18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:02
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Trochę wody...
k................s • 2017-03-15, 13:22
...dla ochłody.



Obszerniejszy materiał i wyjaśnienie całej sytuacji:
ktla.com/2017/03/13/orange-police-shoot-man-suspected-of-traffic-viola...

W skrócie: Po zatrzymaniu przez policję (wykroczenie drogowe, czy coś tablicami rej), mężczyzna z nożem zabarykadował się w samochodzie. Gdy odpalił papierosa, policja uznała, że istnieje zagrożenie i widzimy to co na filmie. Po wszystkim facet dostał strzał w tułów, zmarł w szpitalu.
Zgłoś
Avatar
mietas12 2017-03-15, 16:08 12
A moim zdaniem tak od niego jebało że musieli go umyć.
Zgłoś
Avatar
Aw3s0m3 2017-03-15, 23:53 2
A ja zanim przeczytałem i obejrzałem myślałem że w policji już taka bida że zamiast naboi będą używać "pistoletów" na wodę.
Zgłoś
Avatar
Akki11 2017-03-16, 0:09
Zimna woda, to i zimny człowiek. Bardzo dobrze.
Zgłoś
Avatar
jerry280 2017-03-16, 5:42 2
Jaka watacha tępych psów. W stanach policjantami zostają prawdziwi psychole - niektórym u nas też się marzy żeby drogówka miała prawo odstrzelić kogoś za brak dowodu - na szczęście żyjemy jeszcze w cywilizowanym kraju.
Zgłoś
Avatar
decode21 2017-03-16, 7:10
A może po prostu obowiązuje tam zakaz palenia w samochodach i bezwzględnie go przestrzegają.
Zgłoś
Avatar
eMJay8086 2017-03-16, 7:39 13
@jerry280
Bardzo dobrze zrobili. Jak wyszedł na nich z nożem dostał strzała. Dlaczego policjanci mają ryzykować swoje zdrowie i życie dla takiego debila?
Zgłoś
Avatar
jerry280 2017-03-16, 9:28 1
Bardzo dobrze zrobili. Jak wyszedł na nich z nożem dostał strzała. Dlaczego policjanci mają ryzykować swoje zdrowie i życie dla takiego debila?



Z opisu wynika, że strzelili i zabili - to dobrze? Po pierwsze po tym jak w kilku otoczyli ciężarówkę, zaczęli pryskać wodą, jeden debilny pies zaczął walić w karoserię to gościu mógł wpaść w panikę. Mógł być chory, zestresowany - nie mówię, że powinni dać się pozabijać ale strzał w nogi, paralizator też by sprawę rozwiązały. Po zachowaniu i uprawnieniach policji w stanach to ja jednak cieszę się że w Polsce żyję bo chyba bliżej nam jednak do normalności.
Zgłoś
Avatar
JezTuptajacyNoca 2017-03-16, 11:08 5
jerry280 napisał/a:

Jaka watacha tępych psów. W stanach policjantami zostają prawdziwi psychole - niektórym u nas też się marzy żeby drogówka miała prawo odstrzelić kogoś za brak dowodu - na szczęście żyjemy jeszcze w cywilizowanym kraju.



Tępy to może jesteś Ty i ten koleś na filmiku. Cwaniakował? No to sobie pocwaniakował i miał tę minutę sławy. Warto było?
Zgłoś
Avatar
eMJay8086 2017-03-16, 12:25 6
@jerry280
Nie zabili. Sam się zabił wychodząc na nich z nożem.
Zutylizowany. Nie trzeba kasy na proces i utrzymanie w pierdlu za atak na policjantów. Społeczeństwo zyskało.
Zgłoś
Avatar
jerry280 2017-03-16, 14:45 1
@zjacer ciemniaku zobacz sobie jak skaczą te kundle wokół tego samochodu i się zastanów kogo wyzywasz - czy ja bronię gościa w samochodzie - po prostu wiem z doświadczenia, że takie chore zachowanie może mieć różne przyczyny i nie zawsze osoba tak się zachowująca ma naprawdę złe zamiary. I dlatego cieszę się, że żyje w miarę normalnym kraju. Policja ma stać na straży bezpieczeństwa obywateli, mają odpowiednie metody na obezwładnienie, a nie od razu utylizacja. Jak się tak bardzo podoba to wyjeżdżaj do usa - odstrzeli Cię taki kretyn z policji bo mu się nie spodoba Twój tępy ryj jak będziesz ulice szorował.
Zgłoś
Avatar
Wiewór 2017-03-17, 11:32 2
Amerykańska policja jest pojebana. Cieszę się, że żyję w Polsce.
W dzisiejszych czasach jest taka technologia, że nie ma potrzeby zabijać żadnego wariata w czasie zatrzymania.
Zgłoś
Avatar
MrManiac16 2017-03-17, 16:23
@abraxus - jest, żeby inni się nauczyli. Twoim tokiem rozumowania bravik to w sumie sprawiedliwie zostal ukarany - do końca życia w apartamencie i wszystko ma na życzenie... A i to za kasę obywateli kraju bo on nie musi nic juz robić

@jerry280 Typowy sebix - zamiast policja to psiarnia i kundle... Jesteś debilem i nic Ci na to nie pomogę. Odstrzelili bo stwarzał zagrożenie - chyba kurwa normalne. Jakby Cię zaatakował psychol z siekierą to byś się nie bronił, bo przecież to jego choroba to powoduje? Gość miał zostać skasowany za wykroczenie drogowe a schował się - to znaczy że albo chce umrzeć albo nie jest zwyczajnym obywatelem. Potem wyleciał z nożem. Policji trzeba się słuchać - więc jak Ci mówi żebyś się nie ruszał to się nie ruszasz i kurwa koniec kropka. Idź dalej pierdolić bez sensu, byle by nie tutaj.
Zgłoś
Avatar
jerry280 2017-03-18, 7:44
@mrmaniac16 Sebix do mnie? Kretynem jesteś i tyle. Policjant to ja mogę powiedzieć w Polsce do normalnego człowieka, zresztą nigdy akurat z policją nie miałem problemów. Naucz się czytać ze zrozumieniem albo skończ gimnazjum jeśli ci się jeszcze nie udało. Jak doczytasz to co napisałem to zrozumiesz że swoim komentarzem idiotę z siebie zrobiłeś.
Zgłoś
Avatar
Wiewór 2017-03-18, 18:41
MrManiac16 napisał/a:

@abraxus - jest, żeby inni się nauczyli. Twoim tokiem rozumowania bravik to w sumie sprawiedliwie zostal ukarany - do końca życia w apartamencie i wszystko ma na życzenie... A i to za kasę obywateli kraju bo on nie musi nic juz robić


Skąd ty wiesz jaki ja mam tok rozumowania?
Breivika chuja bym kazał wyhuśtać na przydrożnym drzewie albo wrzucić go na dno lochu ze słomą do spania i wodą do picia w kiblu.

Jakoś amerykańska policja codziennie strzela do ludzi i ciągle ta nauka idzie w las.
Zgłoś