18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
True
Salamanca • 2014-01-20, 12:10
Nie wiem, co ludzie widzą w wyższym wykształceniu. U mnie w firmie na 25 osób tylko dwie mają takowe. Sprzątaczka i kurier.
Zgłoś
Avatar
BrunerOvned 2014-01-20, 12:21 85
Kurier po zarządzaniu, sprzątaczka po teologii
Oboje z orzeczeniem o niepełnosprawności.
Na pół etatu.
Na umowę-zlecenie.

Witamy w kraju, w którym wesoło świeci słońce Peru.
Zgłoś
Avatar
Cyrk 2014-01-20, 13:55 3
Pierdole PO i tego rudego skurwiela kłamce, ale od 25 lat wmawia się młodym ludziom, żeby szli na byle jakie studia po których chuja będą mieli. Akurat w tym wypadku peło jest tak samo winne jak pozostałe ekipy rządzące po '89...
Zgłoś
Avatar
Smutas 2014-01-20, 13:58 1
Po strukturze zatrudnianie jestem pewien że to jakaś firma komunalna?
Zgłoś
Avatar
Forhekset 2014-01-20, 13:58 4
Nie zganiaj wszystkiego na system (wiem, chujowy), ale to tez wina zjebanego pokolenia, ktore sobie chce przedłużyć dzieciństwo o 5 lat za kase rodziców na jakichś socjologiach czy innym szicie
Zgłoś
Avatar
Andrzej07 2014-01-20, 14:12
Salamanca,
Ttroche w tym prawdy jest, no ale ludzie już nie pałają sie zwyczajna pracą. Nikomu się nie chce pracować uczciwie tylko na najlepszych stanowiskach. Idą na te studia wiedząc z góry że roboty w tym i tak nie znajdą, a za granicą stękają że polaczki do kuchni marsz. Dobrze wyuczony zawód przynosi satysfakcje i dobra kase ale w tych czasach ludzie to olewają
Zgłoś
Avatar
raza 2014-01-20, 14:17 4
@ gówno prawda. Chyba, że za normalną pracę uznamy roznoszenie ulotek, lub call center. Teraz młodzież bije się o stanowisko magazyniera. Ot, rynek pracy taki a nie inny.
Zgłoś
Avatar
m................v 2014-01-20, 14:38
Sprzątaczka i kurier mają;
Firma nie ma wykształcenia i dlatego popek śpiewa ciągle "chcem" "niechcem" "UMIĄ" itp
Zgłoś
Avatar
Gl0BaL 2014-01-20, 14:38 17
Och tak, ta nagonka na "studentuf zyjomcych z kieczeni rodzicuf". Pierdolicie od rzeczy, bo albo jesteście za głupi na studia, alby zbyt głupi aby zrozumieć dlaczego tyle ludzi na nie idzie.
Teraz gdy w Polszy taka bieda, że większość studentów MUSI PRACOWAĆ BO STARZY NIE SĄ W STANIE ICH UTRZYMAĆ. Więc wasze argumenty o studencikach chlejących za kasę mamy są chujowe i nietrafione. W dupie byliście gówno widzieliście.
Zgłoś
Avatar
Kine 2014-01-20, 14:47
@mlkv Co ty pierdolisz?
@reszta Prawda jest taka że są studia i Studia, nie należy ich ze sobą mylić
Zgłoś
Avatar
NarevKenoki 2014-01-20, 14:48 4
dziękuje Gl0BaL, w końcu ktoś tu coś prawidłowo powiedział. ja sam jestem studentem, i studiuje z domu, tylko dlatego, że rodzinki nie stać na samodzielne utrzymanie mnie - i właśnie po to ciułam każdy grosz, żeby mieć i chociaż częściowo mieć za co żyć, zanim nie znajde pracy na magisterce. więc nie pierdolcie, że studenty nie studenty, bo większośc nierobów, których znam jest właśnie BEZ STUDIÓW. a znam ich bardzo dużo - część nawet siedzi za "wybryki"
Zgłoś
Avatar
Freedomik 2014-01-20, 14:50 7
Dlaczego tak wielu ludzi boli dupa o studentów? Nie będą mieć pracy to nie będą. To źle, że ktoś próbuje osiągnąć coś więcej nawet jak w tym kraju szansa jest jak 1:100? Może ma ambicję i własny plan jak ułożyć sobie życie, a nie do końca zasuwać przy taśmie. Dla jednego jest młotek, a dla drugiego dokumentacja. Pewnie, że są i tacy, którzy idą na studia, a ambicji nie mają i nic nie wywalczą po zakończeniu szkoły. Ale skończcie już to pieprzenie, że zdobywanie wykształcenia to głupota, bo niedługo wszyscy będą pracować jak w Chinach, bo nikt nie będzie chciał się wybić.
Zgłoś
Avatar
Noriax 2014-01-20, 14:53 6
Znowu ludzie po zawodówce czują się niespełnieni czy coś, że tak hejcą wyższe wykształcenie? Nie lubicie swojej pracy to idźcie żalić się gdzie indziej. Zawsze jak przyjdzie poniedziałek to największy ból dupy w temacie pracy/szkoły.
Zgłoś
Avatar
PhantomMask 2014-01-20, 14:59 1
to gdzieś jeszcze dają normalną umowę o prace ?
Zgłoś
Avatar
iidol 2014-01-20, 15:00
taaak, bo to taka zasada, mam dwie siostry bliźniaczki, jedna poszła na anglistykę a druga na kulturoznawstwo, ukończyły w tym samym roku, jedna zarabia jakieś 7000zł netto a druga siedzi w domu z kotem, ludzie! macie wybór
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie