18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (10) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 5:31
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Avatar
damian15snk 2022-11-15, 18:03 2
A on jego potem wyruchał?
Zgłoś
Avatar
~Velture 2022-11-15, 18:07 7
"Jeżeli bym go nie pierdolnął to on by mnie wyruchał" hehehe. Chuj czy to paradokument czy nie ale tekst mnie rozbawił
Zgłoś
Avatar
matys015 2022-11-15, 18:41
Co za typ hahaha
Zgłoś
Avatar
PabloSkills 2022-11-15, 19:29
Dobrze mowi. Ale pewnie i tak mu dupa pękła.
Zgłoś
Avatar
PolskiDragon 2022-11-15, 21:06 3
Baronessa napisał/a:

To nie żaden paradokument, tylko program "Więzienie" ukazujący prawdziwe życie więźniów w zakładach karnych. Aktualnie idzie na kanale Nowa, a powtórki na Polsacie.
Polecam, naprawdę ciekawy program o życiu ludzi najniższej klasy społecznej, którzy są na bakier z prawem i mają problem z agresją. Zwłaszcza w dzisiejszych czasach tej całej spierdoliny, którą puszczają w TV. Mowa tu o "odmóżdżających" programach rozrywkowych typu Google Box, Warsaw Whore, Love Island, Chłopaki Do Wzięcia, itp. Wśród tego całego gówna, "Więzienie" to perełka.



Pracuje w Wiezieniu 10 lat i ni chuja tak to nie wygląda XD
Wszystko jest przekoloryzowane, mają dużo lepiej niż to pokazują w TV.
Zgłoś
Avatar
Kultren 2022-11-15, 21:33 1
Baronessa napisał/a:

To nie żaden paradokument, tylko program "Więzienie" ukazujący prawdziwe życie więźniów w zakładach karnych. Aktualnie idzie na kanale Nowa, a powtórki na Polsacie.
Polecam, naprawdę ciekawy program o życiu ludzi najniższej klasy społecznej, którzy są na bakier z prawem i mają problem z agresją. Zwłaszcza w dzisiejszych czasach tej całej spierdoliny, którą puszczają w TV. Mowa tu o "odmóżdżających" programach rozrywkowych typu Google Box, Warsaw Whore, Love Island, Chłopaki Do Wzięcia, itp. Wśród tego całego gówna, "Więzienie" to perełka.



Biorą największe ameby umysłowe oferują nawet kasę i ją płacą, a złodziejstwo się cieszy, że jest popularne. Oczywiście wszystko jest reżyserowane.
Zgłoś
Avatar
aaaaaaaaaaaaaa 2022-11-15, 23:07
_Tytanowy_Janusz_ napisał/a:

to nie kłamstwo to prawdziwa historia typa z Radzymina. Jego "ziomek pracodawca" z zakładu kamieniarskiego to ta ofiara właśnie.



Mógł Biedronia zatrudnić, by żył.....
Zgłoś
Avatar
Polkos001 2022-11-16, 0:23 2
PolskiDragon napisał/a:

Pracuje w Wiezieniu 10 lat i ni chuja tak to nie wygląda XD
Wszystko jest przekoloryzowane, mają dużo lepiej niż to pokazują w TV.



„Maja dużo lepiej” powiadasz….
Nie wiem co w tym więzieniu robisz, ale pies Cię jebał.
Zgłoś
Avatar
rulas 2022-11-16, 0:24
Vinyl napisał/a:

Gdzie to można ściągnąć za darmo
???
MNIE SIĘ NALEŻY



A co, Upainy przyjechał?

VeIture napisał/a:

"Jeżeli bym go nie pierdolnął to on by mnie wyruchał" hehehe. Chuj czy to paradokument czy nie ale tekst mnie rozbawił



Ciebie i jego koleżankę

Zgłoś
Avatar
Hetman_Wielki 2022-11-16, 2:13
prawdziwy z niego prawnik, tyle że jego słowa w jego ustach brzmią jak słowa księdza na ambonie, każdy go słucha ale nikt mu nie wieży
Zgłoś
Avatar
kulawiec 2022-11-16, 2:27 2
Baronessa napisał/a:

To nie żaden paradokument, tylko program "Więzienie" ukazujący prawdziwe życie więźniów w zakładach karnych. Aktualnie idzie na kanale Nowa, a powtórki na Polsacie.



Ale wiesz, że takie programy są reżyserowane? Dialogi mniej więcej, miny, ruchy rąk itd. czasami coś im się tam nagra spontanicznie, ale generalnie wszystko stawka.
Widziałem scenariusz kilku takich "programów z życia" .
Zgłoś
Avatar
0_rafiks_0 2022-11-16, 6:34 1
Hetman_Wielki napisał/a:

….wieży


O cię choj!
Zgłoś
Avatar
dzej003 2022-11-16, 8:49
Baronessa napisał/a:

To nie żaden paradokument, tylko program "Więzienie" ukazujący prawdziwe życie więźniów w zakładach karnych.



Jest tak samo prawdziwe jak "Chłopaki do wzięcia" . Znajomy pracował w zakładzie w Siedlcach (nawet jest w niektórych odcinkach) i opowiadał że to większość wyreżyserowane ustawki...
Zgłoś
Avatar
Funnek 2022-11-16, 8:52 1
Gdyby to kobieta się obroniła przed gwałtem i zabiła przypadkowo to jeszcze by medal dostała.
Zgłoś
Avatar
menel88 2022-11-16, 20:55
Zajebał go bez mrugnięcia oka, bo chuj w ogóle nie mruga.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie