18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 23 minuty temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 2024-07-04, 11:38
🔥 "Nietolerancyjna" Hiszpania - popularne w ostatnich 24h
Avatar
n................l 2020-05-12, 21:53
Widać, że lubi je tresować
Zgłoś
Avatar
dżonyłojlker 2020-05-12, 22:02
Teraz psiarze mogą bez obaw pisać, jak to bardzo kochają słitaśne, futrzane pyszczki swoich czworonożnych "pszyjacieluf". Chyba, że znajdzie się jakiś naśladowca wiejskiego truciciela psów.
Zgłoś
Avatar
buczkog 2020-05-12, 22:07 3
Lubię psy (miałem dwa ) ale te są obrzydliwe a ta laska POJEBANA.
Zgłoś
Avatar
Zcarg 2020-05-12, 22:34 26
dignogato napisał/a:

Teraz psiarze mogą bez obaw pisać, jak to bardzo kochają słitaśne, futrzane pyszczki swoich czworonożnych "pszyjacieluf". Chyba, że znajdzie się jakiś naśladowca wiejskiego truciciela psów.



Gdzie ty tu kurwa psy widzisz
Zgłoś
Avatar
dżonyłojlker 2020-05-12, 22:40 4
Zcarg napisał/a:

Gdzie ty tu kurwa psy widzisz



Dla mnie takie same jak wszystkie inne. Chociaż nie, takie nawet lepsze, bo mniejsze, a jak mniejsze, to pewnie mniej śmierdzą.
Zgłoś
Avatar
Kepeszek 2020-05-12, 23:02 3
dignogato napisał/a:

Dla mnie takie same jak wszystkie inne. Chociaż nie, takie nawet lepsze, bo mniejsze, a jak mniejsze, to pewnie mniej śmierdzą.



co ty kurwisz, pies może służyć do obrony, być przewodnikiem lub do polowań. To i tak bardziej przydatny niż ty :---D
A taki szczur tylko je i sra i jebie
Zgłoś
Avatar
Dokaka 2020-05-12, 23:18
Kepeszek napisał/a:

co ty kurwisz, pies może służyć do obrony, być przewodnikiem lub do polowań. To i tak bardziej przydatny niż ty :---D
A taki szczur tylko je i sra i jebie



Jebie. Ale z pod pachy.
Zgłoś
Avatar
dżonyłojlker 2020-05-12, 23:21 6
Kepeszek napisał/a:

co ty kurwisz, pies może służyć do obrony, być przewodnikiem lub do polowań. To i tak bardziej przydatny niż ty :---D
A taki szczur tylko je i sra i jebie



Wyluzuj gimbusku, bo chyba Ci się rurki w srom wrzynają.
Jeśli ktoś potrzebuje burka do obrony, to jest turbo cipą i powinien się powiesić.
Jeśli ktoś potrzebuje burka jako przewodnika, oznacza że jest ślepy, więc jako niedorozwój też powinien się powiesić.
Pchlarz może być przydatny w polowaniach - fakt, ale tylko po to, żeby animalsi się wkurwiali.
Zgłoś
Avatar
wdowa40 2020-05-12, 23:31 2
Co ona je częstuje Amfetaminą.
Zgłoś
Avatar
cesarz1982 2020-05-13, 0:27 95
A ja tam sie nie wstydzę i kocham swojego małego gnojka

Zgłoś
Avatar
Juzwa 2020-05-13, 0:29
A czego ona je chce nauczyć? Ma jakiś plan tresury, czy na razie chce je tylko wkurwić?
Zgłoś
Avatar
AndyC 2020-05-13, 0:31 9
dignogato napisał/a:

Wyluzuj gimbusku, bo chyba Ci się rurki w srom wrzynają.
Jeśli ktoś potrzebuje burka do obrony, to jest turbo cipą i powinien się powiesić.
Jeśli ktoś potrzebuje burka jako przewodnika, oznacza że jest ślepy, więc jako niedorozwój też powinien się powiesić.
Pchlarz może być przydatny w polowaniach - fakt, ale tylko po to, żeby animalsi się wkurwiali.



Żeby sklecić taką wypowiedź to trzeba być albo turbo idiotą albo niedorozwojem.
Żeby wierzyć w to co się napisało trzeba być niedorozwojem i powinno się powiesić.
A jak taki zdechnie to nawet animalsów będzie to chuj obchodziło.

Ale kurwa pajacujesz. Nie wierzę, że "sadole", którzy piszą takie posty są takimi głąbami. W 99% to jakieś kompleksy są nadrabiane ostrymi kontrowersyjnymi wypowiedziami. Żeby zaistnieć, żeby zauważyli.

Jesteś hardkorem! Zszokowałeś nas. Gratuluję. Nie wiem co jeszcze trzeba napisać, żebyś zapomniał jakiego masz małego kutasa czy tam srom wszystko jedno.
Zgłoś
Avatar
mygyry 2020-05-13, 8:05 6
cesarz1982 napisał/a:

A ja tam sie nie wstydzę i kocham swojego małego gnojka



Podobno to jest jak z jazdą na desce, najtrudniej się przyznać, że jest się pedałem...
Zgłoś
Avatar
Sololine 2020-05-13, 8:09 1
dignogato napisał/a:

Wyluzuj gimbusku, bo chyba Ci się rurki w srom wrzynają.
Jeśli ktoś potrzebuje burka do obrony, to jest turbo cipą i powinien się powiesić.
Jeśli ktoś potrzebuje burka jako przewodnika, oznacza że jest ślepy, więc jako niedorozwój też powinien się powiesić.
Pchlarz może być przydatny w polowaniach - fakt, ale tylko po to, żeby animalsi się wkurwiali.



A ty do czego jesteś potrzebny? Do czyszczenia kibli na dworcu?
Zgłoś