatar
leoy 2013-04-20, 22:24 1
Jebeńce sadystyczne jeden z drugim, skończcie pierdolić smuty w komętarzach, bo żygać się chce, siedzicie przed netem i wpierdalacie ciasteczka twierdząc, że się przetrenowaliście z otwierania delicji szampańskich, ruszcie te białe zapyziałe dupy i piszcie na PW co Wam potrzebne!

-Teść
-Winko
-Metka
-Omka
albo inne gówno, nie ma opierdalania się, pierdolona seria kończy się jak nie możesz ruszyć kurwo łapą a o klikaniu nie wspomnę, jazda białasy zasrane!
Zgłoś
Avatar
mungo 2013-04-20, 22:28 13
PYTHON napisał/a:

specjalnie do tego pokazują złą technikę i opowiadają jakieś kłamliwe anegdoty. A tak naprawdę to trenują łapy raz w tygodniu na jakimś murzyńskim koksie dla zwierząt w seriami 3x8


papiespolak napisał/a:

Machają hantlami jakby pierwszy raz je w łapie mieli.


Dla was idealnych techniczne koles też nagrał dobry filmik
Zgłoś
Avatar
jessjess 2013-04-20, 22:56 1
Jak mawia Pavel Tsatsouline "Curls are for Girls"
Zgłoś
Avatar
l................z 2013-04-20, 23:09
ah ci sadolowi eksperci co jedyna styczność z ciezarami mają na szkolnej siłowni na wfie
Zgłoś
Avatar
johnnybgoode 2013-04-20, 23:32 5
ujebutor napisał/a:


Nas, białych, obdarzono w większą inteligencję oraz spryt, dzięki czemu nie używamy 'motherfucker' jako przecinka.


Właśnie kurwa; całkowicie się kurwa zgadzam
Zgłoś
Avatar
0pan0wany 2013-04-21, 2:50
Mowi to czarnuch z inna tkanka miesniawo ĆWOK
Zgłoś
Avatar
Dzoyo 2013-04-21, 3:25
Jakiś czarnuch będzie mnie uczył jak ja mam ćwiczyć, jest coś takiego ja przepalenie mięśni.... ale, "Nie ma czegoś takiego jak przetrenowanie" niech się pierdolnie w głowę i niech tyra wg. swoich zasad, życzę pajacowi powodzenia.
Zgłoś
Avatar
CyganBezGruzu 2013-04-21, 11:18
leoy napisał/a:

Jebeńce sadystyczne jeden z drugim, skończcie pierdolić smuty w komętarzach, bo żygać się chce, siedzicie przed netem i wpierdalacie ciasteczka twierdząc, że się przetrenowaliście z otwierania delicji szampańskich, ruszcie te białe zapyziałe dupy i piszcie na PW co Wam potrzebne!

-Teść
-Winko
-Metka
-Omka
albo inne gówno, nie ma opierdalania się, pierdolona seria kończy się jak nie możesz ruszyć kurwo łapą a o klikaniu nie wspomnę, jazda białasy zasrane!



Co ?
Zgłoś
Avatar
kuba1393 2013-04-21, 13:19
pawel8814 napisał/a:

Po jakiego chuja to tu jest?



po to aby ci spierdolic dzien , bo sie wkurwiasz jak widzisz tematy o silce, bo przeszkadza ci to w pogodzeniu sie ,ze swiadomoscia bycia albo tlusta swinia, albo chudym szkieletorsem ktory siedzi i wpierdala wlasnie ciasteczka benng
Zgłoś
Avatar
bolek333 2013-04-21, 14:13
Soory, że mnie nie było, poszedłem po ciasteczka .
Zgłoś
Avatar
l................z 2013-04-21, 16:06
Dzoyo napisał/a:

Jakiś czarnuch będzie mnie uczył jak ja mam ćwiczyć, jest coś takiego ja przepalenie mięśni.... ale, "Nie ma czegoś takiego jak przetrenowanie" niech się pierdolnie w głowę i niech tyra wg. swoich zasad, życzę pajacowi powodzenia.



przepalenie mięsni
Zgłoś
Avatar
Gorgor 2013-04-21, 21:34
deliriumovski napisał/a:

Ten który mówi to C.T. Fletcher, ma swój kanał na Youtubie, jest byłym 3-krotnym mistrzem świata w wyciskanu na ławce oraz 2-krotnym mistrzem świata w uginaniu ramion ze sztangą ( strict curl ) w zawodach (dla naturalnych, drug free ). Jego rekordy to 650lbs na klatkę czyli 295kg, zaś na biceps 225lbs czyli 102kg.



Czarnuch wbił tyle koksu w siebie, że już nie wie co mówi.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie