18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 24 minuty temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Trollowanie lvl 99
adam_one • 2013-06-01, 12:19
HAHA Świeży materiał z onetu Troll level 99

Posłanka Platformy Obywatelskiej została poproszona o ocenę kilku obietnic pochodzących z programu wyborczego PiS. - One wszystkie są na takim poziomie, że brakuje słów. To kpiny z ludzi! - stwierdziła jednoznacznie. Dopiero po chwili prowadzący wywiad Robert Mazurek przyznał się do małej manipulacji. W rzeczywistości kolejne cytaty były wyciągnięte wprost z... programu PO.

"Mam przed sobą program PiS, który obiecuje wielką modernizację Polski: 50 nowych mostów..." - wrabiał Ligię Krajewską Mazurek. - A trzy miliony mieszkań też dołożą? I jeszcze prezes obiecał, że urodzi się 200 tysięcy ludzi - ironizowała nieświadoma posłanka.

Skomentowała także m.in. pochodzący z "Narodowego programu wielkiej budowy" PO z 2007 roku pomysł budowy lotnisk w Olsztynie i Białymstoku. - Jakie uzasadnienie ekonomiczne mają porty lotnicze w tych miastach? Jak oni chcą te wszystkie lotniska utrzymać, z czego je zbudować? - dopytywała Krajewska.

Zanim dowiedziała się, że została wrobiona, zdążyła jeszcze w krótkich słowach podsumować domniemane pomysły partii opozycyjnej. - Życzę PiS powodzenia w realizacji tych cudów, ale to się nie nadaje do poważnej rozmowy - ucięła. Gdy dziennikarz "Rzeczpospolitej" przyznał się, że w rzeczywistości cytował program Platformy, na chwilę zamilkła.

- W odniesieniu do PiS te plany brzmią bardzo nierealnie, a cytowany dokument prezentował całość, czyli projekty i sposób ich finansowania. Tym różnimy się od PiS. Poza tym powstał w innej sytuacji gospodarczej - próbowała bronić się posłanka.

Stwierdziła, że nie można oskarżać PO o oszukiwanie ludzi, bo "być może ktoś, kto to przygotował, miał swoje wyliczenia". - Poza tym rok później rozpoczął się kryzys gospodarczy. Choć czasami rzeczywiście składa się pewne obietnice na wyrost, to prawda - przyznała.

Cały wywiad w weekendowym wydaniu "Rzeczpospolitej".

("Rzeczpospolita",jsch;GK)
Zgłoś
Avatar
BongMan 2013-06-01, 12:34 6
Kurwa, następny. Jest dział na politykę, do chuja!
Zgłoś
Avatar
adam_one 2013-06-01, 12:36
Nie nastepny tylko pierwszy jak juz next time pojdzie do wlasciwego dzialu, nieogar sobotni sie wlaczyl
Zgłoś
Avatar
Pan_Generał 2013-06-01, 13:18 51
Ta posłanka reprezentuje poglądy 100% wyborców peło.
Zgłoś
Avatar
KMD 2013-06-01, 13:25 1
Dobry [s]troll.[/s] dziennikarz.
Zgłoś
Avatar
Szulcu 2013-06-01, 13:26 7
kurwiszony za mój hajs się bujają i z tego co widać w tym wywiadzie, śmieją się prosto w twarz.. jebać świnie kwi kwi !
Zgłoś
Avatar
m................n 2013-06-01, 13:27 254
@BongMan

Na główną mają trafiać tylko twoje suchary?
Zgłoś
Avatar
Smutas 2013-06-01, 13:27 1
Chcieliście demokracji? No to macie.
Zgłoś
Avatar
dulek93 2013-06-01, 13:33 1
wolałbym widzieć zdjęcie martwego tuska albo jego obitej mordy to było by piwo.
Zgłoś
Avatar
kroplowa 2013-06-01, 13:34 2
Dokładnie Smutas. Ja nie rozumiem o co wy się tak burzycie? Oczekujecie wykwalifikowanego ministra, albo posła w DEMOKRACJI? Przecież w DEMOKRACJI każdy jest równy. Gdyby wybrano posła wykwalifikowanego to ten mniej wykwalifikowany mógłby krzyczeć o dyskryminacji mniej inteligentnych. Już nawet nie wspomnę, że równie obeznani ludzie wybierają takich posłów.

Pozdrawiam burzących się demokratów!
Zgłoś
Avatar
v................r 2013-06-01, 13:36 3
Chciałbym zobaczyć materiał z tego wywiadu i minę tej głupiej pizdy.
Zgłoś
Avatar
Marbax 2013-06-01, 13:38 2
Gdyby jeszcze ją wkręcili na podstawie, aktualnego programu, ale w 2007 rzeczywiście była inna sytuacja gospodarcza i to co wyglądało na realne wtedy, dziś wydaje się utopią. Każdego polityka tak można wkręcić.
A co do samego PO to mam do nich mnóstwo zastrzeżeń, jednak więcej stworzyli, niż zniszczyli. Ich przednicy dokładnie odwrotnie. Przez ostatnie 8 lat PiS pokazał co potrafi tylko 2 lata, a starczyło tego co ludzie zapamiętali na 2 kadencje dla ich oponentów. Jak teraz wygrają, to znowu pokażą co potrafią i po roku, góra dwóch sytuacja wróci do normy, więc jakiś wielkich obaw nie mam
Zgłoś
Avatar
A................n 2013-06-01, 13:40
Cytat:

Chcieliście demokracji? No to macie.


To co, władza autorytalna? Demokracja to takie wspomaganie kierownicy inaczej byśmy skręcili za bardzo w lewo lub prawo wpierdalajac się w rów wadliwego systemu. Jednak kierować też trzeba umieć, dlatego zdaje sie prawko. Czemu w demokracji by tego nie zastosować?

Wystarczy test Weshlera dołączony do karty głosowania, każdy głos z wynikiem pow 100 brany pod uwagę, żeby nie było dyskryminacji glupszych nikt nie będzie wiedział czy jego glos sie liczył czy nie
Zgłoś
Avatar
grzon 2013-06-01, 13:46 1
mam tutaj konto, ale przeważnie to nigdy się nie loguję do serwisu.

To jest ten moment, kiedy po raz pierwszy dałem piwo. Okazja zacna.
Zgłoś
Avatar
Donencjusz 2013-06-01, 13:47 3
@Marbax
Skoro więcej stworzyli to proszę kurwa o konkrety, a nie gołe słówka nie poparte niczym realnym.

Gnidy z PO nic nie stworzyły, a bardzo dużo rozjebali.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie