18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:44
Avatar
spike2222 2024-08-01, 9:24 8
No tak nie zupełnie bym powiedział. W narciarstwie biegowym też takie obrazki to standard. Po prostu, po ekstremalnym wysiłku dość często organizm wariuje i tak reaguje. Biegnijcie ciągiem przez 3-4 godziny (zakładając, że nie uprawiacie żadnego sportu), zyganko macie zapewnione. Bakteria e-coli w organizmie rozwija się dłużej niż 2 godziny, po tym czasie nie ma jeszcze żadnych objawów. Ale po co interesować się nauką, lepszę są plotki. F*ck the logic
Zgłoś
Avatar
żmij 2024-08-01, 9:26 13
A wiecie, kto wymyślił triathlon?
cyganie.

Na basen piechotą, z basenu rowerem.
Zgłoś
Avatar
spike2222 2024-08-01, 9:28 4
Dodam jeszcze, że gdyby wymioty spowodowała bakteria e-coli, to wszyscy zawodnicy po takim czasie mieliby podobne objawy. Wymiotowało tylko dwóch. Reszta była po prostu skrajnie wyczerpana.. Jak już wspomniałem na początku, w narciarstwie biegowym nikt nie robi sensacji z takich widoków
Zgłoś
Avatar
mahlanHlapan 2024-08-01, 9:31 3
Kurwa mac, e-booki, e-papierosy, e-dowody, teraz jeszcze e-cola?
Zgłoś
Avatar
Halman 2024-08-01, 9:35 1
spike2222 napisał/a:

No tak nie zupełnie bym powiedział. W narciarstwie biegowym też takie obrazki to standard. Po prostu, po ekstremalnym wysiłku dość często organizm wariuje i tak reaguje. Biegnijcie ciągiem przez 3-4 godziny (zakładając, że nie uprawiacie żadnego sportu), zyganko macie zapewnione. Bakteria e-coli w organizmie rozwija się dłużej niż 2 godziny, po tym czasie nie ma jeszcze żadnych objawów. Ale po co interesować się nauką, lepszę są plotki. F*ck the logic



proszę z dupy tego nie wyjąłem o dopuszczeniu pływania w zatrutej e colą rzece...
sport.pl/igrzyska-olimpijskie/7,154863,31190560,obraz-nedzy-i-rozpaczy...
Zgłoś
Avatar
spike2222 2024-08-01, 9:36 3
@Halman

Właśnie dałeś artykuł, który poniekąd potwierdza to, co napisałem. Tu wypowiedz tego żygającego zawodnika:

Trudno jasno wyrokować, czy reakcja Kanadyjczyka spowodowana była jakością wody, czy też ekstremalnym wysiłkiem. Wielu zawodników miało problemy z ukończeniem zawodów. On sam w rozmowie z portalem olympic.ca przyznał, że nie spodziewał się tak wysokiego miejsca. - To było absolutnie wszystko, co mogłem zrobić. Wymiotowałem 10 razy po wyścigu. Na ostatnich okrążeniach zgrzałem się do maksimum. Jestem dumny z wysiłku, jaki włożyłem

[ Dodano: 2024-08-01, 09:38 ]
Napisał o tym żyganku, jakby to było normalne po tego typu wysiłku. Dajesz dalej Halman
Zgłoś
Avatar
żmij 2024-08-01, 9:40 4
spike2222 napisał/a:

żygającego



spike2222 napisał/a:

zyganko



Stary, z całym szacunkiem dla merytorycznej wartości Twojego posta:

Piszemy "rzygać".

Miłego dnia życzę
Zgłoś
Avatar
spike2222 2024-08-01, 9:41 1
żmij napisał/a:

Stary, z całym szacunkiem dla merytorycznej wartości Twojego posta:
Piszemy "".
Miłego dnia życzę



O kufa, faktycznie o_O ja jebe, dorosły człowiek a błąd z podstawówki - facepalm. No nic, musze żyć dalej
Zgłoś
Avatar
__ 2024-08-01, 10:34 1
spike2222 napisał/a:

No tak nie zupełnie bym powiedział. W narciarstwie biegowym też takie obrazki to standard. Po prostu, po ekstremalnym wysiłku dość często organizm wariuje i tak reaguje. Biegnijcie ciągiem przez 3-4 godziny (zakładając, że nie uprawiacie żadnego sportu), zyganko macie zapewnione. Bakteria e-coli w organizmie rozwija się dłużej niż 2 godziny, po tym czasie nie ma jeszcze żadnych objawów. Ale po co interesować się nauką, lepszę są plotki. F*ck the logic



W rzecze bakterie tylko żyją? Moim zdaniem wpadł mu w gardło kawałek kloca od inżyniera i tak się skończyło
Zgłoś
Avatar
Kormork 2024-08-01, 10:47 1
Pyszna gnojóweczka.
Zgłoś
Avatar
Zulu-Gula 2024-08-01, 11:12 3
Zgłoś
Avatar
SizzleMyDizzle 2024-08-01, 11:33
marny artykuł z wp.pl
Zgłoś
Avatar
Gunter88 2024-08-01, 11:58 4
Wiesz że można sie rzygać ze zmęczenia? Czy w piwnicy o tym nie uczą?
Zgłoś
Avatar
PabemusHapam 2024-08-01, 12:17 1
Charlie Hebdo może sobie spokojnie relacjonować, bo nikt im łbów nie obetnie xD
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie